انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: آیا جدیدا v*.*p*.*n مشکل پیدا کرده ؟  (دفعات بازدید: 29166 بار)

0 کاربر و 7 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین { AliReaza }

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 866
  • اگه کفشت پاتو می زد و از ترس قضاوت مردم پابرهنه نشدی و درد رو به پات تحمیل کردی، دیگر در مورد آزادی شعار نده...
پاسخ : آیا جدیدا v*.*p*.*n مشکل پیدا کرده ؟
« پاسخ #105 : 04 فروردین 1394، 07:55 ق‌ظ »
با فاکسی‌پراکسی وصل می شی؟ تنظیماتت چیه؟
سلام

ببخشید یادم رفت اینجا بگم.

بخاطر
SocksPort 0بود. حذفش کردم، درست شد.

فقط تنها مشکل اینه که خیلی رو ۹۰٪ می مونه. حتی ممکنه تا ۱۰ دقیقه طول بکشه. ولی مشکل دیگه ای نیست.

راستی دوستان در مورد Orbot: در تنظیمات گزینه برای پل داره. وقتی بهش پل بدی، هم سریعتر و هم بهتر وصل میشه و احتمال قطعی خیلی کم میشه.

پیشنهاد میکنم در Orbot از پل استفاده کنید.

آفلاین حسین دیباپور

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 257
  • حرف کم بزن --- عمل کن یکم
    • وبلاگ شخصی حسین دیباپور
« پاسخ #106 : 19 فروردین 1394، 12:32 ب‌ظ »
باز هم ارور داد دانیال جان.
obfs2 رو هم گرفتم وارد کردم باز هم همون ارور.

متن کامل torrc خودت و متن کامل ارور رو بذار این‌جا

سلام.
این متن توی torrc:
http://paste.ubuntu.com/10770874/

و این هم ارور بعد از فرمان ریستارت:
http://paste.ubuntu.com/10770850/

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19688
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #107 : 20 فروردین 1394، 07:12 ق‌ظ »
بسته‌‌ی obfsproxy رو نصب کردی؟
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین حسین دیباپور

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #108 : 20 فروردین 1394، 11:54 ق‌ظ »
آره نصبه.
ارور رو که خوندم منم فکر کردم نصب نیست ولی چک کردم دیدم نصبه.
البته خیلی وقته بسته ها و نرم افزارها رو آپگرید نکردم.
ممکنه تاثیر بذاره؟
حدود 500مگ بسته و نرم افزار واسه آپدیت هست!

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #109 : 20 فروردین 1394، 04:52 ب‌ظ »
بله، کاملاً ممکنه. نگارش اوبونتوت چیه؟ نگارش obfsproxy ات چیه؟
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین tireng90

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 63
« پاسخ #110 : 20 فروردین 1394، 10:54 ب‌ظ »
سلام. این متن کانفیگ من
UseBridges 1
Bridge obfs3 **.**.**.***:49730
Bridge obfs3 ***.***.***.***:23424
Bridge obfs3 ***.***.***.***:57313
ClientTransportPlugin obfs3 exec /usr/bin/obfsproxy --managed
و این هم ارور
tireng@tireng-PC:~$ tail -f /var/log/tor/log
Apr 09 22:40:31.000 [warn] We were supposed to connect to bridge '***.***.***.***:57313' using pluggable transport 'obfs3', but we can't find a pluggable transport proxy supporting 'obfs3'. This can happen if you haven't provided a ClientTransportPlugin line, or if your pluggable transport proxy stopped running.
Apr 09 22:51:41.000 [notice] Interrupt: exiting cleanly.
Apr 09 22:51:44.000 [notice] Tor 0.2.4.23 (git-05b81fcd2a655c5a) opening log file.
Apr 09 22:51:44.000 [notice] Parsing GEOIP IPv4 file /usr/share/tor/geoip.
Apr 09 22:51:44.000 [notice] Parsing GEOIP IPv6 file /usr/share/tor/geoip6.
Apr 09 22:51:46.000 [warn] Could not launch managed proxy executable at '/usr/bin/obfsproxy' ('Permission denied').
Apr 09 22:51:47.000 [notice] Bootstrapped 5%: Connecting to directory server.
Apr 09 22:51:47.000 [warn] We were supposed to connect to bridge '52.74.70.147:49730' using pluggable transport 'obfs3', but we can't find a pluggable transport proxy supporting 'obfs3'. This can happen if you haven't provided a ClientTransportPlugin line, or if your pluggable transport proxy stopped running.
Apr 09 22:51:47.000 [warn] We were supposed to connect to bridge '194.132.208.234:23424' using pluggable transport 'obfs3', but we can't find a pluggable transport proxy supporting 'obfs3'. This can happen if you haven't provided a ClientTransportPlugin line, or if your pluggable transport proxy stopped running.
Apr 09 22:51:47.000 [warn] We were supposed to connect to bridge '162.252.175.121:57313' using pluggable transport 'obfs3', but we can't find a pluggable transport proxy supporting 'obfs3'. This can happen if you haven't provided a ClientTransportPlugin line, or if your pluggable transport proxy stopped running.

