انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: پیشنهاد بهبود نرم‌افزار فیدخون Tiny Tiny RSS برای نمایش بهتر زبان فارسی  (دفعات بازدید: 2047 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین امیرمسعود

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 373
در راستای بسته‌شدن گوگل‌ریدر و در ضمن پیرو این موضوع من مدتیه که دارم با Tiny Tiny RSS کار می‌کنم و خیلی راضی هم هستم. فقط این نرم‌افزار هنوز نمی‌تونه (مثل سرویس‌های گوگل) جهت نوشته‌ها رو به طور خودکار بر اساس زبان نوشته تنظیم کنه، که اگر نوشته فارسی بود، خودش راست‌به‌چپ نشونش بده. بیشتر سایت‌ها محتوای فیدهاشون رو بدون قالب‌بندی منتشر می‌کنند و در نتیجه در Tiny Tiny RSS چپ‌به‌راست دیده می‌شند:

من در صفحهٔ گوگل‌پلاس این برنامه (این‌جا) این پیشنهاد رو به توسعه‌دهندهٔ اصلی برنامه گفتم:

I have a suggestion to tt-rss regarding right-to-left languages. It can be best described with the
following image, and with this StackOverflow link:

http://stackoverflow.com/questions/3453036/language-recognition-and-automatic-textbox-direction-switch

There is a 'language detect' API written by Google which is used in all Google products (Gmail,
Translate, and also Reader). It can force the directionality of a text box based on the detected language
of the content.

I'm sure all RTL-language speaking users will be very happy to see it in Tiny Tiny RSS.

اون هم بدش نیومد، ولی فکر نمی‌کنم وقت داشته باشه که انجامش بده.

اگه تو انجمن کسی رو می‌شناسید که تجربهٔ کار با APIهای وب گوگل رو داشته باشه، لطفاً‌ خبرش کنید. این نرم‌افزار این روزها به شدت معروف و محبوب شده و اگه کسی در توسعه‌اش مشارکتی کنه، توی رزومه‌اش چیز خیلی مثبتی خواهد بود.

اگه این موضوع رو در بخش نامربوطی نوشتم، لطفاً منتقلش کنید که اون‌هایی که باید ببینند ببینندش. خیلی ممنون.

آفلاین امید توانا

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 981
گوگل‌ریدر بازه. کی قراره بسته بشه؟

آفلاین امیرمسعود

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 373
اوایل تیرماه امسال قراره گوگل این سرویسش رو برای همیشه تعطیل کنه. ربطی به تبخیر نداره. قطعی از فرستنده است. اینجا:

We launched Google Reader in 2005 in an effort to make it easy for people to discover and keep tabs on their favorite websites. While the product has a loyal following, over the years usage has declined. So, on July 1, 2013, we will retire Google Reader. Users and developers interested in RSS alternatives can export their data, including their subscriptions, with Google Takeout over the course of the next four months.