انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: محتویات صفحهٔ ایجاد تاپیک و موضوع جدید  (دفعات بازدید: 4706 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین narayana

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 791
  • حل نشو ؛ حل میشه

سلام به همه

خسته نباشید ولی موفق باشید ;D

چند وقتیه که یه شکل‌وشمایلی برای تاپیکهای جدید در فکرم غوطه میخوره با خودم گفتم که اینجا پیشنهاد و مطرح کنم شـــــــــایـــــــــد فرجی بشه که فقط مطالب بروز و مرتبط در انجمن بمونن و صد البته تاپیکهای خیلی‌قدیمی و بی‌استفاده هم پاک بشن مثل لینکهای خبری قدیمی و یا راهنماییهای فلان توزیع که در فلان سال عنوان شده و فقط به همون توزیع مشخص مرتبطه . چند گزینه به صفحهٔ ایجاد موضوع جدید اضافه بشه که وقتیکه میخواهیم یه تاپیکی ایجاد کنیم باید اونارو انتخاب و مشخص کنیم وگرنه امکان ایجاد تاپیک نخواهد بود :

۱. یه باکس یا کشویی باشه که نام توزیع رو داشته باشه البته اونایی که مربوط به اینجاست
۲. در یه قسمت دیگه نوع نسخه رو انتخاب کنیم که مسلما باید اونایی باشن که هنوز پشتیبانی دارن
۳. یه باکس هم باشه که نوع مشکل و سخت افزار مرتبط رو باید انتخاب کنیم مثلا مشکلات صفحه نمایش و ماوس و کیبورد وووووووو
۴. یه باکس برای مشخصات دستگاه مورد استفاده مثلا لپتاپ با فلان مارک و مشخصات

چندتای دیگه هم بود که فراموش کردم :'(که حتما افزوده خواهد شد

تاریخ ایجاد تاپیک هم در صفحهٔ اصلی انجمن کنار عنوان تاپیک باشه که معلوم بشه تاپیک قدیمیه یا جدیدا نوشته شده

به امید خوشی و موفقیت همگان ;)

فرانکل در ( انسان در جستجوی معنا ) باید لینوکس رو پیشنهاد بده و معرفی کنه چون همیشه کار برای انجام دادن داره ...

لینوکس‌ ویندوز نیست

آفلاین mohammad kazemi

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 896
  • ... :|
موافقم ۱۰۰٪ 8)

آفلاین Jaeger

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 31
  • اندیشه هاست که به یک چیز,جامعه خوب و بد می پوشاند.
درسته موافقم . عالیه=D>
J@eGeR

آفلاین narayana

• Hero Member
  • *
  • حل نشو ؛ حل میشه

جای بسی خوشحالیست :) :Dکه دو نفر جوابی دادن

و همچنان منتظر عکس‌العمل موافقت‌آمیز یا مخالفت‌آمیز مدیران و ناظران وووو که یه‌چیزی بگن ???

فرانکل در ( انسان در جستجوی معنا ) باید لینوکس رو پیشنهاد بده و معرفی کنه چون همیشه کار برای انجام دادن داره ...

لینوکس‌ ویندوز نیست

آفلاین کیان

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2338
که فقط مطالب بروز و مرتبط در انجمن بمونن و صد البته تاپیکهای خیلی‌قدیمی و بی‌استفاده هم پاک بشن مثل لینکهای خبری قدیمی و یا راهنماییهای فلان توزیع که در فلان سال عنوان شده و فقط به همون توزیع مشخص مرتبطه
هیچ جایی چنین کاری نمیکنند و اینجا بعیده چنین تصمیمی بگیرند!
تاپیک های قدیمی جاتون رو تنگ کردند؟ غصه بی استفاده بودنشون رو db و SMF باید بخورند نه من و شما!
تاپیکهای قدیمی تاریخ دارند، به تاریخشون نگاه کنید که اگر قدیمی بود و یا به نسخه لینوکس شما نمی خورد، ببندینشون!
تنها گزینه ممکن آرشیو کردن بر اساس نسخه و یا هر چیز دیگه ای می تونست باشه که دسته بندی فعلی اجازه این کار رو نمی ده!
چند گزینه به صفحهٔ ایجاد موضوع جدید اضافه بشه که وقتیکه میخواهیم یه تاپیکی ایجاد کنیم باید اونارو انتخاب و مشخص کنیم وگرنه امکان ایجاد تاپیک نخواهد بود :

