انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

توزیع گنو/لینوکس اوبونتو ۲۰ ساله شد 🎉

نویسنده موضوع: صفحه سیاه بعد از نصب درایوراختصاصی ATI و گرمای بالا لپ تاپ(حل شد)  (دفعات بازدید: 6793 بار)

0 کاربر و 3 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین کیان

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2338
پاسخ : مشکل فنی بعد از نصب ATI driver (black screen)
« پاسخ #15 : 18 اردیبهشت 1392، 12:53 ق‌ظ »
به فرض ما اوبونتو رو با دستوری که دادید آپدیت کردیم راهی هست که بشه بسته ها رو جایی ذخیره کرد تا اگه دوباره مجبور شدیم روت رو فرمت بزنیم باز وقت و ترافیکمون(در کل هزینه)صرف نکنیم؟
نرم افزار aptoncd
دستی هم می تونی فایلها رو بردی. انجمن رو جستجو کن.

آفلاین محسن ح.

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 854
« پاسخ #16 : 18 اردیبهشت 1392، 01:46 ق‌ظ »
خواهش میکنم :)
از اونجایی که 12.4 رو نصب کردی ، یکم حجمش باید زیاد باشه در حد 200-300 مگ باید باشه دقیق نمیدونم ، کاش 13.4 نصب میکردی که خودش به روز باشه ، به هر حال ، همونطور که کیان آقا گفتن راه واسه بک آپ گیری زیاده !
اون کد رو یه توضیحی بدم ، قسمت اولش لیست بسته ها و نرم افزارهایی که دارین و آپدیتش اومده رو میگیره و قسمت دوم اونا رو آپدیت میکنه ، پس حجمش به چیزایی که نصب کردی هم بستگی داره !

آفلاین Geek

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1116
  • The answer to life the universe and everything: 42
« پاسخ #17 : 18 اردیبهشت 1392، 09:08 ب‌ظ »
ممنون محسن جان...
احتمالا این چند روزه به خاطر امتحان های میان ترم و پایان ترم کمی گرفتارم اما به محض اینکه وقت آزاد پیدا کردم نسخه 13.4 رو دان میکنم تا ببینم چی میشه... \\:D/

از همه دوستانی که راهنمایی کردن ممنونم... ;)

نتایج رو در اولین فرصت همین جا اعلام میکنم...

فعلاً

آفلاین Geek

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #18 : 17 خرداد 1392، 11:33 ق‌ظ »
سلام دوستان...
از اونجایی که قرار بود نتایج عمل رو بعدا اینجا اعلام کنم تا پست بی نتیجه نمونه...این پست رو ادامه میدم...

خب بالاخره ۱۳.۰۴ رو نصب کردم البته مینت ۱۵ رو دانلود و نصب کردم که بر پایه ubuntu 13.04 هست.

خب حالا در بخش  درایورهااینو نشون میده:

http://battery.persiangig.com/other/Screenshot%20from%202013-06-09%2013%3A29%3A57.png

الان میخوام بدونم درایور آزاد در حال استفاده هست دیگه؟چون در زیر گفته شده که هیچ درایور اختصاصی در حال استفاده نیست اما در مورد درایور آزاد چیزی نگفته!

دوم اینکه محسن جان همون طور که خودت بهتر می دونی در مینت به صورت default برنامه lm-sensors نصب هست آیا در اون پستی که آموزش دادید باید همه اون مراحل رو رفت یا اینکه نیازی به نصب این برنامه نیست و از مرحله ۲ باید ادامه داد؟

ممنون میشم از راهنمایی دوستان...

آفلاین Geek

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #19 : 18 خرداد 1392، 03:56 ب‌ظ »
دوستان حل شد.
lm-sensors که نصب بود و اگرم بخوایم دوباره نصب کنیم خودش میگه که نصبه از مرحله ۲ به بعد انجام دادم و دمای لپ تاپ از که پیش از این ۵۶ تا ۶۱ بود عموما حالا رسیده به ۴۶ تا ۴۸

ممنون از همه به خصوص محسن عزیز ;)