انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مشکل با plugin mplayer  (دفعات بازدید: 1830 بار)

0 کاربر و 3 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین heidari

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 31
مشکل با plugin mplayer
« : 19 آبان 1387، 09:49 ق‌ظ »
با سلام
من روی سیستمم اوبونتو ۸.۰۴.۱ i388 نصب کرده ام و مرورگر من هم فایر فاکس هست من یک دیوی دی آموزشی در مورد لینوکس دارم که قبلا با زوزه در مورد باز کردنش هیچ مشکلی نداشتم ولی الان با ابونتو نمی دونم چرا باز نمی شه البته real player11 برای ابونتو رو نصب کردم که بلاخره صدای تصاویر ویدیویی رو می شنوم ولی باز تصاویر رو همراه باتصویر نمی بینم این رو هم خدمتتون عرض کنم که اگر داخل دیوی دی برم و خود تصاویر رو مجزا ار فایل اصلی اجرا کنم تصاویر رو بدون مشکل مشاهده می کنم ولی هدف من دیدن تصاویر در مرور گر فایر فامس همراه با تصاویر آموزشی اون هست بلاخره ‍یامی که فایر فاکس برای نشون ندادن تصاویر به من می ده این هستکه

embedded video player for mozilla

البته من ‍پلاگین mplayer برای فایر فاکس رو نصب کردم

خوب مشکل من کجاست دوستان

آفلاین Lucid Lynx

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 295
  • ONLY FREEDOM
پاسخ به: مشکل با plugin mplayer
« پاسخ #1 : 19 آبان 1387، 11:06 ق‌ظ »
من هم این مشکل را داشتم
میتوانید فایل زیپ فایرفاکس دو را از سایت ftp موزیلا دانلود کرده و آنرا اکسترت کرده و در این موارد استفاده کنید
ftp://ftp.mozilla.org/pub/firefox/releases/2.0.0.17/linux-i686/en-US/firefox-2.0.0.17.tar.gz

آفلاین heidari

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 31
پاسخ به: مشکل با plugin mplayer
« پاسخ #2 : 19 آبان 1387، 11:55 ق‌ظ »
من هم این مشکل را داشتم
میتوانید فایل زیپ فایرفاکس دو را از سایت ftp موزیلا دانلود کرده و آنرا اکسترت کرده و در این موارد استفاده کنید
ftp://ftp.mozilla.org/pub/firefox/releases/2.0.0.17/linux-i686/en-US/firefox-2.0.0.17.tar.gz

آخه هیچ راهی جز این نداره که من باید یک وزن قدیمی فایر فاکس رو نصب کنم؟