انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: رفع محدودیت کروم برای افزونه های نصب شده خارج از chrome store در لینوکس  (دفعات بازدید: 4943 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Hesam_Mahmoodi

• Newbie
  • *
  • ارسال: 15
آموزش هایی برای ویندوز در اینترنت هست ولی برای لینوکس هرچی گشتم پیدا نکردم!

کسی بلده؟ یا زبانش خوبه که بره تو سایت های خارجی پیداش کنه؟

ممنون.

آفلاین Geek

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1116
  • The answer to life the universe and everything: 42
من پاسخ پرسش شما رو نمی‌دونم!
ولی تا وقتی فایرفاکس هست، کروم چرا؟

آفلاین Masoud92m

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1348
چه محدودیتی ؟ اینکه بتونید فایل crx رو نصب کنید ؟ مثل همون ویندوزه فرقی نداره که !
منتظر نباش که مرگ تو کی میاد / آزاد باش مثل من مثل خیلی ها
حتی اگه کسی سمت تو نمیاد / آزاد باش مثل من مثل خیلی ها
حتی اگه میبینی که کسی حرفتو نمیخواد / آزاد باش مثل من مثل خیلی ها
مثل من مثل خیلی ها ..... آزاد باش مثل من مثل خیلی ها

آفلاین Hesam_Mahmoodi

• Newbie
  • *
چه محدودیتی ؟ اینکه بتونید فایل crx رو نصب کنید ؟ مثل همون ویندوزه فرقی نداره که !

جدیدا گوگل محدودیت گذاشته رو یک سری از نرم افزار هاش که حتما باید توسط اپ استور خود گوگل کوروم نصب شه.
مثلا اپ Snagit رو میخوام نصب کنم ارور میده که حتما باید از روی اپ استور نصب شه!(قبلا اینجوری نبود چند هفته پیش خود گوگل علام کرد ایننو)

قبلا اینترنت پرسرعت داشتم مشکلی نبود روی اپ استور نصب میکردم. اما الان اینترنت نامحدود گرفتم سرعتش پایینه و موقعه دانلود ارور تایم اوت میده!!! مجبور شدم crx دانلود کنم نصب کنم.

آفلاین Hesam_Mahmoodi

• Newbie
  • *

خخخ. دوست عزیز احتمالا شما تا حالا از کروم استفاده نکردی!
فایرفاکس در برابر کروم هیچه! (بهتره بری تو نت سرچ بزنی ببینی برای چی میگم هیچه). مثلا اگه یه مثال بخوام بزنم گروم رفته تو سیستم نرم افزار های cloud و این کارو با اراعه سیستم عامل جدیدش به اسم chrome IOS پیشرفت هم داده!!!

وکلی امکانات باورنکردنی...
(چند سال پیش پروژه دانشگام درمورد cloud computing بود از انموقعه فهمیدم که گوگل سرمایه گذاری عظیمی درمورد این قضیه مخصوصا کروم انجام میده).

آفلاین Hesam_Mahmoodi

• Newbie
  • *
ادامش یادم رفت بگم.
تو ویندوز توسط دستکاری ریجیستر انجام میشه.
ولی تو لینوکس نمیدونم تو سایت های فارسی که چیزی پیدا نکردم!

آفلاین Geek

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1116
  • The answer to life the universe and everything: 42

فایرفاکس در برابر کروم هیچه! (بهتره بری تو نت سرچ بزنی ببینی برای چی میگم هیچه). مثلا اگه یه مثال بخوام بزنم گروم رفته تو سیستم نرم افزار های cloud و این کارو با اراعه سیستم عامل جدیدش به اسم chrome IOS پیشرفت هم داده!!!

(چند سال پیش پروژه دانشگام درمورد cloud computing بود از انموقعه فهمیدم که گوگل سرمایه گذاری عظیمی درمورد این قضیه مخصوصا کروم انجام میده).

;D
الان فهمیدم کروم چقدر خفنه! #الکی

آفلاین Ghost Shadow

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1803
  • Linux is Secured By Design
یا با قند شکنی چیزی برو یا همون کاری که کردی رو انجام بده:

نقل‌قول
مجبور شدم crx دانلود کنم نصب کنم.

آفلاین Hesam_Mahmoodi

• Newbie
  • *
مشکل این جور چیزا نیست!
تو دانلود کردن چون سرعتم پایینه ارور تایم اوت میده! چون محدودیت زمان دانلود داره.....

اگرم فایل افزونه رو بخوام دستی نصب کنم کروم نمیزاره و ارور زیر رو میده:
this can only be added from the chrome web store

آفلاین Ghost Shadow

• High Hero Member
  • *
مشکل این جور چیزا نیست!
تو دانلود کردن چون سرعتم پایینه ارور تایم اوت میده! چون محدودیت زمان دانلود داره.....

