انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

توزیع گنو/لینوکس اوبونتو ۲۰ ساله شد 🎉

نویسنده موضوع: mount کردن درایو (؟) سیستم عامل ویندوز‍‍  (دفعات بازدید: 1064 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین fariiid-

• Full Member
  • *
  • ارسال: 172
سلام.من در کنار لینوکس ویندوز 8.1 هم دارم.چجوری میتونم این درایو رو mount کنم؟این خطا رو میده
Error mounting /dev/sda1 at /media/fariid/2EBADF99BADF5BC1: Command-line `mount -t "ntfs" -o "uhelper=udisks2,nodev,nosuid,uid=1000,gid=1000" "/dev/sda1" "/media/fariid/2EBADF99BADF5BC1"' exited with non-zero exit status 14: Windows is hibernated, refused to mount.
Failed to mount '/dev/sda1': Operation not permitted
The NTFS partition is in an unsafe state. Please resume and shutdown
Windows fully (no hibernation or fast restarting), or mount the volume
read-only with the 'ro' mount option.

میخوام کامل دسترسی داشته باشم تا یه فایل هایی رو پاک کنم
.درایو های دگ این مشکل رو داشتن تو ویندوز تیک fast boot رو برداشتم

آفلاین رسول سعیدنژاد

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3504
  • علی (ع): زَكَاةُ الْعِلْمِ نَشْرُه
خب این بازم همون اررور هیبرنت رو میده. الان از توی ویندوز میخوای بیایی توی لینوکس، ریبوت میکنی؟
نرم افزار، یک ابزاره. برای رسیدن به هدف ازش استفاده کنید. نرم افزار هدف شما نیست :) - آزادی، بزرگ‌ترین دروغ بشریت

آفلاین fariiid-

• Full Member
  • *
خب این بازم همون اررور هیبرنت رو میده. الان از توی ویندوز میخوای بیایی توی لینوکس، ریبوت میکنی؟

بله داداش .چه ریبوت کنم و چه اینکه کامویپتر خاموش باشه مجددا ا اول روشن کنم بزم این ارور رو میده.البته عرض کردم فست بوت و هایبرنت و اینارو غیر فعال کردم کلا

آفلاین رسول سعیدنژاد

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3504
  • علی (ع): زَكَاةُ الْعِلْمِ نَشْرُه
نمیدونم.
وقتی هنوز این اررور میده پس اون مشکلی قبلی هنوز پابرجاس. وگرنه نمیومد اررور  در مورد ویندوز و شات داون کردن درست و ... بگه. یه بار دیگه کامل چک کن ببین چی میشه.
این sda1 میشه کدوم پارتیشنت؟ ویندوز؟
« آخرین ویرایش: 21 مهر 1394، 11:34 ب‌ظ توسط Rasubuntu »
نرم افزار، یک ابزاره. برای رسیدن به هدف ازش استفاده کنید. نرم افزار هدف شما نیست :) - آزادی، بزرگ‌ترین دروغ بشریت

آفلاین fariiid-

• Full Member
  • *
نمیدونم.
وقتی هنوز این اررور میده پس اون مشکلی قبلی هنوز پابرجاس. وگرنه نمیومد اررور  در مورد ویندوز و شات داون کردن درست و ... بگه. یه بار دیگه کامل چک کن ببین چی میشه.
این sda1 میشه کدوم پارتیشنت؟ ویندوز؟

بله sda1 «ال ویندوزه