انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: خطا در ورود به اوبونتو  (دفعات بازدید: 832 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین block30

• Newbie
  • *
  • ارسال: 1
خطا در ورود به اوبونتو
« : 22 فروردین 1392، 01:52 ب‌ظ »
سلام

اوبونتو نسخه 64بیت 12.04lts رو توی یه درایو جدابا حجم 64gigو فرمت EXT4 در کنار وین 7 نصبیدم دیشب مشکلی نداشت اما فعلا خطا میده و وارد نمیشه
اینم خطا: failed to idle channel 2 یه صفحه سیاه میاد پشت سر هم اینو مینویسه
زمان نصب اوبونتو هم بارهاهمین خطا رو داد ولی اخر متوجه نشدم چطور نصب شد(شاید بیش از 20بار ریست کردم)
اینم مشخصات سیستم:
گراف:9600gso
main:ep43 gigabite
ram:4 gig
cpu:core2 8400 intel
بوت دوگانه هم مشکلی نداره راحت وارد وین میشه
تو فرومهای خارجی هم اکثرا این مشکل رو ازکارت گرافیک میدونن ولی دقیق نگرفتم چی شد.
« آخرین ویرایش: 22 فروردین 1392، 03:12 ب‌ظ توسط block30 »

آفلاین amin7r

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 792
  • تحصیلات:مهندسی جوشکاری عاشق کامپیوتر و تکنولوژی
پاسخ : خطا در ورود به اوبونتو
« پاسخ #1 : 22 فروردین 1392، 05:05 ب‌ظ »
دوست عزیز این یک باگی هست که فعلا رفع نشده! و در کارت گرافیک های سری 7000  - 8000 - 9000 انودیا(بیشتر 8000) و یا بهتر بگم اونهایی که چیپشون G86 هست اتفاق می افته!  متاسفانه راه حل درست و حسابی براش تا حالا آورده نشده و بهتر هست که شما برین سراغ توزیع های دیگه (با عرض معذرت از سایر دوستان)چون اگه میخواین رو این جور گرافیک ها نصب کنین کارتون نمیشه :( اگه امکانش هست گرافیکتون رو عوض کنین به یکی دیگه ;)
فقط توزیعی که انتخاب میکین اوبونتو بیش نباشه چون باز هم همین مشکل رو خواهین داشت      این بخاطر  همکاری صمیمانه انودیا با لینوکس هست ! و تعجبی هم نداره :( که وقتی میخوایین کاربر لینوکس بشین گرافیک رو ...
بگذریم ...
برای شرکت انودیا بخاطر کارهاش و از جمله محدود کردن دسترسی کاربرای ایرانی به وبگاهشون متاسفم (برای خودم متاسفم  که  کارت انودیا دارم)  لعنعت به تحریم کننده (از جمله محدود کننده)
بعضی از حرف ها جرعت گفتن میخواد . . .