انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: دانلود لینک  (دفعات بازدید: 2345 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین sahama

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 784
  • الهی به امید تو!
دانلود لینک
« : 20 شهریور 1387، 11:14 ب‌ظ »
wget -r -l 2  http://www.forum.ubuntu.ir
برای کاری لازمم شد لینک ها رو هم دانلود کنم که کاری پر درد سر بود برای همین فکر کردم شاید بشه از دستور بالا که توی منوال wget هست استفاده کنم
و جواب داد چون خوشحال بودم اونو برای شما هم گذاشتم
می بخشید اگر خیلی ابتدایی بود
یا علی

آفلاین ناربه

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 2033
پاسخ به: دانلود لینک
« پاسخ #1 : 20 شهریور 1387، 11:27 ب‌ظ »
مرسی ;D

آفلاین HessaM TNT

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 366
  • What ?
« پاسخ #2 : 21 شهریور 1387، 02:51 ق‌ظ »
خیلی هم خوب بود . احسنت
.:: بهتره آدم بین بزرگا کوچیک باشه، تا بین کوچیکا بزرگ ::.

آفلاین snake

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 997
« پاسخ #3 : 21 شهریور 1387، 10:24 ق‌ظ »
سلام
دستت درد نکنه نکته جالبی بود.
موفق باشی

Linux is not a word,It's a SPRITE

آفلاین mshadman

• Full Member
  • *
  • ارسال: 159
« پاسخ #4 : 17 مهر 1387، 02:09 ب‌ظ »
سلام بار یمن نمیشه این \یغام رو می ده:
muhammad@muhammad:~$ wget -r -l 2  http://www.forum.ubuntu.ir
--14:07:35--  http://www.forum.ubuntu.ir/
           => `www.forum.ubuntu.ir/index.html'
Resolving www.forum.ubuntu.ir... failed: Name or service not known.

FINISHED --14:07:35--
Downloaded: 0 bytes in 0 files

می شه  راهنمایی کنید!!! :oops:
نمي دانم پس ازمرگم چه خواهدشد ؟/ نمي خواهم بدانم كوزه گراز خاك اندامم چه خواهد ساخت/  ولي بسيارمشتاقم/كه از خاك گلويم/سوتكي سازد/گلویم سوتکی باشد بدست كودكي گستاخ وبازيگوش/ واو يكریزو پي در پي دم گرم خوشش رابرگلويم سخت بفشارد/ و خواب  خفتگان خفته راآشفته ترسازد/بدينسان بشكند در من سكوت مرگبارم را

lomion

• مهمان
« پاسخ #5 : 17 مهر 1387، 02:30 ب‌ظ »
برنامه httrack رو نصب کنید. به سادگی براتون یه سایت ر یا بخشی از اون ر کامل  دانلود می‌کنه.

آفلاین محمدرضا بوذری

• گروه راهبران
  • *
  • ارسال: 2643
    • فروشگاه اینترنتی شهر کودک
« پاسخ #6 : 17 مهر 1387، 03:30 ب‌ظ »
برنامه httrack رو نصب کنید. به سادگی براتون یه سایت ر یا بخشی از اون ر کامل  دانلود می‌کنه.

افزونه‌ی ScrapBook  فایرفاکس هم بسیار عالی در این زمینه عمل می‌کنه ... من که واقعا اگه ScrapBook نداشته باشم نمی‌تونم تو اینترنت گشت بزنم، شما هم نصبش کنید قول می‌دم که یک شبه معتادش می‌شید  ;D
حلقه ایرانیان اوبونتویی در فیسبوک [facebook.com/ubuntu.ir]

آفلاین mshadman

• Full Member
  • *
« پاسخ #7 : 18 مهر 1387، 01:49 ق‌ظ »
سلام دوست خوب
از scrapbook و downthemall و multiget  که برای downlaod MANAGER و  DOWANLOD WEB SITES  هستند چطوری اصلا استفاده کنم اصلا منظورتون از فایر فاکس چی هست. من از  OPERA استفاده می کنم. مرسی در ضمن اگه از ARIA2  استفاده کردید لطف می کنید درباره استفاده کردن اون و اینکه اصلا چطور با خط فرمان او کار کنم و چطور LOAD  کنمش کمی حرف بزنید
ممنون
نمي دانم پس ازمرگم چه خواهدشد ؟/ نمي خواهم بدانم كوزه گراز خاك اندامم چه خواهد ساخت/  ولي بسيارمشتاقم/كه از خاك گلويم/سوتكي سازد/گلویم سوتکی باشد بدست كودكي گستاخ وبازيگوش/ واو يكریزو پي در پي دم گرم خوشش رابرگلويم سخت بفشارد/ و خواب  خفتگان خفته راآشفته ترسازد/بدينسان بشكند در من سكوت مرگبارم را

آفلاین mshadman

• Full Member
  • *
« پاسخ #8 : 18 مهر 1387، 04:16 ب‌ظ »
سلام از توصیه شما درباره  ScrapBook  ممنونم  بالاخره  تونستم  که  یه کاراهایی انجام  بدم  الان   هم   محض   امتحان دارم  همین فروم رو دانلود   می کنم  که ببرمش خونه و  خوب مطالعه کنم اما نمی دونم که  وقتی این فایلها رو  دانلود کرد کجا   می ریزه  خیلی    جالب     هست  اما  اگه  نتونستم محل   save  رو پیدا کنم  مزاحم   می شم  راستی اگه  می شد یه  download manager  خوب هم معرفی کنید  ممنون میشم   البته Httrack  و  aria ,  aria2  رو دارم اما  اونها هم کار نمی کنند  مثل wget و gwget .  اصلا بلد نیستم که  aria2  و httrack  چه جوری راه بیاندازم چون  توی archive  هستند اما توی  K menu نیستند (kubuntu ) دارم
مرسی