انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: سرعت بسیار پایین usb مودم سیم کارت در لینوکس  (دفعات بازدید: 1517 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین linux_mint1921

• Newbie
  • *
  • ارسال: 12
سلام دوستان
من یه usbمودم سیم کارتی asus 3gدارم که سرعت اینترنتش توی ویندوز بسیار بالاست ولی زمانی که توی لینوکس ازش استفاده میکنم بسیار پایینه و از سرعت دیال آپ هم کمتر میشه
میخواستم ببینم اگه دوستی در این زمینه تجربه ای داره که بتونه کمکم کنه ممنون میشم.
من الان linux mint12 رو نصب دارم ولی روی اوبونتو 12.04 هم امتحان کردم همینجوری سرعتش پایین بود

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19677
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
پاسخ : سرعت بسیار پایین usb مودم سیم کارت در لینوکس
« پاسخ #1 : 21 امرداد 1391، 11:55 ب‌ظ »
عجیبه. پسرخاله‌ی من هم یه مودم ازهمین نوع داره با مارک Sony که روی اوبونتو تا ۳۰ هم می‌ره، ولی رو ویندوز به زور کار می‌کنه
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین adel1368

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 387
پاسخ : سرعت بسیار پایین usb مودم سیم کارت در لینوکس
« پاسخ #2 : 30 امرداد 1391، 05:04 ب‌ظ »
سلام دوستان
من یه usbمودم سیم کارتی asus 3gدارم که سرعت اینترنتش توی ویندوز بسیار بالاست ولی زمانی که توی لینوکس ازش استفاده میکنم بسیار پایینه و از سرعت دیال آپ هم کمتر میشه
میخواستم ببینم اگه دوستی در این زمینه تجربه ای داره که بتونه کمکم کنه ممنون میشم.
من الان linux mint12 رو نصب دارم ولی روی اوبونتو 12.04 هم امتحان کردم همینجوری سرعتش پایین بود

من خودم مودم t..mobile 3g دارم سرعتش بالاست کلن نرم افزارهای ابونتو رو با اون نصب کردم ،
سرعت بستگی به آنتن دهی هم داره
(((خالیق یازان خطی هش کیم پوزابیلمز)))