انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: تغییر ظاهر ویکی اوبونتو پارسی به ویکی اوبونتوی انگلیسی  (دفعات بازدید: 11123 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4854
  • masoft قدیم
قالب خیلی وقت هست که تقریبا درست شده و مشکلات دیگه‌ای توی ویکی هست که اول باید اون‌ها برطرف بشه و به زودی این کارها انجام میشه. از جمله مشکلاتی که در حال حاضر بدلیل استفاده از Load Balancer وجود داره و ...
قالب آماده شده رو اینجا می‌تونید ببینید: لینک
(البته این دقیقا آخرین نسخه از قالب نیست، تعدادی از مشکلات برطرف شده ولی هنوز به این سرور انتقال ندادم، ولی خوب تا حد خوبی نشون میده به چه شکل هستش)
« آخرین ویرایش: 21 آذر 1391، 04:47 ق‌ظ توسط nixoeen »

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19688
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
این که خیلی خوبه، کلّی کارمون کم شد. اگه می‌تونی این رو به همون برنچ تو لانچ‌پد که تو پست قبلی گذاشتم پوش کن. یه چند تا تغییر لازمه توش انجام بشه
« آخرین ویرایش: 21 آذر 1391، 04:48 ق‌ظ توسط دانیال بهزادی »
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • masoft قدیم
این که خیلی خوبه، کلّی کارمون کم شد. اگه می‌تونی این رو به همون برنچ تو لانچ‌پد که تو پست قبلی گذاشتم کامیت کن. یه چند تا تغییر لازمه توش انجام بشه
تعدادی از مشکلات برطرف شده، مثل راست‌به‌چپ برای کدها یا قسمت تغییر ویکی. آخرین تغییرات رو کمی مرتب می‌کنم و می‌فرستمش.

آفلاین سلمان م.

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4106
  • GNU Operating System - سیستم عامل گنو
دستت درد نکنه آقای nixoeen.

آفلاین امیرمهری

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1270
  • درورد بر اوبونتو
من با اين تاپيك 70 درصد موافقم ولي مشكل فني مثل
نبودن لينك ويكي در سربرگ (بنر) سايت يكي از مشكلات انجمن هست
و لينك كمك و پشتيباني هم به بيراه مثل
http://ubuntu.ir/support
ميره
و....
خداحافظ وبلاگ نويسي

من كاربر حرفه اي لينوكس نيستم
فقط خوب جستجو ميكنم.

آفلاین سید مسعود امامیان

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 951
میشه یک زمان برای مشخص شدن تغییر پوسته ویکی بگین  ؟
به عمل کار برآید     به سخندانی نیست . . .

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • masoft قدیم
میشه یک زمان برای مشخص شدن تغییر پوسته ویکی بگین  ؟
موضوع تنها تغییر پوسته نیست و کارهای دیگه‌ای هم باید در ویکی انجام بشه و تغییر پوسته در مرحله بعد قرار داره. به همین دلیل تا الان بصورت علنی بیان نشده بود، وگرنه مدت زیادی هست که من دارم روی این قضیه کار می‌کنم و الان هم بیان این موضوع برای عدم دوباره‌کاری بود.
ولی خوب زمانی که خود من برنامه‌ریزی کرده بودم، پایان فوریه برای ویکی و صفحه‌های اصلی سایت بود. (تقریبا ۳ ماه دیگه)

آفلاین محسن ح.

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 854
الان جاییش هست که بقیه ی دوستان (و اگه بتونم خودم!) بتونیم کمک کنیم ؟ یا مشکلاتی داره که مخصوص خودتونه !؟ (چی گفتم!) یعنی اگه کمکی از دستمون بر میاد جون داداش تعارف نکنین  :) ;) :D ;D

(دانیال جان یه چیزی بگم بخندی! رفتم اون راست چین درست شده هاتو ببینم که عکس گذاشته بودی ، دیدم نوشته نصب tor ! از اطلاعات به خوبی استفاده کردما !!!‌:دی ;D )

آفلاین کیان

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2338
ولی خوب زمانی که خود من برنامه‌ریزی کرده بودم، پایان فوریه برای ویکی و صفحه‌های اصلی سایت بود. (تقریبا ۳ ماه دیگه)
10 روز دیگه  \\:D/

آفلاین سلمان م.

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4106
  • GNU Operating System - سیستم عامل گنو
امیدورام که مشغله‌های معین‌جان، بهشون اجازه‌ی این کار رو داده باشه. چون واقعا نیاز هست. و باعث رونق ویکی میشه.

آفلاین MR. B

• Full Member
  • *
  • ارسال: 243
  • Open your source, Open your mind
دوست ندارم تایپیک بکشم بالا ولی خوب ... :oops:
واقعا حیفه ، ویکی اوبونتو پتانسیل خوبی داره .
الان نزدیک به چهار ماه از آخرین ارسال این تایپیک می گذره و ویکی همچنان مثل سابقه و یا حداقل من اینطوری فکر می کنم !

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • masoft قدیم
متاسفانه این مشکل به خاطر کم‌کاری من بوده. به زودی سعی می‌کنم این مشکل رو حل کنم.