انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

توزیع گنو/لینوکس اوبونتو ۲۰ ساله شد 🎉

نویسنده موضوع: مشکلات گرافیکی با کرنل‌های بالای ۳.۲  (دفعات بازدید: 512 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین MrAli

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 304
    • وبلاگ علی حسین‌زاده
مشکلات گرافیکی با کرنل‌های بالای ۳.۲
« : 02 خرداد 1392، 12:42 ب‌ظ »
من از اوبونتو ۱۲.۰۴ استفاده میکنم که کرنل ۳.۲ داره. چند وقت پیش به ورژن ۱۲.۰۴.۲ آپدیتش کردم و کرنلش رو به نسخه ۳.۵ (کرنل پیشفرض ۱۲.۰۴.۲) ارتقا دادم. اما با مشکل گرافیکی بخصوص در مرورگرها مواجه شدم به این صورت که در ابتدا برای چند دقیقه سیستم بدون عیب و نقص کار میکنه اما یهو گرافیک و بخصوص فونتها بهم میریزن. گفتم شاید مشکل از نسخه ۳.۵ کرنل باشه برا همین نسخه ۳.۹ رو هم امتحان کردم و با همین مشکل مواجه شدم. کرنل ۳.۴ رو هم امتحان کردم و بازم همون مشکل رو داشتم حتی روی توزیع های دیگه مثل اوپن سوزه ۱۲.۳ هم که کرنل ۳.۷ داره با همین مشکل مواجه شدم. الان دارم روی اوبونتو ۱۲.۰۴.۲ با کرنل ۳.۲ کار میکنم و هیچ مشکلی ندارم اما نگران آینده هستم، اگه بخوام مثلا اوبونتو ۱۴.۰۴ رو نصب کنم و این مشکل با کرنل های بالای ۳.۲ حل نشه چکار کنم؟‌ نمیتونم که با کرنل ۳.۲ تا ابد زندگی کنم.
اینم بگم که کارت گرافیک لپتاپ من انویدیا جیفورس ۸۴۰۰ ام جی اس هست که البته من فقط از درایور آزاد نووئو روش استفاده میکنم (چون درایور غیر آزاد انویدیا از همون اول روی لپتاپ من مشکل داشته و هیچ وقت هم مشکلش حل نشد).
لطفا راهنمایی کنید مشکل الان از چی میتونه باشه و چطور حلش کنم.
چنتا اسکرین شات هم میذارم تا بهتر با مشکل آشنا بشین که البته اسکرین شاتها رو از اوپن سوزه ۱۲.۳ گرفتم اما روی اوبونتو هم تقریبا همین حالت پیش میاد:

.:علی آقا:.
وبلاگ من: https://alihzadeh.blog.ir