انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: برنامه مناسب برای مدیریت زمان و کارهای شخصی  (دفعات بازدید: 2639 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین masoudborbor

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 68
من مجموعه‌ای از فایل‌های اکسل دارم که در آن برای کارهایم زمان‌بندی می‌کنم. یادآورهایی برای قرارها و .... درتقویمم دارم و فایلی هم دارم که بودجه و تراکنش‌های مالی‌ام در آن مدیریت می‌شود. دنبال برنامه‌ای هستم که بتواند این مجموعه را د یک قالب مدیریت کند. گویا Kontact بخش عمده این کارها منهای بخش مالی را انجام می‌دهد. دوستان با چه برنامه‌هایی آشنایی دارند و تجربه‌شان از هر برنامه چگونه است؟
برای من اینها مهم است: سازگاری بخش‌های مختلف برنامه، داشتن تقویم و زمان‌بندی، داشتن بخش مالی، ترجیحا داشتن یادآور، ارائه گزارش‌هایی از وضعیت کارهای انجام شده و ... اگر بشود با یک تقویم ایرانی هم هماهنگش کرد که چه بهتر!

آفلاین masoudborbor

• Jr. Member
  • *
فعلا با همین Kontact شروع کردم و برای مالی دنبال برنامه جداگانه می‌گردم. این برنامه عالیه. تقویم ایرانی داره و همه امکانات لازم برا من رو هم داره

آفلاین Ahok

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 82
از کجا میتونم فایل deb رو داون کنم ؟‌

آفلاین masoudborbor

• Jr. Member
  • *
من از مخازن رسمی استفاده کردم. اما نرم‌افزار شناخته شده‌ای هست و احتمالا می‌تونید با جستجوی ساده‌ای پیدا کنید.
در کنارش korganizer و باقی اعضای این خانواده خیلی به کار می‌آن

آفلاین mohammad kazemi

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 896
  • ... :|
korganizer برای چیه؟

آفلاین masoudborbor

• Jr. Member
  • *
فهرستی از to-do ها داره. همراه با تقویم و یادآورها. Kontact مدیریت ایمیلهاست. یکی دو بسته دیگر هم در همین خانواده هست که خوراک‌خوان و ... ر فراهم می‌کنه