آفلاین حسین دیباپور

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #111 : 21 فروردین 1394، 07:56 ب‌ظ »
بله، کاملاً ممکنه. نگارش اوبونتوت چیه؟ نگارش obfsproxy ات چیه؟
اوبونتو ۱۴.۰۴ و obfsproxy هم ۰.۲.۳ هست.

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #112 : 22 فروردین 1394، 02:52 ب‌ظ »
نگارش obfsproxy قدیمیه. از این‌جا جدیدترینش رو بگیر: http://ir.archive.ubuntu.com/ubuntu/pool/universe/o/obfsproxy

آفلاین رسول سعیدنژاد

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3483
  • علی (ع): زَكَاةُ الْعِلْمِ نَشْرُه
« پاسخ #113 : 22 فروردین 1394، 02:57 ب‌ظ »
نگارش obfsproxy قدیمیه. از این‌جا جدیدترینش رو بگیر: http://ir.archive.ubuntu.com/ubuntu/pool/universe/o/obfsproxy

چجوریه که یه بسته توی مخازن، ورژنش پایین تر از Mirror ها هست؟
نرم افزار، یک ابزاره. برای رسیدن به هدف ازش استفاده کنید. نرم افزار هدف شما نیست :)

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #114 : 22 فروردین 1394، 03:22 ب‌ظ »
چجوریه که یه بسته توی مخازن، ورژنش پایین تر از Mirror ها هست؟
آینه‌های همه‌ی مخازن یکین، منتها هر کدوم از توزیع‌ها برای تا یک سطح از به‌روز رسانی تعریف می‌شه. مثلاً ۱۴.۰۴ تا ۲.۳ رو بیش‌تر نمی‌تونه بگیره، ۱۴.۱۰ تا ۲.۱۱ رو و ۱۵.۰۴ هم از ۲.۱۲ شروع می‌شه. اون ۲.۱ هم برای ۱۲.۰۴ هست.

آفلاین رسول سعیدنژاد

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #115 : 22 فروردین 1394، 03:26 ب‌ظ »
آینه‌های همه‌ی مخازن یکین، منتها هر کدوم از توزیع‌ها برای تا یک سطح از به‌روز رسانی تعریف می‌شه. مثلاً ۱۴.۰۴ تا ۲.۳ رو بیش‌تر نمی‌تونه بگیره، ۱۴.۱۰ تا ۲.۱۱ رو و ۱۵.۰۴ هم از ۲.۱۲ شروع می‌شه. اون ۲.۱ هم برای ۱۲.۰۴ هست.

آهان مث اون قضیه ی کرنل؟  :D
پس میشه debی رو که برای توزیعمون منتشر نشده، روی توزیع نصب کنیم؟ (PPAیا که اجازه نمیدن)
خب نباید تا زمانی که 14.04 پشتیبانی میشه، برنامه ها براش آپدیت بشن؟
اگه اینجوری باشه که همش باید توزیع رو به نسخه ی جدید آپگرید کنیم یا همش deb,lib های جدید رو دانلود کنیم و نصب کنیم.
نرم افزار، یک ابزاره. برای رسیدن به هدف ازش استفاده کنید. نرم افزار هدف شما نیست :)

آفلاین حسین دیباپور

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #116 : 22 فروردین 1394، 03:45 ب‌ظ »
دانیال جان میشه بگی کدوم رو دانلود کنم؟
یکم گیج شدم توش!

