انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۴٫۰۴ با پشتیبانی بلند مدّت (۱۲ سال) منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: گردهمایی و سمینار «اوبونتو نصب شد، حالا چه کنم؟»  (دفعات بازدید: 18942 بار)

0 کاربر و 4 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Roozbeh Shafiee

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 1260
  • Be Free
    • Roozbeh Shafiee Personal Home Page
فکر می کنم اگر یه شماره حساب برای donation توی همین تاپیک اعلام بشه بد نباشه....

یه سوال
جامعه به این بزرگی چرا پیش بانک پارسیان و یا سامان یه حساب برای پرداخت های نقدی آنلاین باز نمی کنه؟
که اگه کسی خواست هدیه بده دیگه لازم نباشه بره بانک ( همین رفتن به بانک و انتظار توی صف ها خودش مصیبتیه )
روزبه جان به فکر همین قابلیت برای پروژه چاکرا هم باش
خیلی ممنون

بهتره برای این کار توی انجمن خودش صحبت بشه....
فعلا موضوع این تاپیک مربوط به جشن اوبونتو و دونیشن های مربوط به اونه...
ممنون می شم تاپیک رو به انحراف نبریم

ممنون eMan جان :)
Cloud Infrastructure and Virtualization Architect

Roozbeh Shafiee Home Page : http://RoozbehShafiee.Com

آفلاین aysabzevar

• Newbie
  • *
  • ارسال: 13
بسیار عالیه! واقعا!
این اولین باری که می‌تونم که توی جشن اوبونتو شرکت کنم. حالا جشن انتشار باشه یا جشن بعد انتشار!
 با توجه به اینکه تا زمان جشن، امتحانات تمام دانشگاهها هم تموم میشه ایشالله همه بتونن بیان و بترکونن.
آقای حسن پور؛ بخشید سالن به اندازه کافی بزرگ هست؟ آخه با توجه به همین خط بالا احتمالا تعداد علاقه‌مندای بیشتری نسبت به سایر جشن‌ها بیان.
من با اسپانسر مخالف ولی با کمک‌های کاربری شدیدا موافقم!

آفلاین mahdi007

• Newbie
  • *
  • ارسال: 1
حیف شد . من مشهدم و نمیتونم بیام ..

آفلاین smmsadrnezh

• Full Member
  • *
  • ارسال: 198
  • Ubuntu is the way of life
    • سید محمد مسعود صدرنژاد
در فروم قبلی یکی از دوستان مساله طراحی فایل pdf دعوت نامه را مطرح کرد که با موافقت های سایرین همراه شد.
فکر نکنم مشکلی برای این کار وجود داشته باشه. میشه چند تا دعوت نامه گرافیکی (مثلا نسخه های سیاه سفید و رنگی و در ابعاد مختلف) طراحی کرد تا پرینت کنیم بدیم به دیگران تا از آدرس و زمانش مطلع بشن. کالای تبلیغاتی خوب و ارزونی هست و هم کلاسش بیشتره. از طرفی احتمال فراموش شدن زمان و مکانش میاد پایین.
« آخرین ویرایش: 02 تیر 1389، 11:08 ب‌ظ توسط smmsadrnezh »
گنـــــــــــــــــــــودام!            فارسی      انگلیسی

آفلاین xoma

• Full Member
  • *
  • ارسال: 151
شیراز ](*,)شیراز ](*,)شیراز ](*,)شیراز ](*,) اینجا هیشکی کاری نمیکنه ؛ اصلا انگار کسی نیست که لااقل یه قراری بزاریم و ببینیمش ؛ یه کم دلمون خوش بشه.

خوش به حالتون ؛ برای ما لااقل عکس هاشو بیارین...  :(
من  ا و بو نــــــــــــــــــــــــتو ر ا  دوست  دارم  و  پدرم  دبیــــــــــــــــــــــــــان  ر ا .

