انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

توزیع گنو/لینوکس اوبونتو ۲۰ ساله شد 🎉

نویسنده موضوع: compiz fusion  (دفعات بازدید: 2036 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین samaneh87

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 29
compiz fusion
« : 26 مهر 1387، 05:25 ب‌ظ »
سلام

لطفا بهترین گزینه ها برای شیک شدن دسک تاپ و پنجره ها رو با استفاده از ابزار کامپیز فیوژن رو بهم معرفی کنید چون من خودم هر گزینه ای رو کلیک و reload میکنم تغییری به جز سه بعدی شدن احساس نمیکنم.

مرسی
عادت کنید که عادت نکنید ...

آفلاین Freeman

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2310
    • KDE Software Compilation
پاسخ به: compiz fusion
« پاسخ #1 : 26 مهر 1387، 06:06 ب‌ظ »
سلام

لطفا بهترین گزینه ها برای شیک شدن دسک تاپ و پنجره ها رو با استفاده از ابزار کامپیز فیوژن رو بهم معرفی کنید چون من خودم هر گزینه ای رو کلیک و reload میکنم تغییری به جز سه بعدی شدن احساس نمیکنم.

مرسی

لطفا در اینجا کمی جستجو کنید اول

http://forum.ubuntu.ir/index.php?board=22.0

موفق باشید

آفلاین HardyLaity

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 730
پاسخ به: compiz fusion
« پاسخ #2 : 26 مهر 1387، 06:49 ب‌ظ »
سلام

مرسی

سلام

دقیقا درست میفرمائید نمیدونم مشکل دقیقا از کجاست ،این مسئله وجود داره که کامپیز بر روی برخی از کارتها گرافیک کلیه افکتهاش فعال نمیشه مثلا روی nvidia 5200 که این مشکل رو دارم پیگیری میکنم

تا چند روز پیش فکر میکردم کامیز فقط میتونه مثلا ۴ دسکتاپ رو به صورت مکعب در بیاره ( افکت کیوب ) و گزینه های دیگر برام کار نمیکرد . افکتهای کامپیز فوق العاده زیبا هستند پیشنهاد میکنم این تاپیک رو بخونید و کامپیز رو تنظیم کنید

http://forum.ubuntu.ir/index.php?topic=3581.0

بعد از این تنظیمات که جناب سلامت زحمت کشیدند بایت تغییر اساسی در دسکتاپتون ایجاد بشه ( هنگامی که منوها رو بازو بسته یا مینیمم ماکزیمم میکنید باید با افکتهائی مثلا آتش گرفتن ورق خوردن و ..... حرکت کنند نه به حالت معمولی و خشک )

اگر بعد از این کارها نتونستید این افکتهای زیبا رو ببینید مشکل از درایور کارت گرافیک شماست بفرمائید مدل و نوعش رو تا دوستانی که شناخت دارند بهترین درایور رو براش معرفی کنند

موفق و شاد باشید