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #117 : 22 فروردین 1394، 04:02 ب‌ظ »
آهان مث اون قضیه ی کرنل؟  :D
آره :دی

پس میشه debی رو که برای توزیعمون منتشر نشده، روی توزیع نصب کنیم؟ (PPAیا که اجازه نمیدن)
می‌شه، ولی با ریسک خودت (;

خب نباید تا زمانی که 14.04 پشتیبانی میشه، برنامه ها براش آپدیت بشن؟
به‌روز رسانی‌ها براش می‌آد، ولی به برنچ بعدی نمی‌ره. مثلاً اگه کرنل ۳.۱۶ داریم روی توزیع، همه‌ی به‌روز رسانی‌های سری ۳.۱۶ براش می‌آد، ولی به ۳.۱۸ نمی‌ره هیچ‌وقت، چون عملاُ دو تا چیز مختلف هستن و بعد از ارائه‌ی ۳.۱۸ هم‌چنان برای ۳.۱۶ هم به‌روز رسانی می‌آد.

اگه اینجوری باشه که همش باید توزیع رو به نسخه ی جدید آپگرید کنیم یا همش deb,lib های جدید رو دانلود کنیم و نصب کنیم.
آره دیگه. این سختی هزینه‌ی پایداری‌ایه که بهت می‌ده در طول مدّت پشتیبانی. توزیع‌های غلتان این‌جوری نیستن و همیشه به‌روز هستی، ولی هیچ تضمین پایداری ای بهت نمی‌دن.

دانیال جان میشه بگی کدوم رو دانلود کنم؟
یکم گیج شدم توش!
دقیقاُ این: http://ir.archive.ubuntu.com/ubuntu/pool/universe/o/obfsproxy/obfsproxy_0.2.12-1_all.deb

آفلاین رسول سعیدنژاد

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #118 : 22 فروردین 1394، 04:13 ب‌ظ »
نقل‌قول
آره :دی
:D

نقل‌قول
می‌شه، ولی با ریسک خودت (;
خوبه پس. چون من اصلا ریسک پذیر نیستم  ;D پس همچین کاری نمی کنم  8)

نقل‌قول
به‌روز رسانی‌ها براش می‌آد، ولی به برنچ بعدی نمی‌ره. مثلاً اگه کرنل ۳.۱۶ داریم روی توزیع، همه‌ی به‌روز رسانی‌های سری ۳.۱۶ براش می‌آد، ولی به ۳.۱۸ نمی‌ره هیچ‌وقت، چون عملاُ دو تا چیز مختلف هستن و بعد از ارائه‌ی ۳.۱۸ هم‌چنان برای ۳.۱۶ هم به‌روز رسانی می‌آد.
یعنی یه شرط مشخصی توسعه دهنده داره و میگه تا فلان ورژن مال 14.04 و تا فلان ورژن مال 14.10 و ... بعد اگه قرار به آپدیتی هم باشه، آپدیت های امنیتی و رفع باگن تا یک نسخه ی آپگرید شده ی جدید با امکانات جدید. درسته؟
نقل‌قول
آره دیگه. این سختی هزینه‌ی پایداری‌ایه که بهت می‌ده در طول مدّت پشتیبانی. توزیع‌های غلتان این‌جوری نیستن و همیشه به‌روز هستی، ولی هیچ تضمین پایداری ای بهت نمی‌دن.
خب پس من اشتباه فکر می کردم که اوبونتو 14.04 تا سال 2019، همه ی اپدیت برنامه ها رو میگیره.
پس میشه فرضا نتیجه گرفت که فایرفاکس هم دو روز دیگه که نسخه ی 40 اومد بیاد بگه تا 39 مال 14.04 و تا 45 مال 14.10 و ...؟؟ اینجوری؟ یعنی دلمو الکی با LTS صابون زدم؟ (هم خدارو میخواستم هم خرما خخ)

آفلاین حسین دیباپور

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #119 : 22 فروردین 1394، 04:42 ب‌ظ »
رسوال جان اجازه نصب نداد و گفت که باید python-pyptlib ورژن ۰.۰.۶ به بالا داشته باشی. ورژن من ۰.۰.۵ هستش.
نسخه جدید رو دانلود کردم ولی نمیدونم چطور نصبش کنم. بعد از اینکه از حالت فشرده خارجش کردم چند تا فایل توی یک پوشه بود.