۱. یه باکس یا کشویی باشه که نام توزیع رو داشته باشه البته اونایی که مربوط به اینجاست
۲. در یه قسمت دیگه نوع نسخه رو انتخاب کنیم که مسلما باید اونایی باشن که هنوز پشتیبانی دارن
۳. یه باکس هم باشه که نوع مشکل و سخت افزار مرتبط رو باید انتخاب کنیم مثلا مشکلات صفحه نمایش و ماوس و کیبورد وووووووو
۴. یه باکس برای مشخصات دستگاه مورد استفاده مثلا لپتاپ با فلان مارک و مشخصات
اینایی که می گی (اگر اینجا مورد استقبال بود) به صورت یک پلاگین بنویس و بعد روی انجمن SMF بفرست. بعد از یک دوره معقول آزمایشی و رفع باگ ها و غیره به دست اندرکارهای انجمن پیشنهاد بده که احتمالا هم رد خواهد شد.
یک گزینه عملیاتی ساده اینه که شکلکهای «انگشت بالا، لبخند، لامپ وووو» رو با شکلهای مرتبط تری جایگزین کنند.
« آخرین ویرایش: 13 مهر 1393، 12:46 ق‌ظ توسط کیان »

آفلاین narayana

• Hero Member
  • *
  • حل نشو ؛ حل میشه

مخلص اقاکیانم هستیم ... افتخار دادین

من اینارو گفتم که سایت خلوت‌تر و مفیدتر بشه که جستجوهای بیهوده کم بشن وگرنه ماها به جا و مکان همدیگه کاری نداریم ;)در مورد تاریخ هم منظورم در صفحهٔ اصلی انجمن هست که کنار عنوان تاپیک نوشته بشه ولی تاریخ نوشته‌شدهٔ کنونی تاریخ آخرین ارسال هست . شکلکهارو موافقم که باید یه خونه‌تکونی داشته باشن . ساخت پلاگین در حد من نیست که من فقط پیشنهاد طرح رو بعهده داشتم ;D باید اساتید فن دست بکار بشن البته اگه طرح و پیشنهاد مقبول بشه

ماها داریم میگیم که ببینیم چه میشود ;)

لینوکس‌ ویندوز نیست

آفلاین jackshepherd

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1522
دوست عزیز برای خلوت شدن سایت ویکی رو گذاشتن.(به نظر من بهتره وقت بزاریم و ویکی رو به روز کنیم.)در مورد بقیه پیشنهاد ها باید دید ایا smf توانایی این کار رو داره یا نه.؟اگه اره حتما مدیران دلایل منطقی برای انجام ندادن این کار دارند.
انسانیت نسبت به دیگر انسان ها

آفلاین narayana

• Hero Member
  • *
  • حل نشو ؛ حل میشه
دوست عزیز برای خلوت شدن سایت ویکی رو گذاشتن.(به نظر من بهتره وقت بزاریم و ویکی رو به روز کنیم.)در مورد بقیه پیشنهاد ها باید دید ایا smf توانایی این کار رو داره یا نه.؟اگه اره حتما مدیران دلایل منطقی برای انجام ندادن این کار دارند.

درود

با پربار شدن ویکی خیلی خیلی موافقم ولی اهل فن باید اونو بپرورند و من تازه‌کار رو چه به این کارا که هنوز اول راهم و خیلی کار برای انجام دادن و خیلی مطلب برای خوندن و یادگرفتن دارم . در ضمن ویکی کج‌وکاستی داره مثلا خود من یکی از راهکارهای ویکی رو در مورد گرافیک انجام دادم و به مشکل برخوردم که حتی دوستان اینجا هم نتونستن کمک کنن و متاسفانه مجبور شدم دوباره اوبونتو رو نصب کنم .
در مورد توانایی سیستم سایت هم منتظرم که یکی بیاد بگه که میشه یا نه ؟ اصلا پیشنهاد مقبول هست یا نه ؟

به امید موفقیت همگان

لینوکس‌ ویندوز نیست

آفلاین narayana

• Hero Member
  • *
  • حل نشو ؛ حل میشه

بازم سلام

یه نکتهٔ دیگه همین الان یادم اومد :

وقتی صاحب تاپیک در تاپیکش داره چیزی مینویسه و ارسال میکنه یه جوری بهش اعلام بشه که اگه سوال و مشکل تاپیک حل‌وفصل شده عبارت حل شد به عنوان اضافه بشه یا یه‌جورایی بهش توجه‌توجه بگه که خود شخص اونو اضافه کنه .

لینوکس‌ ویندوز نیست

آفلاین narayana

• Hero Member
  • *
  • حل نشو ؛ حل میشه
درودی مجدد

برادران و خواهران ناظر و مدیر و غیره هیچکس موافق یا مخالف نیست ؟ هیچکدوم نظری ندارن ??? ؟ حرفی حدیثی عنایتی قولی غزلی حکایتی تفالی تفقدی چیزی .........

