انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: گروه کاربران لینوکس اورمیه دوباره راه‌اندازی شد  (دفعات بازدید: 19739 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Phoenix 13

• Newbie
  • *
  • ارسال: 22
دور همی خوش میگذره ها شهرام جان

آفلاین shahramlok

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 299
آره میدونم ولی راه 1 کمی دور هستش شماره تلفن مدیر لاگ رو کسی داره بده بهم کارش دارم
لینوکس مورد استفاده مینیت

آفلاین Phoenix 13

• Newbie
  • *
hira_m2
ba in Id hamahang shid midan shomarashon ro

آفلاین hira_m2

• Full Member
  • *
  • ارسال: 109
  • امروز اولین روز از بقیه عمر ماست...
به اطلاع می‌رساند جلسهٔ چهارم گروه کاربران لینوکس اورمیه ساعت ۴ بعد از ظهر این پنجشنبه، دهم اردیبهشت ۱۳۹۴ برگزار می‌شود. شرکت برای همهٔ علاقمندان آزاد بوده و منوط به اطلاع قبلی است. مکان: جاده سلماس، دانشگاه آزاد اسلامی، مجتمع شماره ۳ ، دانشکده فنی ساعت شروع جلسه ۴ بعد از ظهر خواهد بود. لطفاً اگر قصد دارید در جلسه شرکت کنید، تا صبح روز سه‌شنبه از طریق تلفن و یا کامنت‌های زیر این پست اطلاع بدهید.

اگر یکی از دوستان می‌تونه ارائه اماده کنه برای پنج‌شنبه حتما بهم اطلاع بده.

منتظرتان هستیم (:

پ.ن: لطفا تا سه‌شنبه افرادی که قرار در جلسه حضور داشته باشن حتما اطلاع بدن
زندگی میکنم...
حتی اگر بهترین هایم را از دست بدهم!!!
چون این زندگی کردن است که بهترین های دیگر را برایم میسازد
بگذار هر چه از دست میرود برود؛ من آن را میخواهم که به التماس آلوده نباشد،
حتی زندگی را

آفلاین amooali

• Full Member
  • *
  • ارسال: 235
سلام دوستان
لاگ اورمیه دوباره راه‌اندازی شده و هر دوهفته یک بار جلسه برگذار می‌کنیم.
آدرس وبلاگ لاگ
http://www.urmialug.ir
ادرس برد ترللو
https://trello.com/b/Pwtdvopl/urmia-lug

اگر اهل اورمیه هستید و یا در حال حاضر ساکن اورمیه هستید خیلی خوشحال می‌شیم درخدمتتون باشیم.
به دوستان و آشنایان خودتون این خبر خوب رو بدید تا اونا هم بیا و یه لاگ خوب و مفید داشته باشیم.
برای اطلاع از زمان و مکان جلسات ما رو روی شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید. تویتتر - فیسبوک

هم‌ اکنون نیازمند اومدن سبزتون هستیم  ;D
هر دو هفته بیاید تا یه دورهمی خوب داشته باشیم و یه چیزی هم یاد بگیریم و بیشتر با هم آشنا بشیم. ;)

شرکت برای عموم آزاد و رایگان است(باشد که رستگار شوید :o). :)
ارومیه
« آخرین ویرایش: 21 امرداد 1394، 07:02 ب‌ظ توسط amooali »
خواستن برخاستن است.
ubuntu 18.04 lts

آفلاین hira_m2

• Full Member
  • *
ارومیه
این سوال هستش
جواب هستش
تبلیغ هستش
اطلاع رسانی هستش
؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه منظورت املای اسم هستش بهتره پست‌های اول رو بخونید بحث شده
زندگی میکنم...
حتی زندگی را

آفلاین shahramlok

• Sr. Member
  • *
سلام ای بابا باز که جاده سلماس آقا راهش دور هستش بیاین داخل شهر 1 جا رو پیدا کنیم من به علت دوری راه نمیتونم شرکت کنم خیلی دوست دارم بیام ولی راهش دور هستش :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

