انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: Qupzilla، مرورگر اینترنتی پرشتاب، پرقدرت، توانا  (دفعات بازدید: 7438 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین امید توانا

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 981
مرورگر خوبیه.
نمیدونم شما میدوری رو تست کردین.اون هم مبتنی بر webkit هست ولی از Gtk استفاده میکنه.
بدیه این مرورگر اینه که افزونه هایی که بدجور معتادشونم رو نداره.خصوصا pocket رو
این افزونه pocket چیکار می‌کنه؟
این افزونه یه جور بوکمارک آنلاین هست.
شما تو هرصفحه ای که هستی و میخوای بغعدا بخونیش یا اصلا کلا بوکمارک کنی یه تیک میزنی و میره تو حسابت ذخیره میشه.
خب فرض کن شما شب یه سری چیزا رو دیدی تو خونه و تیک میزنی.فردا سر کارتی سریع به همه اون سایتهایی که علامت زدی دسترسی داری.
شما میتونی رو دیتات تگ بذاری و بعدا ازش استفاده کنی و....
مثال کاربردی برای خودم چندتا دیگه هم دارم خواستی بگو بگم.
خیلی کاملتر از این چیزی که شما می‌گید در بوکمارکهای جی‌میل به همراه کرومیوم (یا کروم) وجود داره. با اکانت جی‌میل وارد می‌شی و تمام افزونه‌ها و بوکمارک‌هات رو میاره. مهم نیست که کجا باشی. من به جز این تمام تماس‌های تلفن اندرویدیم روی جی‌میل هست و بنابراین وقتی روی سیم‌کارتم هیچ تماسی ندارم (که از نظر امنیتی خیلی بهتره). به هر گوشی اندرویدی (یا ویندوز یا آی‌فون) که اکانتم رو شناسایی کنم تمام تماس‌هام و تمام اطلاعاتم رو میاره.

آفلاین mrmrn

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1490
  • آقا مرتضی
این بنظر من اصلا جالب نیست.کلا گوگل بدجور سیستم وحشتناکیه بنظر من.
و اینکه من اصلا با مرورگرم تو ایمیلهام لاگین نمیکنم.اینی که شما میگی اولا نیاز داره به کروم-کرومیوم و ثانیا نیاز داره که هی بری لاگین کنی و..
این pocket رو کروم-کرومیوم-فایرفاکس و حتی فکر کنم اپرا هم دارن.
شما ۳سوته همه چی در اختیارته.
این قابلیتی که گفتین شبیه sync هست تو فایرفاکس دیگه.

راستی من اون کدها رو برای پروزیلا تو کاپزیلا زدم ولی نتونست دانلود کنه و خطا داد.
« آخرین ویرایش: 16 اسفند 1391، 07:14 ب‌ظ توسط mrmrn »
پدرم به رحمت خدا رفتن. شادی روحش صلوات.

آفلاین امید توانا

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 981
پاسخ : Qupzilla، مرورگر اینترنتی پرشتاب، پرقدرت، توانا
« پاسخ #17 : 25 فروردین 1392، 12:20 ب‌ظ »
راستی من اون کدها رو برای پروزیلا تو کاپزیلا زدم ولی نتونست دانلود کنه و خطا داد.
من تازه این قسمت از پست شما رو دیدم. دستورهای دانلود رو به‌روز کردم. برای من که بسیار عالی عمل می‌کنه (همون سرعت خط‌فرمانی پروزیلا و آریا رو توی کاپزیلا هم دارم).
یکی از دیگه از قابلیت‌های کاپزیلا که تازه متوجه‌اش شدم اینه که اگر پرندهٔ HTML از سیستم رو در کاپزیلا باز کنید، دگرگونی‌های پرونده رو رصد می‌کنه. یعنی اینکه اگر پروندهٔ HTML رو در حال ویرایش باشید (در یک ویرایشگر)، هر زمان که پرونده رو ذخیره می‌کنید، کاپزیلا هم به طور خودکار دگرگونی‌ها رو اعمال می‌کنه و پروندهٔ جدید رو نمایش می‌ده. این خاصیت باعث می‌شه که از کاپزیلا بشه به عنوان نمایشگر مناسب،‌ هنگام ویرایش پرونده‌های HTML استفاده کرد.