انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: پنهان شدن و از کار افتادن موس، قطع شدن اینترنت، بزرگ شدن دسکتاپ بیشتر از حد عادی  (دفعات بازدید: 608 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین DESPRO

• Newbie
  • *
  • ارسال: 4
دوستان من ۳ تا مشکل دارم توی اوبونتو: توس صفحه لاگین نشانگر موس هست ولی کار نمی کنه وقتی لاگین می کنم کلا نشانگر موس نا پدید میشه! و اون لحظه بالا سمت راست هم می نویسه: Disconnected-you are now offline network. ولی اینترنت وصله و توی موبایل مشکلی نداره! صفحه هم از اول که اوبونتو لود میشه بزرگ تر از حد معموله! لطفا کمک کنید دوستان واقعا فاجعه شده هیچ کاری نمی تونم بکنم! لطفا دستوری که برای نصب فایل توی ترمینال باشه ندید چون اینترنتش هم قطع شده نمی تونم کاری کنم! ](*,)
نسخه ی اوبونتوی من 15.10 هست.
ممنون از دوستانی که بتونن کمک کنند  ;)

آفلاین eshahnazi

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 72
سلام
نقل‌قول
اگر میتونی با اوبونتو 16.04 امتحان کن.

آفلاین Ubuntu_Like

• Full Member
  • *
  • ارسال: 127
  • زیبایی واقعی در لینوکس است
مشکلاتی که گفتی در 16.04 اوبونتو حل میشن منتها برای حل مشکل کار نکردن ماوس دستورات زیر رو اجرا کن:

sudo rmmod usbhid
sudo modprobe usbhid

به اینترنت نیاز نداره :)

آفلاین erfanizade

• Newbie
  • *
  • ارسال: 1
دوستان من ۳ تا مشکل دارم توی اوبونتو: توس صفحه لاگین نشانگر موس هست ولی کار نمی کنه وقتی لاگین می کنم کلا نشانگر موس نا پدید میشه! و اون لحظه بالا سمت راست هم می نویسه: Disconnected-you are now offline network. ولی اینترنت وصله و توی موبایل مشکلی نداره! صفحه هم از اول که اوبونتو لود میشه بزرگ تر از حد معموله! لطفا کمک کنید دوستان واقعا فاجعه شده هیچ کاری نمی تونم بکنم! لطفا دستوری که برای نصب فایل توی ترمینال باشه ندید چون اینترنتش هم قطع شده نمی تونم کاری کنم! ](*,)
ممنون از دوستانی که بتونن کمک کنند  ;)

منم دقیقا با همین نسخه مشکل فوق رو داشتم و در نهایت مجبور شدم نسخه ای دیگه نصب کنم با ورژن دیگه تا مشکل برطرف بشه

در آمد آنلاین ,کسب ثروت ,راه اندازی کسب و کار ,موفقیت مالی ,آموزش هیپنوتیزم ,آموزش خود هیپنوتیزم ,چگونه هیپنوتیزم کنیم ,هیپنوتیزم درمانی ,راز موفقیت چیست ,موفقیت چیست