انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مشکل در نصب و راه اندازی php , mysql , apahce , phpmyadmin  (دفعات بازدید: 1798 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین ws1366

• Newbie
  • *
  • ارسال: 16
با سلام خدمت شما - من برای اولین بار هست از لینوکس و اوبونتو استفاده میکنم نسخه که من استفاده میکنم نسخه دسکتاپ ۱۲.۱۰ هست . خوب من میخواستم یک سرور داخلی در لوکال چیزی شبیه به زمپ راه بندازم - آموزشها رو دنبال کردم و طبق یک آموزش همه دستورات رو انجام دادم. در محیط ترمینال با یوزر روت وارد شدم و بعد از وارد کردن پسورد به ترتیب دستورهای نصب آپاچی - پی اچ پی - مای اس کیو ال و پی اچ پی مای ادمین رو زدم که بدون ارور رفت و نصب شد . چند تا از ماژولهای پی اچ پی رو هم نصب کردم . حالا این پیش مقدمه بود
سوال اصلی من اینه ! وقتی آدرس localhost/phpmyadmin رو میزنم not found میزنه !اینم بگم localhost رو باز میکنه
وقتی میخوام یک فایلی داخل پوشه www بریزم یا وقتی میخوام برم داخل http.conf رو ویرایش کنم میگه اجازه دسترسی نداری .
وقتی میخوام سرور آپاچی رو ری استارت کنم با پیغام زیر رو به رو میشم :
* Restarting web server apache2                             apache2: Could not reliably determine the server's fully qualified domain name, using 127.0.1.1 for ServerName
 ... waiting apache2: Could not reliably determine the server's fully qualified domain name, using 127.0.1.1 for ServerName
                                                      [ OK ]
سوالها یه کمی زیاد شد ولی فکر کنم منشا همش یه چیز باشه
 ](*,)
« آخرین ویرایش: 22 فروردین 1392، 07:48 ب‌ظ توسط ws1366 »