انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: شیر کردن کانکشن اینترنت ویندوز سون برای اوبونتو  (دفعات بازدید: 1252 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین senaps

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 71
    • دست نوشته هام
سلام...
دوستان من یه مودم وایرلس دارم که متاسفانه نمیتونه با PPPOE ارتباط برقرار بکنه( روی این مود نمیتونه کانکت بشه) و لزوما باید براش بریج بکنم یا همون با کانکشن وصل بشم...
خوب، در این حالت، سایر سیستم های متصل به مودم نمیتونن به اینرتنت وصل بشن! :|

حالا، کاری که من میخوام بکنم اینه که اینترنت کامپیوتر رو که با کانکشن هست شیر بکنم تا بتونم بااستفاده از لپ‌تاپم که وایرلس داره به وایرلس مودم وصل بشم و از اینترنت استفاده بکنم...
(همین الان لپ‌تاپ و کامپیوتر شبکه هستن با هم و مشکلی هم ندارن!)
تنها مشکل، نداشتن اینترنت برای لپ‌تاپ هستش...

درضمن، من روی لپ‌تاپ اوبونتو نصب کردم!(نسخه 13.10) و پی‌سی هم ویندوز ۷ داره...
کسی میتونه در این خصوص راهنمایی کنه من رو؟

--------------
یا غیر از این مسئله، ایا میشه در حالی که به صورت وایرلس وصل شدم به مودم، از تو لپ‌تاپ کانکشن بسازم و وصل بشم؟( پی‌سی رو قطع بکنم و لپ‌تاپ رو وصل بکنم)...؟؟
اگر امکانش هست چطوری؟

آفلاین senaps

• Jr. Member
  • *
    • دست نوشته هام
دوستان اگر امکان داره، در خصوص ایجاد کردن کانکشن برای وارد کردن یوزر و پسورد من رو راهنمایی بکنن....
چطوری وقتی لپ‌تاپ رو با سیم حالا یا با وایرلس وصل کردم به مودم، کانکشن درست بکنم و شماره گیری بکنم؟؟

آفلاین vbtux

• Newbie
  • *
  • ارسال: 20
آی پی Gateway ابونتو را ست کردی؟

آفلاین senaps

• Jr. Member
  • *
    • دست نوشته هام
بله ای‌پی رو برا ای‌پی مودم و ای‌پی خود ویندوز جدا جدا ست کردم ولی در هر دو حالت کار نمیکنه... :(

امکان دایل کردن کانکشن هست که خود لپ‌تاپ رو وایرلس یا با سیم وصل کنم و کانکشن رو دایل بکنم و به اینترنت وصل بشم؟ نیازه که یه سری فایل و اینا دانلود بکنم :(