انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: مشکل ubuntu 15  (دفعات بازدید: 2595 بار)

0 کاربر و 11 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین کیهان

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1054
  • Debian User
    • کیهان
پاسخ : مشکل ubuntu 15
« پاسخ #15 : 27 خرداد 1394، 06:48 ب‌ظ »
به نظر می‌رسه کارت گرافیکت با لینوکس‌های جدید سازگاری نداره. از ۱۴.۰۴ استفاده کن و تا ۲۰۱۹ به فکر یه کارت گرافیک بهتر یا یه رایانه‌ی جدیدتر باش
منو یونیتی اول سفید میاد بالا بعدش دیگه صفحه سفید میشه و فقط ماموس تکون میخوره ُ با ubuntu 14 هم الان مشکل داره با ubuntu 12 خیلی خوب مچ بود .
حالا حتما باید اوبونتو باشه(دسکتاپ یونیتی)؟

می‌خواستم بگم اوبونتومیت یا زوبونتو تست کنی یا مثلا دبیان ...
حالا ببین بقیه چی میگین بهتر تصمیم بگیری.
mint را قبلا تست کردم اصلا خوب نبودش آیکون هاش بعضی موقع ها میرفت و باز دوباره میومد توزیع پر باگی هست ُ یک سری که اصلا دسکتاپ سیاه بالا میومد.
زبونتو  رو هم تا حالا تست نکردم.
اینکه ایکن‌ها تصویرش میره میاد طبق اون چیزیکه دانیال گفتن گرافیکه.
من یه گرافیک قدیمی‌تر دارم mx4000 nvidia همین مشکل رو باهاش داشتم روی ۱۲.۰۴ کاملا هماهنگ بود ولی برای نسخه بعدی‌ها نه
اینکه دبیان ۸ اومد گفتم یه تستی بزنم ببینم چی میشه،که نتیجه عالی بود. دبیان با دسکتاپ میت Debian-Mate رو نصبیدم و الان کاملا راضیم.
همین رو پیشنهاد میدم

آفلاین engmmrj

• Full Member
  • *
  • ارسال: 158
« پاسخ #16 : 22 تیر 1394، 12:56 ق‌ظ »
با bittorrent دانلود کردم ubuntu 15 را و بدون مشکل بوت شد و همین طور توانستم نصبش کنم .
من یکبار با wget و یک بار دیگه با xdm دانلود کردم ولی نمدونم چرا هر دوبار فایل هارو خراب دانلود میکرده.
GENU/LINUX
ubuntu 15.04

آفلاین alih_net

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 596
    • سیدعلی حسینی
« پاسخ #17 : 22 تیر 1394، 12:38 ب‌ظ »
با bittorrent دانلود کردم ubuntu 15 را و بدون مشکل بوت شد و همین طور توانستم نصبش کنم .
من یکبار با wget و یک بار دیگه با xdm دانلود کردم ولی نمدونم چرا هر دوبار فایل هارو خراب دانلود میکرده.
ناقص دانلودشدن دلایل زیادی میتونه داشته باشه مثل قطع و وصل کردن دانلود یا قطعی اینترنت ، پکت لاست و... . خوشحالیم که مشکلت حل شده .

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 2489
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
« پاسخ #18 : 22 تیر 1394، 01:01 ب‌ظ »
XDM فایل های image رو خراب میکنه
توصیه میکنم برای دانلود iso ازش استفاده نکن