انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

توزیع گنو/لینوکس اوبونتو ۲۰ ساله شد 🎉

نویسنده موضوع: عدم آغاز کامپیز در هاردی  (دفعات بازدید: 1873 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین amir3608

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 92
عدم آغاز کامپیز در هاردی
« : 08 امرداد 1387، 04:26 ب‌ظ »

سلام
گوش شیطون کر من دسکتاپ افکت و داریور کارن گرافیکم راه افتاد و الان شدیدا در حسرت دسکتاپ 3 بعدی میسوزم compiz  رو نصب کردم و در منوی اپلیکیشن هم اومده اما وقتی کلیک میکنم شروع نمیشه اون لحظه با شکوه
وقتی هم در ترمینال میزنم compiz  میگه:

Checking for Xgl: not present.  Detected PCI ID for VGA: 01:00.0 0300: 1002:7145 (prog-if 00 [VGA controller]) Checking for texture_from_pixmap: not present.  Trying again with indirect rendering: Checking for texture_from_pixmap: present.  Checking for non power of two support: present.  Checking for Composite extension: present.  Comparing resolution (1280x800) to maximum 3D texture size (4096): Passed. Checking for nVidia: not present.  Checking for FBConfig: present.  Checking for Xgl: not present. 
/usr/bin/compiz.real (video) - Warn: No 8 bit GLX pixmap format, disabling YV12 image format GConf backend: There is an unsupported value at path /apps/compiz/plugins/scale/allscreens/options/initiate_edge. Settings from this path won't be read. Try to remove that value so that operation can continue properly.
در ضمن کامپیز رو از روی دستورات فروم نصب کردم توی ترمینال دستوری وارد کردم و نصب کرد الان خاطرم نیست چی بود .
از دوستان تقاضای کمک دارم .
ارادتمند همه دوستان
امیر

بر سر تربت من
بنویسیدجُکی
که بخندند برآن آدمیان
واز آن خنده ی قهقه شده شان
بپُکد صورتشان
و بریزد بیرون
همه چیزی که درون بدنِ ایشان است.
و بخندم در قبر