انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: درخواست را هنمایی در باره تنظیمات بعد از نصب xfce  (دفعات بازدید: 2853 بار)

0 کاربر و 3 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین محمودی فرد

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 253
سلام  ٫ goodis ,cairo dock, xfce4.2  را از  saftware center  نصب کردم و  xfce تم منیجر را با ppa  از لانچپد نصب کردم (البته بعد از نصب ppa مذکور را disable کردم تا در صورت اپدیت شدن مشکلی پیش نیاید )  ٫
۱− وقتی میخواهم تم zen-gtk-themes-0.14.2.g310.tar  را به تم منیجر اضافه کم میگوید نصب شد  ولی در پنجره themes  چیزی مشاهده نمیشود !
۲ −   چطور میتوان cairo dock   را وادار کنم که هرگز (حتی در صورت کلیک شدن روی ان ) در محیط یونیتی اجرا نشود (ممکن است پای سیستم نشسته و روی هر چیزی کلیک کنند ! ) مثلا بش اسکریپتی که در صورت اجرا بودن یونیتی cairo dock  اجرا نشود ٫
« آخرین ویرایش: 30 آبان 1393، 06:11 ب‌ظ توسط محمودی فرد »
دانا کسی است که قدر خود را بشناسد ، و در نادانی انسان این بس که ارزش خویش نداند .

آفلاین محمودی فرد

• Sr. Member
  • *
یک یوزر جدید ساختم و برای xfce  از ان استفاده میکنم  ٫   چگونه کانفیگ هایی که xfce   در پوشه یوزر قبلی ایجاد کرده بود را پاک کنم ؟
دانا کسی است که قدر خود را بشناسد ، و در نادانی انسان این بس که ارزش خویش نداند .

آفلاین محمودی فرد

• Sr. Member
  • *
هنگام log out  از xfce پروسس های سیستم kill all نمیشوند (یعنی وقتی از xfce خارج شده و وارد  unity میشوم  اجازه استفاده از فلش مموری که در xfce وصل کرده بودم ندارم !   یا وقتی دوباره وارد xfce میشوم  بعضی پنجره ها باز هستند !     (این مورد وقتی دو دسکتاپ در یک یوزر بودند بیشتر مشاهده میشد . اما با وجود یوزر جدید هنوز هم مشاهده  میشود .)
لطفا راهنمایی بفرمایید .
وقتی فلش مموری را در xfce  وارد کرده و روی ان کلیک کردم در کمال تعجب توسط ناتیلوس باز شد ؟!!
« آخرین ویرایش: 01 آذر 1393، 08:32 ب‌ظ توسط محمودی فرد »