انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: Firefox خیلی کنده  (دفعات بازدید: 6588 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین سید مسعود امامیان

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 951
پاسخ : Firefox خیلی کنده
« پاسخ #30 : 15 امرداد 1391، 12:00 ق‌ظ »
راستش من که فایرفاکس رو از ورژن 3 دارم استفاده میکنم.
تو ورژنهای 10 تا 13 یه مقدار افت کرد و سنگین شد اما الان داره دوباره خوب میشه.
در هر صورت فایرفاکس من توی اوبونتو بهتر از فایرفاکسم توی ویندوز عمل میکنه.
آقای بهزادی یک توضیحی در مورد این میدید:
plugins.click_to_play
با اجازه از دانیال جان.

ممکن شما به یه صفحه برید و اون پلاگین برات نصب نباشه شما از کجا بفهمید چه پلاگینی میخواید ؟!حتی برای خودم پیش میاد که اگه اون پلاگین نصب نباشه نمی دونم چرا دیر صفحه لود میشه !!! پس از فعال سازی فقط کافیه با یک کلیک در هرجا که اون پلاگین نیاز هست اونو رو فعال کنید.

اگه می خواهید فعال کنید در مرورگرتون اینو تایپ و اینتر بزنید : about:config

بعد روی I’ll be careful , I promise کلیک کنید بعد در صفحه باز شده در قسمت بالا click_to_play رو سرچ کنید .
که plugin:click_to_play نتیجه اش خواهد بود با دوبار کلیک فعالش کنید .

به تصویر زیر نگاه کنید :
« آخرین ویرایش: 15 امرداد 1391، 12:11 ق‌ظ توسط smemamian »
به عمل کار برآید     به سخندانی نیست . . .

آفلاین Mostafa Jalilianfar

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1085
« پاسخ #31 : 15 امرداد 1391، 12:33 ب‌ظ »
این مشکل فکر کنم مربوط به فایرفاکس نباشه ! و مربوط به یونیتی باشه چون در گنوم شل من این مشکل رو ندارم ولی در یونیتی دارم !

من این مشکل رو فقط با فایرفاکس دارم و نه هیچ برنامه دیگه.
پس این تنها یک ناسازگاری فایرفاکی با یونیتیه !
به دلیل ترک انجمن لطفا با این ایمیل MustafaJF[at]Aol[dot]com تماس برقرار کنید و از پیام خصوصی استفاده نکنید

آفلاین afrod

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1526
« پاسخ #32 : 18 امرداد 1393، 07:00 ب‌ظ »
دیگه لازم نیست از این افزونه استفاده کنی. می‌تونی از پیکربندی فایرفاکس plugins.click_to_play رو فعال کنی و تمام ;)
دیگه کار نمیکنه!؟ پیشفرض روی true هست اما فلشها رو غیرفعال نمیکنه. نسخه جدید فایرفاکس مثل قبلترها با فلش مشکل داره. سایت سنجش ، خبرانلاین و سایتهای پرفلش رو با لگ باز میکنه.

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19687
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #33 : 19 امرداد 1393، 01:23 ق‌ظ »
دیگه لازم نیست از این افزونه استفاده کنی. می‌تونی از پیکربندی فایرفاکس plugins.click_to_play رو فعال کنی و تمام ;)
دیگه کار نمیکنه!؟ پیشفرض روی true هست اما فلشها رو غیرفعال نمیکنه. نسخه جدید فایرفاکس مثل قبلترها با فلش مشکل داره. سایت سنجش ، خبرانلاین و سایتهای پرفلش رو با لگ باز میکنه.
الآن دیگه به صورت پیش‌فرض این عمل انجام می‌شه ;) اگه خودت دستکاری کردی و اینجوری نمی‌شه، برو به قسمت افزونه‌های فایرفاکس و همه‌ی افزونه‌ها رو بذار روی Ask to activate
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین farshadf

• Full Member
  • *
  • ارسال: 104
« پاسخ #34 : 19 امرداد 1393، 12:22 ب‌ظ »
دقیقا منم با فایرفاکس خیلی مشکل دارم مخصوصا تویه صفحاتی که افزونه های فلش داشته باشه. ولی بجاش از کروم استفاده می کنم و فوق العاده کارم رو راه انداخته

آفلاین afrod

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1526
Firefox خیلی کنده - حل شد
« پاسخ #35 : 19 امرداد 1393، 01:45 ب‌ظ »

الآن دیگه به صورت پیش‌فرض این عمل انجام می‌شه ;) اگه خودت دستکاری کردی و اینجوری نمی‌شه، برو به قسمت افزونه‌های فایرفاکس و همه‌ی افزونه‌ها رو بذار روی Ask to activate
ممنون
حل شد
روی alwase بود هر چند من بهش دست نزده بودم!