انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: سیستم خراب جستجوی انجمن: 504  (دفعات بازدید: 10631 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین کیان

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2338
پاسخ : سیستم خراب جستجوی انجمن: 504
« پاسخ #15 : 08 اردیبهشت 1392، 12:06 ق‌ظ »
||||
(ایده بدید که ۴تا خط بالا چی می تونه باشه؟)

آفلاین کیان

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #16 : 21 اردیبهشت 1392، 12:18 ب‌ظ »
به نظر منم اون سیستم قبلی خوب بود. اقای حسن‌پور اگر امکان اضافه کردنش دوباره باشه عالی هست  .
چی شد؟ 2.5 ماه از اشتباهی که برای گزارش مشکل مرتکب شدم، گذشته!

آفلاین narcissus

• گروه راهبران
  • *
  • ارسال: 1132
    • روز شمار شروع!
« پاسخ #17 : 24 اردیبهشت 1392، 06:31 ق‌ظ »
ناظر ها و مدیر ها بابت انجمن حقوقی نمیگیرن و یک کار داوطلبانست پس انتظارات شما خیلی زیاد هست :|. هیچ کس نمیتونه همه وقتش را برا یک کار داطلبانه به این شکل بزاره. میتونیم به جای ایراد گرفتن خودمون کار مثبتی انجام بدیم .
« آخرین ویرایش: 24 اردیبهشت 1392، 06:38 ق‌ظ توسط narcissus »
first they ignore you
then they laugh at you
then they fight you
then you win

آفلاین jackshepherd

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1522
« پاسخ #18 : 24 اردیبهشت 1392، 09:48 ق‌ظ »
ناظر ها و مدیر ها بابت انجمن حقوقی نمیگیرن و یک کار داوطلبانست پس انتظارات شما خیلی زیاد هست :|. هیچ کس نمیتونه همه وقتش را برا یک کار داطلبانه به این شکل بزاره. میتونیم به جای ایراد گرفتن خودمون کار مثبتی انجام بدیم .

فرمایش شما کاملا متین و به جاست.مطمئنم که تمام کاربران انجمن قدردان زحمات شما عزیزان هستند.(پیشنهاد میکنم در کنار جشن توزیع اوبونتو نیز یه جشن و تشکر از مدیران انجمن و باسابقه ها نیز برگزار بشه)
دوستان اگه ایرادی میگیرند دلیل بر اشکال تراشی یا به قول گفتنی به جای دستت درد نکنه نیست،بلکه دوست دارند که انجمن از این که هست بهتر بشه.همون جمله معروف که هر چه تعداد چشم ها بیشتر بشه چاله ها کم عمق ترند.(همه دوستان میدونند که اوایل کار انجمن مدیران و باسابقه ها چه سختی هایی رو تحمل کردند و میکنند.)

انسانیت نسبت به دیگر انسان ها

آفلاین MrAli

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 304
    • وبلاگ علی حسین‌زاده
« پاسخ #19 : 24 اردیبهشت 1392، 11:16 ق‌ظ »
هیچ کس نمیتونه همه وقتش را برا یک کار داطلبانه به این شکل بزاره. میتونیم به جای ایراد گرفتن خودمون کار مثبتی انجام بدیم .
چطور میتونیم کمک کنیم؟
.:علی آقا:.
وبلاگ من: https://alihzadeh.blog.ir

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2366
« پاسخ #20 : 24 اردیبهشت 1392، 07:06 ب‌ظ »
کاری به موضوع این تاپیک ندارم. کلی و در جواب جمله‌ی معروف نقل قول شده که همیشه گفته می‌شه عرض می‌کنم.
داوطلبانه بودن نظارت یا مدیریت توجیهی بر بی‌مسئولیتی نیست. اگر ناظر شده‌اید که پس باید یک سری مسئولیت‌ها رو نیز در کنارش قبول کنید. دوست ندارید؟ پس لطفا عرصه رو برای کسانی که این مسئولیت‌ها را قبول و اجرا می‌کنند خالی کنید.
بنده تصمیم یا علاقه‌ای به مدیر شدن ندارم اما وقتی می‌بینم مدیران از زیر کارها در می‌رن و می‌گن خودتون انجام بدید یا متن اساس‌نامه‌ی انجمن رو عوض و از خودشان رفع مسئولیت می‌کنند یک مقداری حس می‌کنم به شعورم توهین شده.
صفحه‌ی من در اینستاگرام: ‎‎@armanes92

