انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: لطفا"به شعور ما احترام بگذارید"  (دفعات بازدید: 7081 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Anant123

• Newbie
  • *
  • ارسال: 11
من خیلی خیلی آرومم و البته مطمئن
« پاسخ #15 : 11 خرداد 1388، 11:30 ق‌ظ »
بسم الله
باز هم سلام
دوست محترم شما آشفته شديد يا من!
لطفا" و دوباره لطفا"يا مطلبی رو نخونيد يا کامل بخونيد و تحليلش کنيد ودر موردش فکر کنيد ببينيد حقه يا نه بعد نظرتون رو اعلام بفرماييد.وگرنه نتيجه اين ميشه که من يه حرف رو چند بار بزنم.
من که آرومم فقط برای بار سوم  ميگم سايتي که زير نظر قانون جمهوري اسلامي ايران فعاليت مي کنه بايد  حداقل به قانوني که خودش به اون استناد
کرده اجرا کنه وگرنه اگر قانون گذار خودش قانون رو اجرا نکنه ديگه به اجراي قانون جنگل هم نميشه هيچ اميدي داشت!
اگر اين عکسها خلاف قانونتون نبوده که هيچي وگرنه بايد رسيدگي بشه وکوچک شمرده نشه!
در پست هاي قبلي گفتم که چطوري ميشه اين معيارها رو با قانون مطابقت داد.
چرا عادت کرديم همه چي رو توجیه کنیم چرا براي به کرسي نشوندن حرفمون دروغ ميگيم و مسخره مي کنيم کجای صدا سيمای ما خانما رو با آستين حلقه اي و يا قسمتی از نيم تنه
برهنه نشون ميده.... آخه تا کي.... (البته شايد صدا وسيماي اونوري بعضي ها بدترش رو نشون بده)
باز هم عده کمي از دوستان که سعي مي کنن اين اعمال رو کوچک بشمارن و مسخره مي کنن و نگاه منو زشت مي دونن وخودشون رو آزاد از هر چيز، و نه آزاد از غير خدا و نه بنده و عبد خدا ميدونن ميگم:

از گناهاني که بخشوده نخواهد شد آن است که انسان بگويد اي کاش گناه من همين باشد.(امام حسن عسکری عليه السلام)

درود خدا بر او  حضرت علی عليه السلام فرمود: سخت‏ترين گناه، آن که گناهکار آن را کوچک بشمارد.

ويا ائمه معصومين فرمودند: به کوچکی گناه نگاه نکنيد،به عظمت کسي که در مقابل او گناه مي کنيد بنگريد.

همان طور که ميدونيد علتش اينه که انسان  ممکنه از گناهاش حتی بزرگترین گناهاش که خودش میدونه وگناه حسابش میکنه توبه کنه وخداهم از سر مغفرت ببخشدش اما وقتی اين جمله رو مي گويد ديگه براي اون گناه به خيال خودش کوچک توبه نمي کنه وهمون عمل بيچارش ميکنه!لا اقل به همین راحتی تهمت نزنید ومنو بدچشم و....نگید . مطمئن باشید یه روزی باید جواب بدید.
خدا بهترین ناظر وگواه ماست

وَالسَّلَامُ عَلَى مَنِ اتَّبَعَ الْهُدَى
« آخرین ویرایش: 11 خرداد 1388، 12:01 ب‌ظ توسط Anant123 »

آفلاین HardyLaity

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 730
پاسخ به: لطفا"به شعور ما احترام بگذارید"
« پاسخ #16 : 11 خرداد 1388، 12:51 ب‌ظ »
سلام
دوستان به نظر من گذشته از بحث مبتذل بودن یا نبودن این عکسها با این جمله که " از نمادهای لینوکس استفاده کنید " کاملا موافقم .

