انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: درخواست راهنمایی در خصوص ترجمه مستندات پروژه چاکرا .  (دفعات بازدید: 2371 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین nima nekoonam

• Full Member
  • *
  • ارسال: 117
درود دوستان ;
بنده قصد دارم که در ترجمه مستندات چاکرا به زبان فارسی مشارکت داشته باشم . تنها صفحه ای که توی سایتشون در خصوص ترجمه مستندات دیدم این صفحه بوود :
http://chakra-project.org/wiki/index.php?title=Documentation_Internationalization

اما چیز زیادی ازش دستگیرم نشد ؟ الان نفهمیدم مثلا من یه پیج رو ترجمه کردم باید کجا بفرستمش ؟ یه مثالی چیزی ؟ فایل ترجمه شده ام باید چه فرمتی باشه ؟ قبلا صفحاتی به فارسی ترجمه شده ... مبخواستم ببینم کسی اینجا این کارو کرده ما رو هم راهنمایی کنه ...

آفلاین کیان

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2338
اگر irc داره برو روی کانالشون از مسئولاش مشاوره بگیر.

آفلاین אוּרִיאֵל

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 641
  • bin/Matin/ !#
    • bin/Matin/ !#
اگر irc داره برو روی کانالشون از مسئولاش مشاوره بگیر.

اگه مثل من زبانت داغونه و حوصله سر و كله زدن با خارجيا رو ندارى برو سراغ Rosha (آقاى روزبه شفيعى ) يه مدت مثله اين كه تو تيم چاكرا بودند .
ميتونى كمكشون كنى اگه تمايل داشتند سايت چاكرا فارسى دوباره راه بيوفته . منم به شخصه خيلى خوشحال ميشم .

آفلاین nima nekoonam

• Full Member
  • *
  • ارسال: 117
...برو سراغ Rosha (آقاى روزبه شفيعى ) يه مدت مثله اين كه تو تيم چاكرا بودند .
ميتونى كمكشون كنى اگه تمايل داشتند سايت چاكرا فارسى دوباره راه بيوفته . منم به شخصه خيلى خوشحال ميشم .
ممنون دوست عزیز من براشون تو fb پیام گذاشتم بعد از چند روزه هنوز جواب ندادند ...تشکر از توجه شما ...