انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: مشکل بوت نشدن و بدسکتور Error 0400 ( Hall shod )  (دفعات بازدید: 1135 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Engineer Anvari

• Newbie
  • *
  • ارسال: 21
  • هیچی ... :-p
مشکل بوت نشدن و بدسکتور Error 0400 ( Hall shod )
« : 04 اردیبهشت 1394، 04:21 ب‌ظ »
سلام ؛

* اول اینکه مدیر ها برا چی پست منو قفل میکنید . خب سوال داریم پست میذاریم . مهم بوده موضوع موضوع است دیگه چه فرقی میکنه الکی حساس میشین .

اقا من اتریش زندگی میکنم . اینجا قانون کپی رایت دارن ویندوز ها باید قانونی باشه و هزینه ها بالاست منم نمیتونم 50 یورو بدم برا یک ویندوز نصب کنن . سی دی شم نمیدن بهت . خلاصه تصمیم گرفتم یدونه لینوکس نصب کنم که هم سبک باشه و هم رایگان .

این لبتاب که گرفتم کمی قطعاتش پاینه ولی از مجبوریه دیگه گرونه اینجا .

CPU : Intel B950 2.10 GHz
RAM : 4 GB
HDD : 300 GB

کمی کند کار میکنه نمیدونم مال ویندوز 7 است یا شایدم گرد و خاک گرفته سی پی یوشو ...

اخرشو بگم اینکه من یه فلش گرفتم و توسط برنامه YUMI برنامه لینوکس را که 1 گیگ بود از سایت اصلی دانلود کردم اخرین ورژن 4.2.10 بود فکر کنم . اونو توسط اموزش هایی که بود فلشو بوتیبل درست کردم ولی نشد اون صفحه بیوس ابی رو هم تنظیم کردم صفحه مشکی هم میاد ولی نمیتونه بوت کنه .

دوباره ویندوز و میاره بالا . منم از تو همون برنامه YUMI یه برنامه بوت ریختم تو فلش به اسم : ubcd533.iso که اینم بوت نکرد و اررور زیر رو داد .

لطفا کمک کنید من نیاز فوری دارم به کامپیوتر /

ممنونم
« آخرین ویرایش: 04 اردیبهشت 1394، 07:59 ب‌ظ توسط Engineer Anvari »

آفلاین userb

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 96
پاسخ : مشکل بوت نشدن و بدسکتور Error 0400
« پاسخ #1 : 04 اردیبهشت 1394، 05:28 ب‌ظ »
به احتمال زیاد برنامه YUMI کارش رو درست انجام نداده، شما برای اینکه کارتون زیاد نشه، بهتره فایل‌های ISO رو روی سی‌دی رایت کنید.
مشخصات سیستمتون بد هم نیست، اما بهتره از یک نسخه ۳۲ بیتی اوبونتو استفاده کنید.
« آخرین ویرایش: 04 اردیبهشت 1394، 05:34 ب‌ظ توسط userb »

آفلاین Engineer Anvari

• Newbie
  • *
  • ارسال: 21
  • هیچی ... :-p
پاسخ : مشکل بوت نشدن و بدسکتور Error 0400
« پاسخ #2 : 04 اردیبهشت 1394، 07:34 ب‌ظ »
salam . alan nasb kardam

mishe begin az koja be file haye Drive haye ghablam dastresi dashte basham ?

va zabanesho chetor farsi konam keybordo

amchenin aval nasb azam porsid ke disk ro baraton encrypt konam manam goftam are .alan ke roshan mikonam computer ro avalesh ramz mikhad ghabl vorod be safe user pass .

va ramz user va pass ro ham mizanam ghabol namekikone :(

che sakhte ba in kar kardan :D

آفلاین userb

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 96
پاسخ : مشکل بوت نشدن و بدسکتور Error 0400 ( Hall shod )
« پاسخ #3 : 04 اردیبهشت 1394، 08:33 ب‌ظ »
دوست عزیز، برای شروع لطفا از ویکی فارسی این انجمن استفاده کنید. و منابع دیگر + +
راهنمای نصب و اضافه کردن کیبورد فارسی در ویکی وجود داره. بدون مطالعه فقط کار خودتون رو سخت می‌کنید.
کار با اوبونتو سخت نیست؛ کسی که برای اولین‌بار می‌خواد با ویندوز کار کنه هم نمی‌تونه زبان فارسی رو در همون ابتدای کار نصب کنه.
« آخرین ویرایش: 04 اردیبهشت 1394، 09:31 ب‌ظ توسط userb »