سلام محسن جان

فکر نمیکنم هیچ کدوم از دوستانی که توی این تاپیک پست زدن و هچنین مدیران با شما مخالف باشند

بحث سر مطرح کردن و صحبت کردن در یک جامعه آزاد هستش

این دوستمون تشریف آوردن اینجا و با کلمات دستوری دارند با مدیران زحمت کشی که ما میدونیم و دیدیم برای کوچک ترین مشکلات فروم چقدر زحمت میکشند باید نباید میکنند

این لحن حرف زدن برازنده به یک انسانی که میخواد در یک جامعه متن باز فعالیت کنه برازنده نیست

حالا گمان کنید که این تاپیک رو من زدم گو اینکه تفاوتی بین خودم و این دوستمون نمیبینم ( هر دو نفرمون یه پست بدرد بخور توی این فروم نزدیم  :D )

پست اول رو اینجوری میزدم :

----------------------------------------------------------------------------

سلام خدمت دوستان و مدیران زحمت کش فروم

در هنگام ثبت نام آواتارهای پیشفرضی وجود داره که به نظرم زیاد با موضوعیت فروم و فرهنگ ما مطابقت نداره

پیشنهاد میکنم این شکلکها با شکلکهای مناسب جایگزین بشن

البته خود شما استاد هستید ولی من هم یک سرچ توی گوگل کردم و این لینکها رو مناسب دیدم تا نظر شما چی باشه  :P

لینک 1 لینک 2 و ...........................

ممنون و موفق باشید

از طرف خودم میتونم بگم اگر یه همچین پستی رو میدیم به دقت نظر نویسنده آفرین میگفتم و همینطور تا اونجائی که از دستم بر مییومد هر کمکی و حمایتی میکردم تا این مسئله انجام بشه

فکر نمیکنم دوستان هم با اصل مسئله مشکلی داشته باشند این مدل حرف زدن ما رو یاد .............................................. و .....................................و میلیونها نقطه دیگه میندازه  :-X ( میگم ما چون توی پرایوت با چند تا از دوستان در این خصوص صحبت کردم )

یک صحبت هم با این دوست عزیز دارم

به شخصه نه شما رو آدم کوچیکی میدونم نه شما رو تمسخر کردم بلکه این نوع حرکت شما رو مناسب یک محیط عمومی نمیدونم

اینجا جای این نیست که بیایم با یک سری کلمات و واژه ها بخواهم خودم رو ثابت کنم . اینجا محل بحث علمیه (نه دینی ) اگر چیزی در چنته دارید رو کنید و اگر ندارید با کلمات مذهبی در آغاز و پایان مطالبتون بهتون پشیزی اعتبار نمیدند

این کار شما به جز ضربه زدن به اون دیدگاه اعتقادی شما هیچ نفعی براتون نداره

یک بار پستهاتون رو بی طرفانه بخونید از دید ما!!! این نوع حرف زدن از یه نفر با دید بالا که همه رو نادان و کوچک میبینه صادر شده

تنها این شخص میتونه وقتی که وارد یک خانه میشه به صاحب خونه دستور بده

اگر بخواهیم واقع بین باشیم میبینیم که بر پائی و زندگی این فروم ( که به شخصه خیلی چیزها ازش یاد گرفتم ) نتیجه زحمات چند نفر هستش پس اگر موردی میبینم و واقعا قصد منفی ندارم خیلی دوستانه پیشنهاد میدم نه .....   ](*,)

موفق باشید

پینوشت : آقا واقها دستتون درد نکنه از بی سوادی 4 تا پست بدرد بخور نمیتونم بزنم حداقل این بحث را راه انداختید آمار پستام رفت بالا  ;)

آفلاین فاراب

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1352
  • آزادی
    • پروفایل لینکداین
« پاسخ #17 : 11 خرداد 1388، 01:00 ب‌ظ »
عیب  رندان  مکن  ای زاهد  پاکیزه  سرشت          که    گناه   دگران  بر     تو     نخواهند     نوشت
من اگر  نیکم  و گر بد  تو برو  خود  را  باش          هر   کسی    آن   درود  عاقب  کار    که   کشت
همه کس طالب یارند چه هشیار و چه مست           همه جا خانه   عشق  است  چه  مسجد چه کنشت
سر   تسلیم   من  و   خشت   در   میکده‌ها           مدعی   گر    نکند   فهم سخن   گو  سر و خشت
نا  امیدم   مکن    از    سابقه    لطف   ازل           تو پس پرده چه دانی که که خوب است و که زشت
Godisnowhere

آفلاین Freeman

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2310
    • KDE Software Compilation
« پاسخ #18 : 11 خرداد 1388، 01:06 ب‌ظ »
سلام Anant123 عزیز

عجب اون تصویر من گذاشتم به جای عملکرد اونا و پیامش متوجه استین شدین اون وسط جالبه  :-X

