انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مشکل با کارت گرافیک  (دفعات بازدید: 8082 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین narayana

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 791
  • حل نشو ؛ حل میشه
پاسخ : مشکل با کارت گرافیک
« پاسخ #15 : 20 مهر 1393، 09:12 ب‌ظ »

درودی دوباره

والا چی بگم هرجوری خودت صلاح میدونی ... اوایل استفاده از لینوکس همیشه اینجوری میشه اصلا خودتو ناراحت نکن ببین در انجمن من چندتا سوال بی‌جواب داشتم ؟!
شاید در اون یوزر اصلی کاری کردی که منجر به این اشکالات شده ؟ شاید سخت افزار ایراد داشته باشه ؟ شاید کار پکیجی ناقص انجام شده ؟ شاید نصاب برنامه‌ها درگیر اینترنت هست ؟
اگرم خواستی که دوباره اوبونتو نصب کنی یادت بمونه که چه کارایی انجام میدی که بشه اونارو اصلاح کرد ؟

موفق باشی ;)
فرانکل در ( انسان در جستجوی معنا ) باید لینوکس رو پیشنهاد بده و معرفی کنه چون همیشه کار برای انجام دادن داره ...

لینوکس‌ ویندوز نیست

آفلاین gholami.vahid

• Full Member
  • *
  • ارسال: 201
    • متن های عاشقانه وزیبا
پاسخ : مشکل با کارت گرافیک
« پاسخ #16 : 21 مهر 1393، 12:00 ب‌ظ »

درودی دوباره

والا چی بگم هرجوری خودت صلاح میدونی ... اوایل استفاده از لینوکس همیشه اینجوری میشه اصلا خودتو ناراحت نکن ببین در انجمن من چندتا سوال بی‌جواب داشتم ؟!
شاید در اون یوزر اصلی کاری کردی که منجر به این اشکالات شده ؟ شاید سخت افزار ایراد داشته باشه ؟ شاید کار پکیجی ناقص انجام شده ؟ شاید نصاب برنامه‌ها درگیر اینترنت هست ؟
اگرم خواستی که دوباره اوبونتو نصب کنی یادت بمونه که چه کارایی انجام میدی که بشه اونارو اصلاح کرد ؟

موفق باشی ;)

ممنون دوست عزیز
دوباره نسخه ۶۴ رو دانلود کردم و فعلا که درسته البته  با کارت گرافیک ان برد فعلا هم داره کار میکنه و امیدوارم که به مشکل نخوره