انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: تاثیر خاموش کردن کارت گرافیک روی پردازنده اینتل  (دفعات بازدید: 981 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین watermelon

• Full Member
  • *
  • ارسال: 242
من یه کارت گرافیک انویدیا دارم که تقریبا همیشه خاموش. کار گرافیک سنگینی هم ندارم. ولی آیا این که همه بار پردازشی روی پردازنده اینتل قرار می گیره ممکنه باعث آسیب بشه ؟ در واقع اگر بخوام سوالم رو واضح تر بگم این جوری میشه که :‌ آیا در انجام کار های معمولی ، نیازی به انویدیا هست که در صورت نبودش فشار به پردازنده اینتل بیاد ؟ باز هم اگر بخوام واضح تر بگن این جوری میشه :)
آیا ممکنه روی ویندوز در هنگام کار با کروم انویدیا وارد عمل بشه. (ویندوز رو مثال زدم برای این که به لطف اپتیموس ، انویدیا عملکرد خوبی روی ویندوز داره )

آفلاین geeksesi | javad

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 685
  • GeekSesi.xyz
    • محمد جواد قاسمی
نه چنین چیزی امکان نداره :)

اون گرافیک انویدیا برایه بازی و کار گرافیکی سنگین و... است !

و گرنه با همین گرافیک اینتل می تونی تمام کارا روزمرتم انجام بدی :D
اگر اشتباه کردم راهنمایی کنید تا تکرار نکنم.

آفلاین Saeid aZm

• Full Member
  • *
  • ارسال: 131
  • سعید اعظمی هستم و ادمین ماهنامه آنلاین iHARDWARE
درود بر شما
شما هرکاری که کنید باز پردازنده اینتل رو درگیر می کنید و مسیر های لنز و خروجی تصویر برای نمایگشر از تراشه پرازنده ارایه میشه نگران هم نباشید استفاده خودتون رو بکنید
چه زیباست رایگان بهتر زیستن را به دیگران بیاموزیم .به نظرم همون کاری که با دنیای متن باز میشه کرد.

آفلاین Ma3X

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 877
  • It is Matrix
    • ماتریکس. آی آر
پردازنده گرافیکی و پردازنده اصلی به‌دلیل کاربری‌هاشون ساختارهای متفاوتی دارند. شما وقتی کارت گرافیک اصلی‌ت رو خاموش می‌کنی، بار پردازش گرافیکی میافته روی پردازنده گرافیکی که به‌صورت توکار توی پردازنده‌ت هستش (پردازنده اینتل شامل پردازنده گرافیکی و پردازنده اصلی هست)، یعنی پردازنده اصلی‌ت تفاوت چندانی براش نمی‌کنه.