اقا بهتره به جای اینکه به بخشهای متفاوت لباس خانومها اینحد توجه کنی  :o کمی بیشتر به فکر کار تخصصی این انجمن باشی و بیشتر به فلسفه ای پشت ظاهر لینوکس هست توجه کنی  ;)

دوما هیج جای این انجمن نه بعنوان اواتار و نه جای دیگر کسی از تصاویر پرونو استفاده نکرده که خلاف قوانین عمل شده باشه چه تو رده مدیریت و چه کاربران وگرنه مطمئن باشید بقد کافی باهاشون چه اشکار و چه پنهان برخورد لازم میشد ولی خدا رو شکر تا کنون همچین موردی نداشتیم

کسی هم نبوده که تا این حد دچار فشار ها و استرسهای بی موقع در اثر دیدن همچی تصاویری بشه احتمالا به میزان بالایی هم به قسمت بدون استین تصویری توجه بکنه و چه بسا دوره سختی بر اون بگذره که باعث بشه پستی چون شما بده شایدم هم بودن ولی احترام اعضا و فضای انجمن رو حفظ کردن و پستی که ریشه تفکری خطرناک در اون مشهوده ندادند شاید  ::)

و اما در مورد اون دقت فوق العاده شما به بخشهای مختلف لباس خانومهای تو اون تصویر و تصاویر مشابه بازم میگم راهکار برای کاهش فشارهای ذهنی شما هست  ::)

پس :

1- به مفاهیم تصاویر توجه بیشتری کنید

2- حرمتها رو کمی حفظ کنید و تفکرات بیمار رو به فضای عمومی یک انجمن تخصصی منتقل نکنید به هیچ بهانه ای

3- انتقال چنین تفکراتی و بسط و توسعه اون هم خلاف قوانین و مقررات این انجمن و قوانین کشور هست ( هر چند با ظاهری موجه با ظاهر مذهبی ولی اصل انتشار نوعی تفکر بیمار هست که انجام میدید )

4- در عین حال به فکر راهکار لازم برای کاهش این فشار ها و استرسهای بی موقع خود در یک فضای علمی باشید

موفق باشی
« آخرین ویرایش: 11 خرداد 1388، 01:14 ب‌ظ توسط حسن حبیبی »

آفلاین taher1983

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1054
« پاسخ #19 : 11 خرداد 1388، 01:39 ب‌ظ »
شما همین نیمه خالی لیوان رو میبنی و  احتمال نود درصد  آدم منفی گرایی هستی  . این همه زیبایی رفتی کجا رو گرفتی من تا حالا به ذهنمم خطور نکرده بود . اینجا سه حالت داره :

1-  یا اینکه شما مبلغ دینی

2- اینکه شما هیچ مشکلی تو لینوکس نداری و فقط همین مسئله مونده بود که عنوان کنی

3- و یا اینکه با انجمن مشکل داری

البته من عکسهایی که شما میگی ندیدم .

آفلاین moshen212

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 344
« پاسخ #20 : 11 خرداد 1388، 05:29 ب‌ظ »
سلام
نقل‌قول
سلام
دوستان به نظر من گذشته از بحث مبتذل بودن یا نبودن این عکسها با این جمله که " از نمادهای لینوکس استفاده کنید " کاملا موافقم .

سلام محسن جان

فکر نمیکنم هیچ کدوم از دوستانی که توی این تاپیک پست زدن و هچنین مدیران با شما مخالف باشند

بحث سر مطرح کردن و صحبت کردن در یک جامعه آزاد هستش

این دوستمون تشریف آوردن اینجا و با کلمات دستوری دارند با مدیران زحمت کشی که ما میدونیم و دیدیم برای کوچک ترین مشکلات فروم چقدر زحمت میکشند باید نباید میکنند

این لحن حرف زدن برازنده به یک انسانی که میخواد در یک جامعه متن باز فعالیت کنه برازنده نیست

حالا گمان کنید که این تاپیک رو من زدم گو اینکه تفاوتی بین خودم و این دوستمون نمیبینم ( هر دو نفرمون یه پست بدرد بخور توی این فروم نزدیم  Cheesy )

پست اول رو اینجوری میزدم :

سلام خدمت دوستان و مدیران زحمت کش فروم

در هنگام ثبت نام آواتارهای پیشفرضی وجود داره که به نظرم زیاد با موضوعیت فروم و فرهنگ ما مطابقت نداره

پیشنهاد میکنم این شکلکها با شکلکهای مناسب جایگزین بشن

البته خود شما استاد هستید ولی من هم یک سرچ توی گوگل کردم و این لینکها رو مناسب دیدم تا نظر شما چی باشه  Tongue

لینک 1 لینک 2 و ...........................

