انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مخفی کردن آیکون دانلود منیجر Xdman  (دفعات بازدید: 1699 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین metmet

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 49
مخفی کردن آیکون دانلود منیجر Xdman
« : 15 دی 1392، 08:24 ب‌ظ »
سلام دوستان. من ورژن قبلی xdman رو پاک کردم و ورژن چدیدتری (3.0.1) رو  رو نصب کردم الان یه آیکون بزرگ رو دستکتاپ اومده و در حالت TOP هم مونده. خیلی ضایعست. چطوری میتونم اونو به نوتیفیکیشن بار منتقل کنم؟ نه میره تو لانچپد نه میره تو داک!!!

آفلاین mohammad kazemi

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 896
  • ... :|
پاسخ : مخفی کردن آیکون دانلود منیجر Xdman
« پاسخ #1 : 15 دی 1392، 10:43 ب‌ظ »
واسه من هم تو لانچر می ره هم داکی.  :o
ببین:

آفلاین metmet

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #2 : 15 دی 1392، 11:10 ب‌ظ »
حقیقت نسخه قبلیه من هم اصلا آیکون رو دسکتاپ نداشت یه tray icon تو نوتیفیکیشن میاورد که خب کوچیک بود و تو مخ نبود. الان این یکی عین یه پاره آجر خود نمایی میکنه و جالبتر اینکه روی Live wallpaper هم اومده حسابی تصویر کهکشان رو ضایع کرده  :P
اصلا میکشمش نه تو کایرو داک میره و نه تو لانچر انگار lock شده باشه :(
« آخرین ویرایش: 15 دی 1392، 11:34 ب‌ظ توسط metmet »

آفلاین xubuntu4iran

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 748
« پاسخ #3 : 15 دی 1392، 11:53 ب‌ظ »
از تو فایل منیجر نمی‌تونی حذفش کنی؟

آفلاین Sina471

• Full Member
  • *
  • ارسال: 175
« پاسخ #4 : 16 دی 1392، 12:28 ق‌ظ »
حالا اینکه خوبه. واسه من وقتی دارم تو فیزبوق چت میکنم، هربار که یه مسیج میاد یه پنجره باز میشه که دانلود کنم؟ چجوری میشه این رو غیر فعال کرد؟

آفلاین metmet

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #5 : 16 دی 1392، 12:36 ق‌ظ »
این مشکل رو منم دارم. منتهی بیشتر زمانی که میخوام یه فایل pdf رو دانلود کنم میاد. و برای اینکه یه فایل pdf تو فایرفاکس باز بشه کم کم 20-30 تا پنجره xdman باز میشه که میخواد یه فایل pdf رو دانلود کنه. برای دانلود یه فایل اول باید اون 20-30 تا پنجره رو بندم!!!!!
حتی پسوند pdf ور از پنجره file type در تنظیمات برنامه هم پاک کردم که اصلا فایل pdf رو دانلود نکنه ولی بازم بمحض باز کردن یه فایل pdf تو فایرفاکس کلی پنجره باز میشه.
اما هچنان میگم بودن یه ایکون سمج و تو سایز بزرگ اونم رو دسکتاپ متحرک آخر ضایعست :(

آفلاین کیهان

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1054
  • Debian User
    • کیهان
« پاسخ #6 : 16 دی 1392، 12:29 ب‌ظ »
این مشکل رو منم دارم. منتهی بیشتر زمانی که میخوام یه فایل pdf رو دانلود کنم میاد. و برای اینکه یه فایل pdf تو فایرفاکس باز بشه کم کم 20-30 تا پنجره xdman باز میشه که میخواد یه فایل pdf رو دانلود کنه. برای دانلود یه فایل اول باید اون 20-30 تا پنجره رو بندم!!!!!
حتی پسوند pdf ور از پنجره file type در تنظیمات برنامه هم پاک کردم که اصلا فایل pdf رو دانلود نکنه ولی بازم بمحض باز کردن یه فایل pdf تو فایرفاکس کلی پنجره باز میشه.
اما هچنان میگم بودن یه ایکون سمج و تو سایز بزرگ اونم رو دسکتاپ متحرک آخر ضایعست :(
چطوری میشه از شرش خلاص شد؟

آفلاین ali.abry

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1224
« پاسخ #7 : 16 دی 1392، 02:55 ب‌ظ »
منم این مشکل رو دارم . ایکونش رو صفحه هستش . باسه هر چیزی هم گیرش میاد می خاد دانلودش کنه .
برای حل دانلود اوتوماتش که هرچی گیرش امد صفحه دانلود رو نیاره افزونش رو از تو فایرفاکس  پاک کردم راحت شدم