انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

توزیع گنو/لینوکس اوبونتو ۲۰ ساله شد 🎉

نویسنده موضوع: چند سوال در باره ی VLC  (دفعات بازدید: 1489 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین scapa

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 76
چند سوال در باره ی VLC
« : 29 دی 1392، 11:59 ق‌ظ »
آیا میشه در  vlc :
هنگامی که چند تا آهنگ در حال پخش شدن هستند ، مثل مدیا پلیر ویندوز رو آهنگ های جدید راست کلیک کرد و اونا رو به playlist  نرم افزار  vlc اضافه کرد ؟

دوم اینکه موقعی که  vlc بازه و چند تا آهنگ رو انتخاب میکنی که  vlc پخش کنه ، همیشه میره آخرین آهنگ رو پخش میکنه و هیچ وقت نمیره از اول آهنگ ها شروع کنه و به ترتیب بیاد پایین .فقط باید  vlc رو بست و بعد آهنگ ها رو انتخاب کرد تا از اول شروع کنه. چطور میشه این مشکلو حل کرد؟

آفلاین v.taghavi68

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 915
پاسخ : چند سوال در باره ی VLC
« پاسخ #1 : 29 دی 1392، 12:16 ب‌ظ »
من برای پخش فیلم از VLC استفاده می کنم. برای همین نمی تونم تو این مورد کمکت کنم.اما دوست عزیز از vlc چرا برای پخش موزیک استفاده می کنی وقتی MusicPlayer هایی چون Clementine,Exail, و یا amarok هستش..!!!
وای بر شما اگر این علم اندک وسیله ای برای طغیانتان شود

آفلاین vandu

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 741
« پاسخ #2 : 29 دی 1392، 12:52 ب‌ظ »
منوی Tools گزینه Preferences : در قسمت Interface Settings گزینه Enqueue files when in one instance mode .
Nothing is particularly hard if you divide it into small jobs

Henry Ford

آفلاین scapa

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 76
« پاسخ #3 : 29 دی 1392، 02:31 ب‌ظ »
منوی Tools گزینه Preferences : در قسمت Interface Settings گزینه Enqueue files when in one instance mode .

آقا جواب نداد .

آفلاین vandu

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 741
« پاسخ #4 : 29 دی 1392، 03:19 ب‌ظ »
برای من جواب میده. شما این کار رو با در نظر گرفتن پنجره Playlist (از منوی View) انجام بدید. می‌بینید که آهنگ‌های جدیدی که باز می‌کنید به انتهای لیست اضافه میشن.
Nothing is particularly hard if you divide it into small jobs

Henry Ford

آفلاین سوزه

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 487
« پاسخ #5 : 30 دی 1392، 01:06 ب‌ظ »
آیا میشه در  vlc :
هنگامی که چند تا آهنگ در حال پخش شدن هستند ، مثل مدیا پلیر ویندوز رو آهنگ های جدید راست کلیک کرد و اونا رو به playlist  نرم افزار  vlc اضافه کرد ؟

دوم اینکه موقعی که  vlc بازه و چند تا آهنگ رو انتخاب میکنی که  vlc پخش کنه ، همیشه میره آخرین آهنگ رو پخش میکنه و هیچ وقت نمیره از اول آهنگ ها شروع کنه و به ترتیب بیاد پایین .فقط باید  vlc رو بست و بعد آهنگ ها رو انتخاب کرد تا از اول شروع کنه. چطور میشه این مشکلو حل کرد؟
اشتباه نکنم شما چند تا آهنگ رو با موس از بالا به پایین انتخاب میکنید و سپس آخرین آهنگ از چند تا آهنگ انتخاب شده را به صفحه اول VLC دراگ و دراپ میکنید که با اینکار بله آخرین آهنگ پخش میشه ولی اگر همینکار رو در قسمت Playlist نرم افزار VLC انجام دهید طبق sort ای که مشخص کرده اید چیده میشند.
دیگه در این انجمن Log in و فعالیتی نخواهم داشت.