آفلاین hira_m2

• Full Member
  • *
سلام ای بابا باز که جاده سلماس آقا راهش دور هستش بیاین داخل شهر 1 جا رو پیدا کنیم من به علت دوری راه نمیتونم شرکت کنم خیلی دوست دارم بیام ولی راهش دور هستش :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
سینا جان کلی دوندگی کرده تا دانشگاه آزاد رو هماهنگ کرده ولی کسی شرکت نمی‌کنه.
اگه حتی 5 نفر به طور ثابت تو جلسات شرکت می‌کردن من از اداره فناوری اطلاعات سالن جلساتشون رو می‌گرفتم ولی متاسفانه دوستان حتی برای یه شرکت ساده هم همکاری نمی‌کنن جلسه قبل عید که کنسل شد جلسه قبلی هم که 3 نفر بودیم.
یکی از دوستان هم زحمت کشیده بود ارائه اماده کرده بود که چون تعداد کم بود گفتم ارائه نده.
این جلسه هم که تا الان کسی اعلام امادگی نکرده!!!!!

ادامه فعالیت لاگ فقط در صورت همکاری دوستان (فقط تو جلسات شرکت هم کنید کافیه) امکان پذیر هستش.
« آخرین ویرایش: 09 اردیبهشت 1394، 12:08 ق‌ظ توسط hira_m2 »
زندگی میکنم...
حتی زندگی را

آفلاین shahramlok

• Sr. Member
  • *
سینا جان کلی دوندگی کرده تا دانشگاه آزاد رو هماهنگ کرده ولی کسی شرکت نمی‌کنه.
اگه حتی 5 نفر به طور ثابت تو جلسات شرکت می‌کردن من از اداره فناوری اطلاعات سالن جلساتشون رو می‌گرفتم ولی متاسفانه دوستان حتی برای یه شرکت ساده هم همکاری نمی‌کنن جلسه قبل عید که کنسل شد جلسه قبلی هم که 3 نفر بودیم.
یکی از دوستان هم زحمت کشیده بود ارائه اماده کرده بود که چون تعداد کم بود گفتم ارائه نده.
این جلسه هم که تا الان کسی اعلام امادگی نکرده!!!!!
ادامه فعالیت لاگ فقط در صورت همکاری دوستان (فقط تو جلسات شرکت هم کنید کافیه) امکان پذیر هستش.
سلام دوست عزیز فکر نمیکنی به علت دوری راه دوستان شرکت نمیکنن تا ۵ نفر حاضر بشن به نظر من تو شهر با ۱ کی از آموزشگاهها حرف بزنیم جلسات رو حتی با ۳ نفر اجرا کنیم مطمعن باش به مرور دوستان هم میان

آفلاین Phoenix 13

• Newbie
  • *
والله اگه بیان مشکلی نیست اقا مهدی خیلی زحمت میکشن منم دانشگاه رو باور کن به زور میگیرم
قرارمون با اقا مهدی اینه تا زمانی که به حد نساب نرسیده بهتره زیاد جدی نگیریم وگرنه تو بهترین نقاط شهر باور کن میتونم جا اوکی کنم. اقا مهدی هم میتونه جای فناوری اطلاعات رو اوکی کنه اونم تو چهار راه دانشکده هست خوبه البته فک کنم

آفلاین lonewolf

• Newbie
  • *
  • ارسال: 15
  • ...
    • دانلود نرم افزار های جدید اندروید
سلام دوستان من تازه لینوکس نصب کردم و ۱۷ سالم هست میتونم تو جلسات شما حضور داشته باشم؟ :oops:
... faZesho nadaram

آفلاین shahramlok

• Sr. Member
  • *
سلام دوستان من تازه لینوکس نصب کردم و ۱۷ سالم هست میتونم تو جلسات شما حضور داشته باشم؟ :oops:
سلام دوست عزیز شرکت در جلسات محدودیت سنی نداره ولی اگه جلسات تشکیل بشه ؟ تو این پست رو دنبال کن دوستان محل جلسات رو اطلاع میدن

آفلاین lonewolf

• Newbie
  • *
  • ارسال: 15
  • ...
    • دانلود نرم افزار های جدید اندروید
ممنون عزیزان  \\:D/
... faZesho nadaram

آفلاین shahramlok

• Sr. Member
  • *
دیگه خبری از جلسات نیستش من نمیدونم شما که نمیتونین 1 محل برای نشست پیدا کنین برای چی لاگ تشکیل دادین واقعا مایه شرمساری هستش

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19702
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
اگه شما بهتر می‌تونید، مسئولیتش رو شما به عهده بگیرید. این قانون شماره یک گروه‌های کاربری گنو/لینوکسه.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن