انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: سرویسی که لینک مستقیم بگیره، تورنت تحویل بده!  (دفعات بازدید: 1815 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین بابک طور

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 800
سلام دوستان.
من چندتا فایل iso می‌خوام دانلود کنم. از ۱/۵ گیگ هیت تا ۳/۸ گیگ. ولی مشکلم این هست که ترافیک خط اینترنتم محدوده و سرعتش هم انقدر نیست که شبانه همه‌ی ۳/۸ گیگ رو بگیره.

می‌خواستم ببینم راهی هست که بشه من این رو خورد خورد دانلود کنم؟ چون نمیشه بزاری دانلود بعد قطعش کنی شب بعد شروع کنی، لینک می‌پره. البته اگه سرویسی باشه لینک با اعتباره چند روزه بده! خوب اون هم می‌شه!
« آخرین ویرایش: 10 اردیبهشت 1393، 02:34 ب‌ظ توسط بابک طور »

آفلاین Vahid_PC

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 311
سرویس های پولی هست.
اما یادمه یه سایت خارجی بود که رایگان بود ولی دوتا مشکل داشت ، یکی اینکه محدودیت حجمی داشت یکی هم قابلیت ادامه!
در کل من چندوقت پیش دنبال این جور چیزی زیاد گشتم ولی پیدا نکردم رایگان ، و همون تورنت دانلودش کردم.

در مورد لینک پریدن منظورتون چیه؟

آفلاین Gandu

• Full Member
  • *
  • ارسال: 106
منظورشون ریزوم هست

بهتره یه سرورمجازی تهیه کنید و توی اون به اینکار ها بپردازید ارزون هم هست

آفلاین بابک طور

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 800
پاسخ : سرویسی که لینک مستقیم بگیره، تورنت تحویل بده!
« پاسخ #3 : 10 اردیبهشت 1393، 02:44 ب‌ظ »
از جواب‌هاتون متشکرم.

نقل‌قول
در مورد لینک پریدن منظورتون چیه؟

منظورم اینه که خوب وقتی لینک مستقیم برات ایجاد می‌کنه مثلاً تا ۲ ساعت این لینک اعتبار داره. یعنی شما ظرف ۲ ساعت باید این فایل رو دانلود کنی، حالا هر چند بار خواستی این وسط قطع و وصلش کن.

نقل‌قول
بهتره یه سرورمجازی تهیه کنید و توی اون به اینکار ها بپردازید ارزون هم هست

حالا ‌iso چندتا بازی این همه دردسر نمی‌خواد ولی از راهنماییتون متشکرم.

-----------
یک نکته‌ای یادم اود:
چند باری شد که داشتم با uget دانلود می‌کردم و این اتفاق افتاد. وقتی خواستم ۲ باره شروع کنم چون توی همون آدرس خواستم ذخیره کنم خودش فایل رو از ادامه قبلی دانلود کرد، ولی با لینک قبلی. باید ته و توش رو دربیارم که دقیقاً چجوریه. البته aria2c رو هم داشتم که هنوز برای trusty نیومده.
فکر کنم wget هم این قابلیت رو داشت. اگه تونستم خبر می‌دم.

آفلاین Masoud92m

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1347
« پاسخ #4 : 10 اردیبهشت 1393، 03:10 ب‌ظ »
نقل‌قول
منظورم اینه که خوب وقتی لینک مستقیم برات ایجاد می‌کنه مثلاً تا ۲ ساعت این لینک اعتبار داره. یعنی شما ظرف ۲ ساعت باید این فایل رو دانلود کنی، حالا هر چند بار خواستی این وسط قطع و وصلش کن.

ظرف ۲ ساعت مجبور نیستی دانلود کنی، بعد از ۲ ساعت باید لینک جدید بگیری و جایگزین لینک قبلی کنی و ادامه رو دانلود کنی

نقل‌قول
چند باری شد که داشتم با uget دانلود می‌کردم و این اتفاق افتاد. وقتی خواستم ۲ باره شروع کنم چون توی همون آدرس خواستم ذخیره کنم خودش فایل رو از ادامه قبلی دانلود کرد

دوست عزیز شما لینک جدید که بگیری، میتونی ادامه فایل که با لینک قبلی دانلود کردی رو دانلود کنی و این هیچ اتفاق جدید و عجیبی نیست ! اگه منظورتون چیز دیگه ای هست بفرمایید راهنماییتون کنم
منتظر نباش که مرگ تو کی میاد / آزاد باش مثل من مثل خیلی ها
حتی اگه کسی سمت تو نمیاد / آزاد باش مثل من مثل خیلی ها
حتی اگه میبینی که کسی حرفتو نمیخواد / آزاد باش مثل من مثل خیلی ها
مثل من مثل خیلی ها ..... آزاد باش مثل من مثل خیلی ها