آفلاین B.Z

• Newbie
  • *
  • ارسال: 14
سلام اين اولين پست من هست يك سوال من كه خيلي خيلي تازه كار هستم هم ميتونم بيام ؟(خجالتي ام ديگه ببخشيد  ](*,))

آفلاین ناربه

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 2033
سلام اين اولين پست من هست يك سوال من كه خيلي خيلي تازه كار هستم هم ميتونم بيام ؟(خجالتي ام ديگه ببخشيد  ](*,))

سلام
خوش آمدید. بله. برای همه آزاده. اگه تونستید دوستانتون رو هم دعوت کنید  :)

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19669
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
پاسخ به: گردهمایی و سمینار «اوبونتو نصب شد، &
« پاسخ #22 : 04 تیر 1389، 08:39 ب‌ظ »
رو کمک من هم حساب کن ;)

عزیزانی که مایل به شرکت در این گردهمایی هستند، در صورت داشتن حساب کاربری فیس بوک حضور خود را اعلام دارند:
http://www.facebook.com/event.php?eid=130897446941516
« آخرین ویرایش: 04 تیر 1389، 09:13 ب‌ظ توسط دانیال بهزادی »
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین m0si

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 411
خيلي خوبه. افتاد بعد از كنكور.بعد از كنكور يعني آزادي. يعني زندگي. يعني هر جاي دنيا كه اراده كنم ميتونم برم!نه پايان خدمت ندارم. هر جاي ايران كه اراده كنم...
من به احتمال زياد از اهواز ميام!
سعي ميكنم چند تا از دوستامم بيارم.

آفلاین iqson716

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 641
    • اُرِم
به سلامتی  :D

آفلاین Thinker's designer - محمدمهدی محمدی

• Full Member
  • *
  • ارسال: 194
  • من معتقدم که...
پاسخ به: گردهمایی و سمینار «اوبونتو نصب شد، &
« پاسخ #25 : 07 تیر 1389، 12:52 ق‌ظ »
بــــه آقای حسن پور ، به سلامتی ، دستتون درد نکنه. راستی آقای حسن پور من چندتا پیشنهاد دارم که اول بزارید با دوستان به بحث بنشینم و بعد از مذاکرات میام براتون توضیح می دم. انشاءالله فوقش پس فردا هست و میام توضیح می دم.

موفق و پیروز و سلامت و تندرست باشید.

;D
« آخرین ویرایش: 07 تیر 1389، 08:51 ب‌ظ توسط Thinker's designer - محمدمهدی محمدی »
اگر با هم باشیم ، بیشتر یاد می گیریم و هم بیشتر بدست می آوریم.
آزادی همین را از ما می خواهد.

شماره تماس: 09356235358

گروه کاربران نرم افزار آزاد

آفلاین hamid.mohammadi

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 82
    • فناوری اطلاعات و برنامه نویسی
دوستان 2 تا پیشنهاد
1. تمام جلسه فیلمبرداری شه که دقیقا یه فیلم آموزشی هست و میشه به فروش برسه که مخارج همایش در بیاد
2.یا اینکه صدای جلسه ضبط شه و نکات و دستورات مهم تبدیل به pdf شه و تو سایت قرار بگیره
منتظر نظرات هستم
در بی کرانه زندگی دو چیز افسونم کرد: آبی اسمان که می ببینم و می دانم نیست و خدایی که نمی بینم و می دانم هست ( دکتر علی شریعتی)
http://hamidonline.blogsky.com => این منم

آفلاین mrmohsen

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 291
دوستان 2 تا پیشنهاد
1. تمام جلسه فیلمبرداری شه که دقیقا یه فیلم آموزشی هست و میشه به فروش برسه که مخارج همایش در بیاد
2.یا اینکه صدای جلسه ضبط شه و نکات و دستورات مهم تبدیل به pdf شه و تو سایت قرار بگیره
منتظر نظرات هستم

+1
امام صادق (ع): دوست ندارم شما جوانان را بر غیر از دو گونه ببینم:دانشجو یا دانشمند

آفلاین امیرمهری

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1270
  • درورد بر اوبونتو
دوستان 2 تا پیشنهاد
منتظر نظرات هستم
قبلا تقریبا این بحث شد ولی نمی دونم چرا کاری نشد؟!!!
خداحافظ وبلاگ نويسي

من كاربر حرفه اي لينوكس نيستم
فقط خوب جستجو ميكنم.

آفلاین Aliir

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 308
دوستان 2 تا پیشنهاد
منتظر نظرات هستم
+1