ممنون و موفق باشید

من هم با شما در این مورد که می شد این پست رو با یک لحن دلنشین تر نوشت موافقم ولی بدون اینکه بخوام از کسی طرفداری کنم دوستان هم می تونستن همون اول این حرف شما رو با همین لحن به ایشون بگن ولی دوستان جواب فریاد رو با فریاد دادن و نتیجه اش هم این هست که حداقل یک نفر دلخور میشه یا شده
اما من مطمئن هستم که همگی ماها قصدمون از این جواب ها و پست ها خیره به هر حال هر کسی نسبت به شرایطی که درونش هست حساسیت های خاص خودش رو داره که نمیشه گفت این نشون دهنده ی غیر منطقی بودن اون شخص هست بلکه نشون دهنده ی این هست که اون شخص به چیزهایی فکر میکنه که شاید ما بهش اهمیت ندیم
یادمون باشه که قانون جاذبه زمین هم همین طوری کشف شد .
شما ها هم موفق باشید

آفلاین امیرمهری

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1270
  • درورد بر اوبونتو
« پاسخ #21 : 12 خرداد 1388، 08:20 ق‌ظ »
انگار بحث حاشیه راه انداختند خیلی راحت شده؟!

خداحافظ وبلاگ نويسي

من كاربر حرفه اي لينوكس نيستم
فقط خوب جستجو ميكنم.

آفلاین Mehdi

• ناظر ویژه انجمن
  • *
  • ارسال: 3284
    • هزاردستان
« پاسخ #22 : 12 خرداد 1388، 01:03 ب‌ظ »
اینایی که میگم از روی احساس وعلاقه ای که نسبت به شما و دوستان دارم گفتم
چه خوب  :)

به نظرشما قرار دادن عکس بازیگران و یا موزیسینهای خارجی به عنوان پیش فرض انتخاب اعضای محترم توهین به علائق وطرز تفکر یک عده جوان با شعور وطالب دانش نیست!؟
خیر!

من جوان چطور میتونم عکس بازیگر و یا خواننده نیمه برهنه  رو به عنوان آواترم و نماد تفکرم انتخاب کنم
برید به «مشخصات > مشخصات شخصی» اونجا راه حلهای مختلفی برای انتخاب آواتار هست.

نمیشد به جای عکسهای .....G......P..... &  B..... S که در عکسهایی که شمابرای آواتر ازشون گذاشتی هم ابتذالشون مشخصه و بر خلاف قوانین خداست و نه البته سایت شما!!!!!مثلا" از نمادهای لینوکس استفاده کنید!!؟
والا این سوال رو یه بار دیگه اینجا جواب دادیم! ضمنا:
۱. این تصاویر، تصاویر پیش فرض هستند.
۲. بر خلاف قوانین سایت نیستند.
۳. در مورد «بر خلاف قوانین خدا» بودنشون بهتره به رساله عملیه مرجع تقلیدتون مراجعه کنید.
۴. بهتر است نمادهای لینوکسی رو هم اضافه کنیم. (رجوع نمائید به پاسخ اول)

بر فرض تمایل عده ی کمی از کاربران به این شکل از تصاویر چطور میتونید نظر عده ی کمی ... را بر اکثریت طالب دانش و ارتباط علمی و فنی با دیگران  ترجیح دهید.
ما هرگز این کار رو نمیکنیم. البته تو این سایت نظر طالبین دانش رو به نظر سایرین ترجیح میدیم حتی اگر در اقلیت باشن

امیدوارم که دوستان محترم هم  پیشنهادات و نظرشون رو در این مورد بدهند.
ممنون از دوستان که نظراتشون در این فقره هم دادند.

من فکر میکنم استفاده لازم از این پست شده و دوستانی هم مایل بودن نظر دادن. برای اینکه بحث به حاشیه نره و به هدف اصلیمون نزدیک‌تر باشیم من این پست رو قفل میکنم!
Of one Essence is the human race,
Thusly has Creation put the Base;
One Limb impacted is sufficient,
For all Others to feel the Mace.
~Saadi (persian poet) -1258
Hezardastan | Free As in Freedom