آفلاین Gandu

• Full Member
  • *
  • ارسال: 106
« پاسخ #5 : 10 اردیبهشت 1393، 07:15 ب‌ظ »
برین تو این سایت mrleecher.com
filegir یا این اکانت بخرین پنج تومن بعد از فور شیر اینا دانلود کنین یا اینکه از یکی که سرور مجازی داره بهش بگین براتون دانلود کنه و تو اپاچی بزاره که بهترین هست هم میتونین  فایل هارو فشرده تر هم بکنین

آفلاین afrod

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1526
« پاسخ #6 : 10 اردیبهشت 1393، 08:09 ب‌ظ »
دنبال سرویسهای ابری بگردید که بتونند fetch براتون انجام بدن. یکی قبلا استفاده می کردم ولی اسمش یادم نمیاد!

آفلاین majidkamali1370

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 928
« پاسخ #7 : 13 اردیبهشت 1393، 01:32 ق‌ظ »
دنبال سرویسهای ابری بگردید که بتونند fetch براتون انجام بدن. یکی قبلا استفاده می کردم ولی اسمش یادم نمیاد!
راه خوبیه. چون اون سرورها سرعت بالایی برای انتقال اطلاعات دارن.
مثلا من خودم از OpenDrive استفاده میکنم. فایلهایی که لینک مستقیم دارن رو بهش میدم و اونها رو fetch میکنه. بعد شما میتونید از اونجا دانلود رو انجام بدید. فقط راستش نمیدونم قابلیت resume داره یا نه. امتحان کنید.
Ubuntu 14.04 LTS 64-bit - unity

آفلاین mrmrn

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1490
  • آقا مرتضی
« پاسخ #8 : 13 اردیبهشت 1393، 10:06 ق‌ظ »
راه خوبیه. چون اون سرورها سرعت بالایی برای انتقال اطلاعات دارن.
مثلا من خودم از OpenDrive استفاده میکنم. فایلهایی که لینک مستقیم دارن رو بهش میدم و اونها رو fetch میکنه. بعد شما میتونید از اونجا دانلود رو انجام بدید. فقط راستش نمیدونم قابلیت resume داره یا نه. امتحان کنید.
افرین.
چه ایده خوبی.البته تورنت که تحویل نمیدن این سرویسها ولی کلا بازم ایدت جالبه.ایول.
پدرم به رحمت خدا رفتن. شادی روحش صلوات.

آفلاین MADMAN

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 804
  • We are not users we are friends.
« پاسخ #9 : 17 اردیبهشت 1393، 06:03 ب‌ظ »
سلام من یه راه حل جالب دارم که براش اون زمانی که اوبونتو لینک مستقیم نمی داد استفاده می کردم تورنت هم نمی دونستم چیه.
از دو تا دانلود منیجر استفاده می کردم یعنی چی؟
یعنی اینکه اول با یک دانلود منیجر مثلا داخلی خود فایرفاکس می زدم برای دانلود و حینی که داشت دان می کرد می رفتم سراغ یه دان منیجر دیگه مثل یوگت بعد دان فایرفاکس رو قطع می کردم.
حالا یوگت در حال دانلود بود هر موقع که می خواستم قطعش می کردم.
برای بار دوم که بخواهم بهش ادامه بدم دوباره با دان منیجر داخلی فایر فاکس شروع می کردم لینک رو دوباره کپی می کردم و بعد می رفتم سراغ یوگت و اونجا لینک دانلود رو ویرایش می کردم و سپس دانلود رو با یوگت ادامه می دم در اینجاست که دانلود با فایرفاکس رو قطع می کردم.
نکته: اول هر کاری با دانلود منیجر دوم دارید انجام بدید وقتی که دیگه داره دانلود می کنه دانلود منیجر اولی رو قطع کنید.
امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم.
سلامتی پنگوئن که یه ذره قد داره، اما بازم لاتی راه میره ....

آفلاین ارباب!

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 448
Void Linux + XFCE

آفلاین !

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 586
  • Don't Panic!
    • مانیتورینگ سایت
zbigz.com

فایلای تا یک گیگ رایگانه و بزرگتر اکانت پریمیوم میخواد که فروش با ریال هم دارن.
I just felt like running

Altern AI Directory --- GitHub