انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: فوق العاده هستش حتما امتحان کنید!!!  (دفعات بازدید: 4818 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین saeed1000

• Newbie
  • *
  • ارسال: 1
اگه میخواهید که از یک سیستم عامل رایگان استفاده کنید
اگه میخواهید میز کارجالب و پرقدرتی داشته باشید
اگه میخواهید ابزار ها همیشه در دسترس شما باشند
اگه میخواهید از توزیع های پایه دبیان استفاده کنید

برای شما یک پیشناد خوب دارم :

Elive
 \\:D/
سیستم عاملی بر پایه دبیان که از کامپیز به نحو بسیار عالی بهره می بره
برای دانلود رایگان سی دی یا توضیحات بیشتر میتونید به ادرس زیر مراجعه کنید

http://www.elivecd.org

افرادی هم که امتحان کردن لطفا نظرشونو بگن
با تشکر سعید

آفلاین Tahmooreth

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 366
  • یــاد بـاد
آقا سعید!
جای مناسبی برای نوشتن این موضوع انتخاب نکردی. باید تو بخش سایر توزیع های لینوکس می نوشتی.
ضمنا شما رو چه اساسی این توزیع رو فوق العاده میدونی امتحانش کردی؟
در ایجاد موضوعات بیشتر دقت کنید لطفا.

آفلاین amir2009

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 452
سلام
اگه پایین صفحه رو بخونی توضیح داده که سی دی زنده حاوی تمام امکانات گفته شده نیست و فقط دمو میباشد!!!

آفلاین جادی

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 1602
    • در دفاع از آزادی بیان
نمی دونم با اینلایتمنت کار کردی یا نه. من چندین بار امتحانش کردم و هیچ دفعه موفق نشدم بهش عادت کنم. من یک خوره واقعی تست گنو/لینوکس و میزکارها هستم (و از دور از ذهن ترین میزکارها (مثل رت پویزن) هم تونستم استفاده کنم) ولی هیچ وقت نتونستم مدت طولانی توی e16 بمونم چون همیشه برام عجیب بوده نحوه کارش و گذر زمان هم نتونسته طبیعی اش کنه.

در مورد elive هم دو سه بار سعی کردم استفاده کنم اما نشد. همیشه هم به خاطر سبک عجیب انتشار: اجبار به «کمک داوطلبانه»: عین زمان مدرسه رفتن ما (: اما حالا که تو هم این پست رو زدی، حتما تصمیم گرفتم تستش کنم. الان گذاشتم نسخه پایدار از توی تورنت دانلود بشه. امروز که خونه ام ولی فردا حتما از سر کار دانلود می کنم و نصب به عنوان سیستم اصلی برای نوشتن بررسی.

این رو هم اضافه کنم که ایلایتمنت کاملا یک میزکار قابل پیگیری است. یعنی جزو چیزهایی است که باید همیشه یک گوشه چشم بهش داشت چون داره راه جالبی رو می ره. دبیان هم که جای خود داره و در نتیجه ای.لایو یک سنتز جالب از این دو تا است؛ بخصوص این روزها که ظاهرا سامسونگ به شکل رسمی شده پشتیبانی انلایتمنت و احتمالا این مدیر پنجره سریع و بسیار پایدار رو روی بعضی از دستگاه های این تولید کننده بزرگ لوازم الکترونیک خواهیم دید.
آزادی کیبورد حق هر انسان است - جادی

آفلاین یه انقلابی

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 951
    • یه‌انقلابی
با سلام
خوب جادی جان فایل تورنتش رو بزار اینجا تا ما محرومان از «کمک داوطلبانه» هم بتونیم دانلود کنیم . مجوزش که GPL هست پس مشکلی نداره .
البته من نسخه‌ی پایدارش رو می‌خوام نه تحت توسعه‌ش رو  \\:D/
یا علی
فعلا قصد ندارم اینجا بیام، شاید اصلا نیام.
انجمن‌های آزادتری هم خواهند بود برای آزاد بودن.
یا علی

آفلاین moslem.b

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 590
جریان این "رت پویزن" چیه ؟
(\__/)
(='.'=)
(")_(")

آفلاین سید وحید رضا برهانی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1668
  • یک مخالف نرم افزار اوپن سورس
سلام
حالا کسی امتحان نکرد بگه چجوریه؟
نرم افزاری که نشه سیخ انگولکش کرد (به هر دلیلی چه به‌خاطر قانون و چه پیچیدگی یا توسعه سریع)نرم افزار آزاد نیست حالا مهم نیست چه بنیادی یا چه افرادی اون رو نوشته باشند یا GPL باشه یانه!
نرم افزار آزاد یک جنبش هست نه یک تیکه کاغذ پاره(GPL)
حق فهمیدن از حق خوندن مهمتره

آفلاین جادی

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 1602
    • در دفاع از آزادی بیان
من دانلود رو تموم نکردم چون وسط های دانلود از استراتژی تجاری اش خوشم نیومد و در عین حال هم کماکان نتونستم با انلاینتمنت کنار بیام و به شکل معقولی باهاش کار کنم. تقریبا تنها مدیر پنجره ای بود که من نتونستم بیشتر از دو سه روز توش دوام بیارم.

رت پویزن (http://www.nongnu.org/ratpoison/) یک مدیر پنجره است اما از نوع tiling. یعنی توش پنجره‌ها نمی تونن روی هم قرار بگیرن و هر پنجره جدید که باز کنید یا همه صفحه رو می گیره یا یک جوری پنجره‌های دیگه رو تغییر سایز می ده که کماکان همه صفحه پر بشه. این یک ایده جذاب است برای بالا بردن بهره وری گیک هایی که پشت کامپویتر می شینن و نمی خوان وقتشون صرف زیر و رو کردن و کوچیک بزرگ کردن پنجره ها بشه ولی برای کسانی که تا حالا باهاش کار نکردن ایده خیلی عجیبی است. چیزی شبیه به این:

http://haskell.org/sitewiki/images/a/aa/Screen-triplehead-galois.jpg
آزادی کیبورد حق هر انسان است - جادی

آفلاین SAM1

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 382
  • LONG LIVE FREEDOM
و عنوان صحیح!! D:
رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند، به پای هرزه علفهای باغ کال پرست

وطنم

آفلاین moslem.b

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 590
مرسی جادی جان
(\__/)
(='.'=)
(")_(")

آفلاین afrod

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1526
پاسخ : پاسخ به: فوق العاده هستش حتما امتحان کنید!!!
« پاسخ #10 : 12 فروردین 1392، 02:02 ب‌ظ »
نمی دونم با اینلایتمنت کار کردی یا نه. من چندین بار امتحانش کردم و هیچ دفعه موفق نشدم بهش عادت کنم. من یک خوره واقعی تست گنو/لینوکس و میزکارها هستم (و از دور از ذهن ترین میزکارها (مثل رت پویزن) هم تونستم استفاده کنم) ولی هیچ وقت نتونستم مدت طولانی توی e16 بمونم چون همیشه برام عجیب بوده نحوه کارش و گذر زمان هم نتونسته طبیعی اش کنه.
توزیع Bodhi کانفیگهای مختلف و جالبی از میزکار e17 داره که خوبه تجربه اش کنید :)