انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مشکل بسیار عجیب در نصب کارت گرافیک NVIDIA  (دفعات بازدید: 2365 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین backtrack6000

• Newbie
  • *
  • ارسال: 9
سلام به همه دوستان من چند مدتی هست با این مشکل درگیر هستم .
NVIDIA-Linux-x86_64-310.44.run
حجم :66.778 MB
خوب حالا خوب توجه کنین من به هیچ عنوان چه با کلید های Alt+F1 که پسورد رو میخواد و یوزر رو میزنم و وارد ترمینال میشه و من هم میزنم
Sh NVIDIA-Linux-x86_64-310.44.run
که وارد نصب میشه و نه تنها نصب نمیشه بلکه فقط ارور میده بعد تنها راه خلاصی از ارور هم Ctrl+c هست که باید باز در ترمینال

و چه در حالت Recovey mode که من اکثرا در این حالت موفق به نصب شدم ولی نه موفقیتی پایدار چون درست بعد از نصب و ریست دادن دیگه دستور startx کار نمیکنه برای ورود به سیستم و فقط ارور های بی معنی میده که من حدس مینم برای نصب اولیه NVIDIA-Current هست چرا ؟ چون یادمه اولین باری که نصب کردم این رو 173 بود که خوب البته اون موقع هم این مشکل بود جز یک بار که هیچ مشکلی نداشتم تنها مشکل این بود که باید میرفتم راست کلیک میکرم بعد تم رو میزاشتم Extra بعد خود به خود بعد از مدتی که من لینوکس رو پاک کردم ودوباره نصب کردم از 173 شد 195 . که این بار دیگه کلاً این مشکل پابر جا موند . و به محض نصب NVIDIA-Linux-x86_64-310.44.run بعد از Nvidia-current دیگه بالا نمیاد و حالا من موندم با بکترکی که هیچ گرافیکی نداره و اینقدر هم پاک کردم نصب کردم که دیگه واقعاً حالم بهم میخوره اگر میتونید راهی بگید که مجبور به این کارم نکنه لطفی که میکنید رو هرگز فراموش نمیکنم وواقعاً با تمام وجود ممنونتون میشم اگر هم فکر میکنید نمیتونید بگید من فکر دیگه بکنم

آفلاین MHA152

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2745
  • من عاشق یونیکسی ها هستم
پاسخ : مشکل بسیار عجیب در نصب کارت گرافیک NVIDIA
« پاسخ #1 : 03 خرداد 1392، 05:08 ب‌ظ »
میشه ارورش را بذارید؟
بهتون پیشنهاد می کنم به دنیای بزرگ شبه−یونیکس وارد بشید و از پیشرفت لذت ببرید
جیمیلم

آفلاین doomhammer65ir

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1572
    • IRAN Backup
پاسخ : مشکل بسیار عجیب در نصب کارت گرافیک NVIDIA
« پاسخ #2 : 04 خرداد 1392، 01:48 ق‌ظ »
انویدیا کارنت با بسته ی خود انویدیا سازگاری نداره
شما همه چیزهای مربوط به انویدیا رو پاک کنید سپس   :sudo apt-add-repository ppa:ubuntu-x-swat/x-updates
sudo apt-get update
sudo apt-get install nvidia-current