انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: اشتراک گذاری اینترنت اوبونتو ۱۴ برای گوشی های اندروید  (دفعات بازدید: 924 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین alihsah

• Newbie
  • *
  • ارسال: 6
سلام
بر روی لپ تاپم اوبونتو ۱۴ نسخه ۶۴ بیتی آن را نصب کرده‌ام . برای اشتراک گذاری اینترنت برای اندروید ۴ چه کار کنم ؟

ممنون می شوم راهنمایی ام کنید .

آفلاین ارباب!

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 448
سلام دوست عزیز!
به نظرم راه راحتش با Wireless ـه... اگه Wireless داری... برو تو تنظیمات Network... روی Wireless کلیک کن... بعد ...Use as Hotspot رو بزن... حالا با موبایلت وصل شو... ساده نبود؟!
اما یه راه دیگه از طریق ‌Bluetooth... ‌با این دستور Bluetooth Manager رو نصب کن:
sudo apt-get install blueman
حالا دستور blueman-services رو بزن... در بخش Network اش، Network Access Point رو فعال کن... من DUN Support رو روی Blueman و PAN Support رو روی NetworkManager تنظیم کردم... حواست باشه Bluetooth ات فعال باشه... تو Settings می تونی تنظیمش کنی... حالا Bluetooth Manager رو باز کن... می تونی دستور blueman-manager رو بزنی تا Bluetooth Manager باز بشه... Device ها رو Pair کن و یه ذره هم اگه لازم شد خودت باهاش ور برو تا Internet ات Share بشه!... معمولا تنظیمات دفعه ی اولش یه مقدار کار داره...
« آخرین ویرایش: 21 تیر 1393، 02:30 ق‌ظ توسط Overlord »
Void Linux + XFCE

آفلاین alihsah

• Newbie
  • *
  • ارسال: 6
سلام
با وایرلس همانطور که گفتید تنظیم کردم اما گوشیم هرگز نشناخت .
با بلوتوث هم آزمایش کردم اما در قسمت bluetooth manager هنگامی که آیکون setup رو می زنم و پنجره bluetooth assistant باز می شه و در آن connet to network Network Access Point  رو forward می کنم پیغام می ده
device added successfuly,but failed to connect

آفلاین ارباب!

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 448
این مقاله رو هم درباره ی WiFi Hotspot بخونید:
http://linuxihaa.ir/wifi-hotspot-%D8%AF%D8%B1-%D9%84%DB%8C%D9%86%D9%88%DA%A9%D8%B3
(تو پیام خصوصی هم جواب شما رو دادم، نمی دونم چرا در بخش ارسال شده ها نمی بینمش...)
Void Linux + XFCE

آفلاین Jasper

• Full Member
  • *
  • ارسال: 113
این مقاله رو هم درباره ی WiFi Hotspot بخونید:
http://linuxihaa.ir/wifi-hotspot-%D8%AF%D8%B1-%D9%84%DB%8C%D9%86%D9%88%DA%A9%D8%B3
(تو پیام خصوصی هم جواب شما رو دادم، نمی دونم چرا در بخش ارسال شده ها نمی بینمش...)
worked like a charm  \\:D/
ممنون