نکنه منظورتون اینه که یه تاپیک پیشنهاد رو با ( حل شد ) جمع کنم ! آیا باید نظرسنجی بشه ؟

لینوکس‌ ویندوز نیست

آفلاین abedzadeh

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1597
  • aliila
پاسخ : محتویات صفحهٔ ایجاد تاپیک و موضوع جدید
« پاسخ #10 : 15 آذر 1393، 07:08 ب‌ظ »
نظرات خوبی هستند ولی حتما میدونید. که عملی کردنشون عملا غیرممکنه
چرا؟خوب ناظران انجمن همیشه با اینطور تغییرات مخالفت میکنند و حتی تغییرات کوچک تر از این رو هم قبلا رد کردن
البته دلایل معقولی هم دارند و. میشه گفت خیلی قانع کننده عمل میکنند :)

البته با حذف یا خارج کردن تاپیک های قدیمی مخالفم
جدای از اینکه ممکنه یه جایی به کار بیاند ، میشه گفت که بخشی از مستندات فارسی هستند و حتی میشه بهش به دید بخشی از تاریخ انجمن نگاه کرد
به گروه کاربران اوبونتوی ایرانی در جامعه ی استیم بپیوندید
http://steamcommunity.com/groups/Ubuntu-Iran
بازی های تحت پوشش : Dota2

آفلاین narayana

• Hero Member
  • *
  • حل نشو ؛ حل میشه
« پاسخ #11 : 15 آذر 1393، 07:47 ب‌ظ »

ممنون

اگه قرار نیست تغییری باشه پس این بخش پیشنهادات و انتقادات برای چی هست ؟ اگه به‌اصطلاح ( بار‌ی‌به‌هرجهت ) هست خب بیخیالش میشیم .

در مورد حذف تاپیکهای قدیمی هم منظورم حذف تاپیکهایی هست که مربوط به یه نسخهٔ خاص با تاریخ منقضی شده هست که فقط در مورد اون توزیع و نسخه بوده نه اینکه سوال در مورد ویرایش ایزوهای حجیم و تایپ فارسی در فایرفاکس و کرومیوم و ... که ممکنه برای هرکسی با هر توزیع و نسخه‌ای پیش بیاد .

بازم ممنون که مشارکت داری ;)

لینوکس‌ ویندوز نیست

آفلاین narayana

• Hero Member
  • *
  • حل نشو ؛ حل میشه
« پاسخ #12 : 16 آذر 1393، 09:10 ب‌ظ »
   خب اینم یه پست جدید از یه تاپیک نسبتا جدید هست البته دهم مهرماه چندان جدید نیست ولی این پست برای مدیران و ناظران گرامی هست که تاپیک براشون احیا و ناخوانده بشه چون ظاهرا :

نقل‌قول
این پست قفل می‌شه. در صورت وجود مشکل، راه‌حل یا نظراتی در مورد سایت، یک پست جدید در بخش «پیشنهادات و انتقادات» بنویسید.

اینطور صحبتها داره زیاد پیش میاد و قرار هم نیست کاری از پیش بره چون فقط گفته میشه که آقا بگید انتقاد کنید پیشنهاد بدید ما میشنویم ( بقول پسرعمه‌زا : میشنوم ولی محل نمیدم  ;)) . اگه کسی در جایی پیشنهادی داره برای اینه که اونجارو مطابق نیازهای خودش یا جمع ببینه ولی به این معنا نیست که حق تملک داره یعنی میخواد اونجارو بهتر کنه پس :

برام مهم نیست که این تاپیک پیشنهادی هم قفل بشه چون برام مهم نیست که این سایت چطوری کار کنه همونطور که به ح.م گفتم :

نقل‌قول
   اقا شما چرا اینقدر جدی میگیرید ;D حالا یه تاپیکی هست و یه قانونی هم هست و بخش انتقادات و پیشنهادات هم هست و شما و من و امثال ما هم هست ووووووو همه دور هم جمعیم که بوسیلهٔ این انجمن به خودمون کمک کنیم و دیگر هیچ ... بقولی دیگه : یه چی گفتن یه چی گفته باشن :oیا بقول قدیمیا : شنونده باید عاقل باشه :o

ماها اینجا باید خودمون به خودمون کمک کنیم و سوالات لینوکسی ( الان دانیال بهزادی میگه گنو/لینوکس ) رو جواب بدیم ...

لینوکس‌ ویندوز نیست