انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: یک سوال  (دفعات بازدید: 4301 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Freeman

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2310
    • KDE Software Compilation
پاسخ به: یک سوال
« پاسخ #15 : 25 شهریور 1387، 08:19 ب‌ظ »
چه مزخرف بود . من آموزش نصب ubuntu-8.04.1-alternate-i386 رو در حالتی که install ubuntu رو انتخاب میکنم خواستم ; چون که این نسخه نسخه لایو یا دی وی دی نیستش وقتی که گزینه install ubuntu رو انتخاب میکنم صفحه های نصبش آبی رنگ هست و نصب خیلی مشکل هست . لطفا کمکم کنید .
سلام دوست عزیز در صورت امکان کمی ادب را رعایت کنید در عین حال همانقدر که برای یاد گیری نرم افزاری لینوکس تلاش میکنید که خب عالیست کمی هم در مورد فرهنگ حاکم بر اجتماع لینوکس تحقیق کنید
در ضمن راهنمایی که دوستان معرفی کردند خیلی گویاست کمی تلاش کنید خیلی سادست در ضمن ورودتان را به جامعه جهانی کاربران لینوکس تبریک میگویم

تا بعد

آفلاین Masoud

• Full Member
  • *
  • ارسال: 120
« پاسخ #16 : 25 شهریور 1387، 09:28 ب‌ظ »
نمیشه!    :D
گراب ، بوت لودر ویندوز رو ساپورت میکنه ولی برعکسش نمیشه.
سلام سعود جان من منظورم این نیست که قبل از گراب ویندوز بوت بشه :D نه منظورم اینه که اگه گراب اومد بالا بجای اینکه پیشفرض بره رو اوبونتو میشه تنظیم بشه بطور پیشفرض بره تو ویندوز حالا اوبونتو پیشفرضه میشه ویندوز رو هم پیشفرض کرد تو گراب چه با نرم افزاری که معرفی شد چه با ادیت دستی گراب

سعود!  :o

(نمیشه! ....) این جواب پست دوم بود!  :D
!Open mind, open source

آفلاین Freeman

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2310
    • KDE Software Compilation
« پاسخ #17 : 25 شهریور 1387، 11:04 ب‌ظ »
نمیشه!    :D
گراب ، بوت لودر ویندوز رو ساپورت میکنه ولی برعکسش نمیشه.
سلام سعود جان من منظورم این نیست که قبل از گراب ویندوز بوت بشه :D نه منظورم اینه که اگه گراب اومد بالا بجای اینکه پیشفرض بره رو اوبونتو میشه تنظیم بشه بطور پیشفرض بره تو ویندوز حالا اوبونتو پیشفرضه میشه ویندوز رو هم پیشفرض کرد تو گراب چه با نرم افزاری که معرفی شد چه با ادیت دستی گراب

سعود!  :o

(نمیشه! ....) این جواب پست دوم بود!  :D

;D ;D ;D oخب مسعود اشتباهی نوشتم بحر حال ما مخلصیم :D

آفلاین Armageddon

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 379
  • violence solve everything
    • به دلیل رعایت قانون کپی رایت حذفش کردم
« پاسخ #18 : 26 شهریور 1387، 12:31 ق‌ظ »
چه مزخرف بود . من آموزش نصب ubuntu-8.04.1-alternate-i386 رو در حالتی که install ubuntu رو انتخاب میکنم خواستم ; چون که این نسخه نسخه لایو یا دی وی دی نیستش وقتی که گزینه install ubuntu رو انتخاب میکنم صفحه های نصبش آبی رنگ هست و نصب خیلی مشکل هست . لطفا کمکم کنید .
سلام دوست عزیز در صورت امکان کمی ادب را رعایت کنید در عین حال همانقدر که برای یاد گیری نرم افزاری لینوکس تلاش میکنید که خب عالیست کمی هم در مورد فرهنگ حاکم بر اجتماع لینوکس تحقیق کنید
در ضمن راهنمایی که دوستان معرفی کردند خیلی گویاست کمی تلاش کنید خیلی سادست در ضمن ورودتان را به جامعه جهانی کاربران لینوکس تبریک میگویم

تا بعد

سلام

تایید میشه

دوست عزیز ( hamed.b3269 ) همیشه موقع تنظیم عنوان سعی کن مشکلت رو بنویسی مثل " مشکل در نصب " این خیلی گویاتر این طور افراد بیشتری تاپیکت رو میخونن و میتونی از تجربیات افراد بیشتری برخودار بشی.

نکته بعدی هم اینکه حتما یه سر به ویکی بزن چون مقلات خوبی داره.

یه سوال که امیدوارم X-Man ها انجمن جواب بدن اینکه جستجو فقط محدود به انجمن هست و چیزی از ویکی نمی یاره ، چون با اینکه مقاله در ویکی بود در جستجو نیاورد . اگه این مشکل حل شه فکر کنم اینطور بیشتر از ویکی استفاده بشه و استاتید بنده تجربیاتشون رو بیشتر در اونجا قرار بدن ( تازه اومدم نظرم میدم  ;D )
ممکن است کسی که دایم سوال می کند ابله به نظر برسد ولی کسی که هرگز سوال نمی کند در تمام عمر ابله باقی می ماند  ( لویی پاولز )

دست هایی که کمک می رسانند مقدس تر از لبانی هستند که دعا می خوانند. ( ویلیام شکسپیر )