آفلاین narcissus

• گروه راهبران
  • *
    • روز شمار شروع!
« پاسخ #21 : 25 اردیبهشت 1392، 09:23 ق‌ظ »
هیچ کس نمیتونه همه وقتش را برا یک کار داطلبانه به این شکل بزاره. میتونیم به جای ایراد گرفتن خودمون کار مثبتی انجام بدیم .
چطور میتونیم کمک کنیم؟

MrAli اگر راه حلی برای یه مشکل فنی  در دست دارید و خودتون حاضر به پیگیریش هستید میتونید مثلا برای مدیرها ایمیل بفرستید و باشون در موضوع های فنی همکاری کنید.
میتونید در ویکی فعالیت داشته باشید و مقاله بزنید.
میتونید به تاپیک هایی که سوال و ایراداتشون را پرسیدن (اگر در باره موضوع اگاهی دارید) پاسخ مناسب بدید و تاپیک و پست های حاشیه ای نزنید.
و ...

;)
first they ignore you
then they laugh at you
then they fight you
then you win

آفلاین MrAli

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 304
    • وبلاگ علی حسین‌زاده
« پاسخ #22 : 25 اردیبهشت 1392، 11:55 ق‌ظ »
MrAli اگر راه حلی برای یه مشکل فنی  در دست دارید و خودتون حاضر به پیگیریش هستید میتونید مثلا برای مدیرها ایمیل بفرستید و باشون در موضوع های فنی همکاری کنید.
میتونید در ویکی فعالیت داشته باشید و مقاله بزنید.
میتونید به تاپیک هایی که سوال و ایراداتشون را پرسیدن (اگر در باره موضوع اگاهی دارید) پاسخ مناسب بدید و تاپیک و پست های حاشیه ای نزنید.
و ...
;)
در مورد مسائل فنی سایت و انجمن متاسفانه من دانشش رو ندارم. ویکی رو سعی میکنم پیگیر بشم. در مورد پاسخ ها هم که همیشه سعی کردم مناسب باشن.
اما یه سوال: چطور میشه به مقام ناظری دست یافت؟
.:علی آقا:.
وبلاگ من: https://alihzadeh.blog.ir

آفلاین narcissus

• گروه راهبران
  • *
    • روز شمار شروع!
« پاسخ #23 : 25 اردیبهشت 1392، 01:02 ب‌ظ »
مقام؟!!!!!!!

زمانی که نیاز به ناظر جدید باشه از بین بچه هایی که فعالیت خوبی دارن  و همچنین از بین بچه هایی که عضویتشون در گروه کاربران ایرانی اوبونتو پذیرفته شده توسط مدیران انتخاب میشه .
first they ignore you
then they laugh at you
then they fight you
then you win

آفلاین Mehdi

• ناظر ویژه انجمن
  • *
  • ارسال: 3284
    • هزاردستان
« پاسخ #24 : 26 اردیبهشت 1392، 12:06 ب‌ظ »
داوطلبانه بودن نظارت یا مدیریت توجیهی بر بی‌مسئولیتی نیست. اگر ناظر شده‌اید که پس باید یک سری مسئولیت‌ها رو نیز در کنارش قبول کنید. دوست ندارید؟ پس لطفا عرصه رو برای کسانی که این مسئولیت‌ها را قبول و اجرا می‌کنند خالی کنید.
بنده تصمیم یا علاقه‌ای به مدیر شدن ندارم اما وقتی می‌بینم مدیران از زیر کارها در می‌رن و می‌گن خودتون انجام بدید یا متن اساس‌نامه‌ی انجمن رو عوض و از خودشان رفع مسئولیت می‌کنند یک مقداری حس می‌کنم به شعورم توهین شده.

