انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مشکل با شناسایی کد در aptana  (دفعات بازدید: 1281 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین ali.abry

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1224
مشکل با شناسایی کد در aptana
« : 25 آذر 1393، 06:23 ب‌ظ »
سلام دوستان
عکس زیر رو نگاه کنین
نمیدونم چرا این aptana علکی ارور میده. اگر وسط یک div کد php بنویسیم نمیشناسه . ](*,)

کسی راه حلی داره ؟

آفلاین احسان☺

• Full Member
  • *
  • ارسال: 220
پاسخ : مشکل با شناسایی کد در aptana
« پاسخ #1 : 28 آذر 1393، 12:05 ب‌ظ »
سلام
تا حالا برای من که اتفاق نیفتاده توی پی اچ پی ایراد الکی بگیره.
گاهی مشکل از قسمت های قبلی/دیگه ی کد هستش.فرضا برای من پیش اومده که یه جا یه سمیکولن رو جا گذاشتم و توی خط بعدی به اعلان تابع گیر داده.

آفلاین Ma3X

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 877
  • It is Matrix
    • ماتریکس. آی آر
« پاسخ #2 : 28 آذر 1393، 01:56 ب‌ظ »
تا جایی که من می‌دونم آپتانا مدت زیادی هست که دیگه توسعه داده نمی‌شه، به‌جاش می‌تونی از اکلیپس به‌همراه PDT و WebTools استفاده کنی که هردوتاش توی مخازن رسمی اکلیپس هست.
ضمنا من استفاده از یک ادیتور ساده و مدرن (مثل atom یا brackets) رو به IDE ترجیح می‌دم.

آفلاین ali.abry

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1224
« پاسخ #3 : 28 آذر 1393، 06:27 ب‌ظ »
تا جایی که من می‌دونم آپتانا مدت زیادی هست که دیگه توسعه داده نمی‌شه، به‌جاش می‌تونی از اکلیپس به‌همراه PDT و WebTools استفاده کنی که هردوتاش توی مخازن رسمی اکلیپس هست.
ضمنا من استفاده از یک ادیتور ساده و مدرن (مثل atom یا brackets) رو به IDE ترجیح می‌دم.
اول از brakets استفاده میکردم خیلی خوب  بود ولی وقتی وارد php شدم به مشکل خوردم. اول که نمیشناخت کدای php رو بعد که براش extension نصب کردم بهتر شد ولی باز هم خیلی اذیت میکنه
atom رو باید برم تست کنم

سلام
تا حالا برای من که اتفاق نیفتاده توی پی اچ پی ایراد الکی بگیره.
گاهی مشکل از قسمت های قبلی/دیگه ی کد هستش.فرضا برای من پیش اومده که یه جا یه سمیکولن رو جا گذاشتم و توی خط بعدی به اعلان تابع گیر داده.
متن رو کپی پیست کردم تو براکت هیچ ایرادی نمیگرفت .

حالا یک راح حل پیدا کردم که گیر نده :
وقتی یک فایل خالی میخایم بسازیم مثلا یک فایل php از تو قسمت new from template  گذینه blank file رو انتخاب میکنم دیگه گذینه php template رو انتخاب نمیکنم. این جوری گیر نمیده