انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مشکل با اشتراک گذاری پوشه (ubuntu 12.04 , samba) ) (حل شد)  (دفعات بازدید: 1661 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین dr.b4ne

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 265
درود دوستان .

بنده قصد دارم به کمک samba بین لپ تاپم (ubuntu 12.04) و کامپیوتر دسکتاپم (منظورم همون pc ه) (win Xp sp3) فایل به استراک بزارم .

سامبا هم نصبه و به نظر همه چی درست میآد . . . اما هر چه طبق راهنمایی سایت های دیگه پیش میرم (بیش از ۱۰ راهنمایی) از یه جایی به بعد انجام نمیشه .

مشکل اوون جاییه که میخام تو ناتلیوس یه پوشه share کنم هر چند که دسترسی ریشه (superuser - root) دارم اما با error زیر مواجه میشم

'net usershare' returned error 255: net usershare add: cannot convert name "Everyone" to a SID. Unexpected information received.

به نظر می آد اصلا سامبا بی تقصیره . (انتظار هم ندارم ربطی داشته باشه فقط برای کامل بودن سوال نوشتم!
خیلی سرچ دادم اما نتونستم مشکل رو حل کنم . به نظر میآد این یه باگ تو بعضی ورژن هاست .

پیشاپیش از کمک همه سپاسگزارم .
« آخرین ویرایش: 30 فروردین 1392، 05:04 ب‌ظ توسط dr.b4ne »

آفلاین mohsen69

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 323
«هیچ استدلالی مبنی بر اینکه آنچه اکثریت اراده می‌کند صحیح است، وجود ندارد.»

آفلاین dr.b4ne

• Sr. Member
  • *
پاسخ : مشکل با اشتراک گذاری پوشه (ubuntu 12.04 , samba)
« پاسخ #2 : 18 اسفند 1391، 11:02 ب‌ظ »
http://ubuntuforums.org/showthread.php?t=825965

ممنون از توجهت محسن جان اینو دیده بودم اما نتونستم با چیزایی که اینا گفتن مشکلمو حل کنم !

:(

آفلاین dr.b4ne

• Sr. Member
  • *
یه دفعه حل شد نمیدونم چجوری !!!!  :o  ;D  :D دیگه اون ارور قبلو نمیده اول ip ها رو ست کردم بعد ورک گروپو بعد هم فایل شیر کردم .
« آخرین ویرایش: 30 فروردین 1392، 05:03 ب‌ظ توسط dr.b4ne »