بچه‌های ناظر و مدیر دارن چند برابر توان وقت و انرژی می‌گذارن و این نهایت بی‌انصافی شماست که می‌گید این بچه‌ها به مسئولیتشون عمل نمیکنن... ضمنا وقتی شمای نوعی حاضر نیستی مشارکت و همکاری کنی چه توقعی از بقیه داری؟ و چه توقعی داری که مدیرا و ناظرای فعلی عرصه رو خالی کنن وقتی خودت حاضر نیستی بیای تو عرصه؟؟؟
لطفا یه سوزن به خودتون بزنید یه جوالدوز به سایرین!
Of one Essence is the human race,
Thusly has Creation put the Base;
One Limb impacted is sufficient,
For all Others to feel the Mace.
~Saadi (persian poet) -1258
Hezardastan | Free As in Freedom

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2366
« پاسخ #25 : 26 اردیبهشت 1392، 01:18 ب‌ظ »

بچه‌های ناظر و مدیر دارن چند برابر توان وقت و انرژی می‌گذارن و این نهایت بی‌انصافی شماست که می‌گید این بچه‌ها به مسئولیتشون عمل نمیکنن... ضمنا وقتی شمای نوعی حاضر نیستی مشارکت و همکاری کنی چه توقعی از بقیه داری؟ و چه توقعی داری که مدیرا و ناظرای فعلی عرصه رو خالی کنن وقتی خودت حاضر نیستی بیای تو عرصه؟؟؟
لطفا یه سوزن به خودتون بزنید یه جوالدوز به سایرین!

اولا که بنده هیچ‌کاره‌ی این انجمنم و اصلا نباید هم کاری برای انجمن بکنم چون مسئولیتی در قبالش ندارم. منظورم مسائل فنی انجمنه. با این حال در حد توانم کمک می‌کنم و سعی می‌‍کنم مستندات فارسی بوجود بیارم. کاری که یه کاربر عادی می‌تونه انجام بده. اما حق ندارم چون فعالیتم داوطلبانه است منتی سر کسی بذارم. مدیریت هم‌ارضه هم‌ارزه با یک سری مسئولیت‌ها. داوطلبانه بودنش باعث سلب مسئولیت نمی‌شه. نباید از دیگران بخواهید از شما سؤال نکنند.
در ثانی من به دلیل شخصی علاقه‌ای به مدیریت ندارم (لیاقتش رو هم ندارم). آیا این باعث می‌شه که حق اظهار نظر هم نداشته باشم؟ ما حق نداریم از مثلا رییس جمهور انتقاد کنیم چون خودمون رییس جمهور نمی‌شیم؟

آقای حسن‌پور جنابعالی و همچنین دیگر ناظران این انجمن همگی از باسوادترین‌ها هستید و شکی در اون نیست. اما لطف کنید از این به بعد دیگه نگید ما از کسی حقوق نمی‌گیریم پس توقعتون رو پایین بیارید.
« آخرین ویرایش: 26 اردیبهشت 1392، 06:19 ب‌ظ توسط آرمان اسماعیلی »
صفحه‌ی من در اینستاگرام: ‎‎@armanes92

آفلاین Yaser-16

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 720
« پاسخ #26 : 08 آبان 1392، 08:28 ب‌ظ »
آقا یه سیستم جستجو مثل اون قدیمیه بذارید خواهشا،سرچ کردن تو انجمن خیلی سخت شده ](*,)
آنان که آزادی را فدای امنیت می‌کنند، نه شایستگی آزادی را دارند و نه لیاقت امنیت را!   بنیامین فرانکلین

آفلاین کیان

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #27 : 19 امرداد 1393، 11:45 ب‌ظ »
قرار نیست این سیستم جستجو رو برگردونید؟ نزدیک دو سال از زمانی که غیرفعالش کردید، می گذره.
انجمن که روی آخرین نسخه SMF قرار داره، دیگه مشکلتون چیه؟

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4857
  • masoft قدیم
« پاسخ #28 : 22 امرداد 1393، 02:46 ق‌ظ »
مشکل سر فشاری هست که روی سرور میاره و باعث می‌شه کاربرهای عادی نتونند صفحات عادی رو هم ببینند. این مشکل می‌تونه با عوض شدن سرور حل بشه که احتمالا به این زودی‌ها انجام نمی‌شه.