انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۴٫۰۴ با پشتیبانی بلند مدّت (۱۲ سال) منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: کارت صدای M-Audio Fast track Pro  (دفعات بازدید: 5643 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین B@bak

• Newbie
  • *
  • ارسال: 9
  • Linux is for human beings
    • یک بابک
کارت صدای M-Audio Fast track Pro
« : 26 اسفند 1387، 12:58 ق‌ظ »
سلام، من یک کارت صدای M-Audio fast track Pro خریدم، اما به هیچ‌عنوان نتونستم روی اوبونتو نصبش کنم، وقتی USB رو وصل می‌کنم در لیست Audio Deviceها USB Audio می‌آید اما کار نمی‌کنم، من برای ضبط و همینطور استفاده از پورت‌ها midi به این کارت صدا احتیاج دارم اما در نرم‌افزارهایی هم که تست کردم جواب نداد...
می‌خواستم اگر امکان نصب این کارت صدا در محیط اوبونتو هست کمک کنید من به هر دری که زدم موفق نشدم  ](*,)

آفلاین hamid_music

• Newbie
  • *
  • ارسال: 3
پاسخ به: کارت صدای M-Audio Fast track Pro
« پاسخ #1 : 03 فروردین 1388، 05:32 ق‌ظ »
دوست عزیزم سلام من هم مثل شما کارت صدای m-audio fast track pro  خریدم اما وقتی نصبش میکنم بعداز نصب وقتی بازش میکنم یه پیام خطا میده و وقتی کارت صدای مادر بوردمو خاموش میکنم دیگه خطا نمیده ولی اصلا کارت رو توی Device Manager نمیشناسه چه برسه به USB  حالا از شما ممنون میشم بگید شما مال خودتون رو چطوری نصب کردید ...یه هفته است که خریدم نصب نشده بد جور توی کفم ممنون میشم من رو راهنمایی کنید... مرسی ممنون و سپاسگذارم اینم ایمیل منه hamidmiraky@yahoo.com  اینجا هم منتظرم ... بازم از شما ممنونم... فعلا خدا نگهدار... یا علی مدد....دوست شما حمید

lomion

• مهمان
« پاسخ #2 : 03 فروردین 1388، 08:52 ق‌ظ »
به اینجا نگاهی بندازید:
http://ubuntuforums.org/showthread.php?t=769822

آفلاین hamid_music

• Newbie
  • *
  • ارسال: 3
« پاسخ #3 : 04 فروردین 1388، 03:15 ق‌ظ »
دوست عزیز از این سایتی که بهم دادید ممنونم ولی هیچ سر در نیاوردم اگه لطف و مرحمت کنید بیشتر راهنماییم کنید ممنونت میشم لطف کن برای راهنماییم یه جوری توضیح بده که انگار به یه تازه وارد میخواین بگیدتوی این زمینه واقعا ازت ممنون و سپاسگذارم و مرسی ...منتظر پاسختون هستم بازم ممنون .... خدا نگهدار ...یا علی مدد ](*,)

lomion

• مهمان
« پاسخ #4 : 04 فروردین 1388، 03:15 ب‌ظ »
توی این موضوع وارد نیستم و فقط نتیجه یه جستجو هست. اول این دستور ر بزنید، ببینم خروجیش چیه:
asoundconf list