انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: آموزش اجرای IDM در لینوکس!!  (دفعات بازدید: 9170 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4854
  • masoft قدیم
پاسخ : آموزش اجرای IDM در لینوکس!!
« پاسخ #15 : 21 امرداد 1391، 02:50 ق‌ظ »
این ملت لیاقت نداره. هنوز نفهمیدید مفهوم فروم چیه.
ناگفته نمونه که پست شما کلا خلاف قوانین این انجمن بود. در ضمن ملتی که لیاقت داره دزدی نرم‌افزار نمی‌کنه :)
نقل‌قول
۲. شما توافق می‌کنید که هیچ‌گونه ارسال ناقض قوانین حق نشر و طبع (Copyright) بدون اجازه رسمی از صاحبان آن حق نخواهید داشت.
۵. انجمن‌های فارسی اوبونتو از پذیرش هر گونه عنوانی که به هر نحوی کاربران را به استفاده از نرم‌افزارهای غیرآزاد مایل نماید معذور است و حق حذف، قفل، انتقال یا ویرایش چنین ارسال‌هایی را برای خود محفوظ می‌داند.

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19677
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #16 : 21 امرداد 1391، 10:48 ق‌ظ »
این ملت لیاقت نداره. هنوز نفهمیدید مفهوم فروم چیه. این مطلب رو حذف میکنم چون حوصله ی بحث کردن با یه سری closed-mind رو ندارم!

مسلماً مفهوم انجمن نرم‌افزار آزاد این نیست که توش صجبت از نرم‌افزارهای غیر آزادی بشه که چندین بار از نمونه‌های آزاد ضعیف‌تر هستن. اگه ابن نرم‌افزار کذایی در ویندزد با سرعتی بالاتر از wget یا axel براتون بارگیری رو انجام می‌ده کاری که باید بکنین اینه که با سرویس‌دهنده تماس بگیرین و بابت این کلاه‌برداری مسلم ازش شکایت کنین.
برای آشنایی با انجمن‌های نرم‌افزار آزاد فکر می‌کنم لازمه این ارائه رو مطالعه کنین:
درضمن این تاپیک به زودی قفل می‌شه
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین حامد سپهر

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1556
« پاسخ #17 : 21 امرداد 1391، 09:34 ب‌ظ »
نقل‌قول
۲. شما توافق می‌کنید که هیچ‌گونه ارسال ناقض قوانین حق نشر و طبع (Copyright) بدون اجازه رسمی از صاحبان آن حق نخواهید داشت.
۵. انجمن‌های فارسی اوبونتو از پذیرش هر گونه عنوانی که به هر نحوی کاربران را به استفاده از نرم‌افزارهای غیرآزاد مایل نماید معذور است و حق حذف، قفل، انتقال یا ویرایش چنین ارسال‌هایی را برای خود محفوظ می‌داند.

به نظرم بهتره این قانونا عوض بشن یا مثلا بعضی جاها این قانونا رو بی خیال شده. یا حداقل اگه کسی یه تاپیک زد که خلاف این قوانین بود تاپیکش فقط قفل بشه و حذف نشه.

آفلاین Masoud92m

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1348
« پاسخ #18 : 21 امرداد 1391، 09:56 ب‌ظ »
اگه قراره از نرم افزار کرک شده استفاده کنیم چه اصراری به استفاده از گنو/لینوکس هست؟
یا حداقل از IDA استفاده کنید هرچند آزاد نیست ولی نسخه ی رایگان هم داره و کرک نمخواد!
من قبلا IDA داشتم روی wine اما الان از prozgui استفاده میکنم
البته شاید بهتر بود آموزش رو حذف نمیکردید و فقط تاپیک قفل میشد ;)
منتظر نباش که مرگ تو کی میاد / آزاد باش مثل من مثل خیلی ها
حتی اگه کسی سمت تو نمیاد / آزاد باش مثل من مثل خیلی ها
حتی اگه میبینی که کسی حرفتو نمیخواد / آزاد باش مثل من مثل خیلی ها
مثل من مثل خیلی ها ..... آزاد باش مثل من مثل خیلی ها