لینک افزونه رو میشه بدید؟

آفلاین رسول سعیدنژاد

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3483
  • علی (ع): زَكَاةُ الْعِلْمِ نَشْرُه

الان کجای مطلب شما نشون دهنده ی برتری کروم بود؟؟  :o
کروم رفته روی کلاود؟؟ خب اونوخ فایرفاکس نرفته؟؟ کروم سیستم عامل درست کرده؟؟ خب اونوخ فایرفاکس درست نکرده؟
کلی امکانات باورنکردنی؟؟ خب فایرفاکس کلی امکانات باورنکردنی نداره؟؟

کروم یه پروژه مبتنی بر کرومیوم هست. که گوگل واسه خودش توسعه دادتش. حتی مال گوگل هم نیست.
من از هر دو استفاده میکنم. به جرات میتونم بگم برای 90 درصد کارها، فایرفاکس بهتره. ولی یه درصدیش واسه برنامه نویسا مشکل داره و بهتره توی کروم انجام بشه. هر دوتاشون، هم خوبی دارن هم بدی.
اینکه بگی این در برابر اون هیچه، کاملا مشخصه تو عمرت با فایرفاکس کار نکردی  ;) (مثل خودت حرف زدم)
نرم افزار، یک ابزاره. برای رسیدن به هدف ازش استفاده کنید. نرم افزار هدف شما نیست :)

آفلاین Ghost Shadow

• High Hero Member
  • *
هر گل یه بویی داره :D

آفلاین Hesam_Mahmoodi

• Newbie
  • *
مشکل این جور چیزا نیست!

لینک افزونه رو میشه بدید؟

http://chrome-extension-downloader.com/a4bd0ac07256b3e917e53b779e7bf1f7/https://chrome.google.com/webstore/detail/techsmith-snagit/fcnghgbgmemnlbckdipnmelbanpgneik?utm_source=chrome-ntp-icon.crx

آفلاین Hesam_Mahmoodi

• Newbie
  • *

الان کجای مطلب شما نشون دهنده ی برتری کروم بود؟؟  :o
کروم رفته روی کلاود؟؟ خب اونوخ فایرفاکس نرفته؟؟ کروم سیستم عامل درست کرده؟؟ خب اونوخ فایرفاکس درست نکرده؟
کلی امکانات باورنکردنی؟؟ خب فایرفاکس کلی امکانات باورنکردنی نداره؟؟

کروم یه پروژه مبتنی بر کرومیوم هست. که گوگل واسه خودش توسعه دادتش. حتی مال گوگل هم نیست.
من از هر دو استفاده میکنم. به جرات میتونم بگم برای 90 درصد کارها، فایرفاکس بهتره. ولی یه درصدیش واسه برنامه نویسا مشکل داره و بهتره توی کروم انجام بشه. هر دوتاشون، هم خوبی دارن هم بدی.
اینکه بگی این در برابر اون هیچه، کاملا مشخصه تو عمرت با فایرفاکس کار نکردی  ;) (مثل خودت حرف زدم)

دوست داری یه تاپیک باز کنیم ببینیم کدوم امکاناتش بیشتره؟

دوست عزیز من یه سیستم عامل معمولی تقریبا بدون هیچ برنامه ای(بجز نرم افزار های برنامه نویسیم که شغلمه) دارم و همه کار هامو با کرومیوم انجام میدم! یک کار هایی که ساعت ها با سیستم معولی طول میکشه من با سیستم کلود گوگل انجام میدم. مثل convert فیلم های طولانی که چندین ساعت با سیستم من طول میکشه با سرور گوگل در عرض یک دقیقه convert میکنم(بشرطی که تو Drive گوگل باشه که تقریبا همه اطلاعات من تو درایوگوگل هست و بین تمام دیوایس های من سینک هستن و فقط با یک کرومیوم که در همه پلت فورم ها هست میتونم کارایی کنم که فکرشو نمیکنید!)

آفلاین رسول سعیدنژاد

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3483
  • علی (ع): زَكَاةُ الْعِلْمِ نَشْرُه
الان یعنی این کانورت کردن، کل ویژگی های فایرفاکس رو خورد و باعث شد من فکر کنم که فایرفاکس در برابر کروم هیچه؟؟؟
منم همه ی کارهام رو با فایرفاکس انجام میدم و کارهایی که با کرومیوم یا کروم نمی تونم انجام بدم. حتی برای برنامه نویسی تحت وب هم واسه ی من فایرفاکس خیلی بهتر عمل کرد و برای لایبرری ایمپرس باید برم روی کروم. شما هم فایرفاکس رو دست کم گرفتی.
راستی. شما نمیدونی که تمام اطلاعاتت توی دیوایس های فایرفاکسیت هم سینک میشه؟
نرم افزار، یک ابزاره. برای رسیدن به هدف ازش استفاده کنید. نرم افزار هدف شما نیست :)