انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مشکل در اجرای برنامه vidalia؟  (دفعات بازدید: 2679 بار)

0 کاربر و 3 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین farshadf

• Full Member
  • *
  • ارسال: 104
مشکل در اجرای برنامه vidalia؟
« : 14 امرداد 1393، 10:31 ق‌ظ »
دوستان من از تور استفاده میکنم و البته چون از کروم استفاده میکنم از tor browser استفاده نمی کنم مستقیما کلاینت tor رو تویه ترمینال اجرا می کنم و کل ترافیک سیستم رو از پورت تور تنظیم میکنم.

حالا چیزی که می خوام استفاده از افزونه گرافیکی vidalia هست که بتونم پیام ها و تنظیمات مربوط به تور رو بصورت گرافیکی داشته باشم. نصبش کردم apt-get install vidalia ولی اجراش که می کنم باز نمیشه. خطا میده:
(process:4064): GConf-WARNING **: Client failed to connect to the D-BUS daemon:
An AppArmor policy prevents this sender from sending this message to this recipient, 0 matched rules; type="method_call", sender="(null)" (inactive) interface="org.freedesktop.DBus" member="Hello" error name="(unset)" requested_reply="0" destination="org.freedesktop.DBus" (bus)

(<unknown>:4064): GLib-GIO-ERROR **: No GSettings schemas are installed on the system
Trace/breakpoint trap (core dumped)

کسی هست بتونه راهنماییم کنه؟

آفلاین Ghost Shadow

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1803
  • Linux is Secured By Design
پاسخ : مشکل در اجرای برنامه vidalia؟
« پاسخ #1 : 14 امرداد 1393، 10:45 ق‌ظ »
 اینو ببین:

http://askubuntu.com/questions/449824/cant-run-vidalia-due-to-an-apparmor-policy-error

برای استفاده در کروم هم لازم نیست کل سیستم رو از تور عبور بدید. افزونه فاکسی پروکسی که واسه فایرفاکس هست نسخه ای هم واسه کروم داره.می تونید از اون استفاده کنید.

اگه هم از باندل استفاده کنید میتونید به جای پورت 9050، پورت 9150 رو ست کنید واسه کل سیستم :D
« آخرین ویرایش: 14 امرداد 1393، 10:58 ق‌ظ توسط Ghost Shadow »

آفلاین ارباب!

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 448
« پاسخ #2 : 14 امرداد 1393، 10:50 ق‌ظ »
دوستان من از تور استفاده میکنم و البته چون از کروم استفاده میکنم از tor browser استفاده نمی کنم مستقیما کلاینت tor رو تویه ترمینال اجرا می کنم و کل ترافیک سیستم رو از پورت تور تنظیم میکنم.
...

سلام دوست عزیز!
در حاشیه بگم که شما برای این که کل ترافیک سیستم رو از Tor عبور بدید می تونید از خود همون Tor Browser Bundle استفاده کنید و تا الان بهترین گزینه ی اتصال که هیچ وقت از کار نیافتاده (لااقل من ندیدم که این طوری بشه!) همون Tor Browser Bundle ـی هست که آخرین نسخه اش رو می تونید از وب سایتش دانلود کنید... با این که وب سایتش سانسور شده اما همچنان می تونید با Remote Upload کردن، اون فایل رو از یه راه دیگه ای دانلود کنید...
Void Linux + XFCE

آفلاین farshadf

• Full Member
  • *
« پاسخ #3 : 14 امرداد 1393، 12:47 ب‌ظ »
اینو ببین:

http://askubuntu.com/questions/449824/cant-run-vidalia-due-to-an-apparmor-policy-error

برای استفاده در کروم هم لازم نیست کل سیستم رو از تور عبور بدید. افزونه فاکسی پروکسی که واسه فایرفاکس هست نسخه ای هم واسه کروم داره.می تونید از اون استفاده کنید.

اگه هم از باندل استفاده کنید میتونید به جای پورت 9050، پورت 9150 رو ست کنید واسه کل سیستم :D

ممنون روشی که تویه اون لینک ذکر شده بود کار کرد و vidalia اجرا شد ولی connect نمیشه !
الان فقط با اجرا کردن tor browser  که با خودش بروزر فایرفاکس هم داره کانکت میشه اما خوشم نمیاد یه بروزر دیگه الکی باز باشه. می خوام خود تور به تنهایی اجرا بشه و بتونم رویه کروم استفاده کنم!

آفلاین farshadf

• Full Member
  • *
« پاسخ #4 : 14 امرداد 1393، 12:49 ب‌ظ »
...

سلام دوست عزیز!
در حاشیه بگم که شما برای این که کل ترافیک سیستم رو از Tor عبور بدید می تونید از خود همون Tor Browser Bundle استفاده کنید و تا الان بهترین گزینه ی اتصال که هیچ وقت از کار نیافتاده (لااقل من ندیدم که این طوری بشه!) همون Tor Browser Bundle ـی هست که آخرین نسخه اش رو می تونید از وب سایتش دانلود کنید... با این که وب سایتش سانسور شده اما همچنان می تونید با Remote Upload کردن، اون فایل رو از یه راه دیگه ای دانلود کنید...
سلام
درسته دوست عزیز همونطوریکه تویه پست قبلی هم اشاره کردم الان با همین روش اتصال برقرار میشه اما یه وسواسی دارم خوشم نمیاد یه بروزر دیگه الکی رویه سیستم باز باشه. بنظرت راهی نداره فقط خود کلاینت تور اجرا بشه و نه بروزرش!

آفلاین Ghost Shadow

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1803
  • Linux is Secured By Design
« پاسخ #5 : 14 امرداد 1393، 01:01 ب‌ظ »
اینو ببین:

ممنون روشی که تویه اون لینک ذکر شده بود کار کرد و vidalia اجرا شد ولی connect نمیشه !
الان فقط با اجرا کردن tor browser  که با خودش بروزر فایرفاکس هم داره کانکت میشه اما خوشم نمیاد یه بروزر دیگه الکی باز باشه. می خوام خود تور به تنهایی اجرا بشه و بتونم رویه کروم استفاده کنم!
خواهش میکنم.

اون دیگه مربوط به تور میشه. یکی از روش ها:
رفع مشکل این روزهای tor

تو اون روش قسمت بولد شده رو وارد نکن

Bridge 11.11.11.11:111 9bbdd3a5ced8545ef46a0fe0a9fdf4c19871c6f8

یعنی باید اینجوری بزنی:

Bridge 11.11.11.11:111