انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: پیشنهاد: امکان ممنوع کردن پرسیدن سوال در ادامه سوال دیگران هست؟  (دفعات بازدید: 2704 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین هادی صفی اقدم

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 97
    • تلفن ۰۹۱۹۵۳۲۱۲۷۷ تایپیست لاتک زی‌پرشین پایاننامه کتاب مقاله تک پارسی لاتک تبدیل ورد لاتک هادی صفی‌اقدم
سلام دوستان!
امکان ممنوع کردن پرسیدن سوال در ادامه سوال دیگران هست؟
توی این انجمن یک کاربری میاد سوالی میپرسه.
یکی جواب میده و یا چند نفر که خوبه.
ولی کسی دیگه میاد سوال خوشدو که مروبط به اون هست رو در ادامه همون میپرسه.
ادم گیج میشه.
بیزحمت اینو ممنوع کنین. توی قوانین هم بیارین.
امکانش هست؟

آفلاین سلمان م.

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4106
  • GNU Operating System - سیستم عامل گنو
سلام.

همچین کاری بر خلاف قوانین انجمن هست، اگه جایی دیدید، به مدیر انجمن گزارش کنید. «گزارش به مدیر انجمن».

نقل‌قول
شما توافق می‌کنید که از ارسال چندین پرسش در یک عنوان پرهیز نموده و برای پرسشهای متنوع خود ارسال‌های جداگانه در انجمن‌های جداگانه داشته باشید.

http://forum.ubuntu.ir/index.php/topic,242.0.html

آفلاین هادی صفی اقدم

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 97
    • تلفن ۰۹۱۹۵۳۲۱۲۷۷ تایپیست لاتک زی‌پرشین پایاننامه کتاب مقاله تک پارسی لاتک تبدیل ورد لاتک هادی صفی‌اقدم
ممنون. زیاد دیدم متاسفانه. ولی این گزارش روش درستی نیست.
چون کاربر اولی ممکنه وقت و حوصله‌شو نداشته باشه.
یا تازه خوشش بیاد یکی دیگه سوال مرتبط باهاش داره در پست اون میپرسهو پست اون داره امتیازش و بازدیدش میره بالا و هزار دلیل دیگه.

نمی‌دونم چرا بعضیا فقط قوانین انجمن‌ها رو الکی تیک میزنن.  ](*,)
این smf شما این امکان رو نداره که مثلاً:
۱- کاربر بعد رسیدن به جوابش، پست رو قفل کنه؟
۲- یا اگه کاربری اومد توی پستش سوال مرتبطی پرسید، با زدن دکمه‌ای حذف کنه یا مثلا اون فقط پست رو قفل یا متنشو پاک کنه و اتوماتیک بنویسه، بخاطر سوال در ادامه سوال من، قفل شده و متنش پاک شده. (اتوماتیک با زدن دکمه‌ای توسط کاربر سوال پرسنده اولی)
و ...
اصلا smfتون چیه؟ یعنی اگه وقت ندارین، من براتون پیداش کنم. البته پیام خصوصی کنین. درست نیست (امنیتی) اینجا بنویسینش.

آفلاین کیان

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2338
نمی‌دونم چرا بعضیا فقط قوانین انجمن‌ها رو الکی تیک میزنن.  ](*,)
چون چیز بی خودیه و باید راهکار دیگه ای روی وب براش پیدا کنند! قوانین باید تبدیل به قابلیت های نرم افزار بشه و شیوه فعلی روی نت کلا جمع بشه:
Code of Honor
Privacy Policy
Terms of services
قوانین
شرایط
وووو

این smf شما این امکان رو نداره که مثلاً:
۱- کاربر بعد رسیدن به جوابش، پست رو قفل کنه؟
۲- یا اگه کاربری اومد توی پستش سوال مرتبطی پرسید، با زدن دکمه‌ای حذف کنه یا مثلا اون فقط پست رو قفل یا متنشو پاک کنه و اتوماتیک بنویسه، بخاطر سوال در ادامه سوال من، قفل شده و متنش پاک شده. (اتوماتیک با زدن دکمه‌ای توسط کاربر سوال پرسنده اولی)
و ...
نه دیگه، قرار نشد از این کارها بکنی! فردا که بیاییم انجمن، می بینیم کلا امکان پست زدن رو غیرفعال کردن!
از روی تجربه می گم: اینجا با شرایط موجود بسازید لطفا.
اصلا smfتون چیه؟ یعنی اگه وقت ندارین، من براتون پیداش کنم. البته پیام خصوصی کنین. درست نیست (امنیتی) اینجا بنویسینش.
اسکرول کن بیا پایین صفحه!

آفلاین !

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 586
  • Don't Panic!
    • مانیتورینگ سایت
یسری چیزا ریشه در فرهنگ جوامع داره
تو انجمن اوبونتو تا اونجایی که دیدم یه زمانی در ادامه ی سوالات شب شعر راه مینداختن و صرفا یه انجمن پرسش و پاسخ نیست، دقیقا عین world of warcraft که فقط یه بازی نیست 8)
I just felt like running

Altern AI Directory --- GitHub