انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: اجرای بازی پابجی موبایل (PUBG MOBILE) در لینوکس  (دفعات بازدید: 9445 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Sosha

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 689
  • Only Ubuntu <3
    • نوشته های یک دوستدار گنو
من دقیقا متوجه نشدم نویسنده موضوع چی نیاز داره. خود پاپجی نسخه‌ی موبایل داره که خب میتونید روی گوشی بازی کنید.
نسخه‌ی PC هم داره که برای ویندوزه. من روی ویندوز که بدون مشکل بازی می‌کنم از طریق استیم، اما با اوبونتو حتی با وجود فعال کردن اون گزینه‌ای که توی استیم برای شبیه‌سازی بازی‌های ویندوز هست(چیزی مثل wine) باز هم بازی باز نشد...
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش برو خدا رو شکر کن که با دمپایی نیومدم سراغت!

آفلاین neomn110

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 31
  • what ever will be , will be
دوست عزیز منظور من اجرای پابجی موبایل روی لینوکس هست چون نسخه ی پی سی پابچی پولی هست و باید خریداری بشه ولی نسخه موبایل مجانی هست و من میخوام اون رو روی لینوکس اجرا کنم نه موبایل .

آفلاین mojtaba472

• Newbie
  • *
  • ارسال: 7
پاسخ : اجرای بازی پابجی موبایل (PUBG MOBILE) در لینوکس
« پاسخ #17 : 03 فروردین 1398، 07:11 ق‌ظ »
سلام
بحث شما نصب بازی pubg mobile بر روی لینوکس هست.
تعدادی از دوستان گفتن که بازی pubg از طریق استیم اجرا کن و برای این کار نیاز به پرداخت هزینه هست.

یک ورژن از pubg اومده به نام pubg lite که فقط مخصوص چند کشور هست که با تغییر ip به کشور تایلند میتونید اون رایگان بازی کنید در واقع برای سیستم های ضعیف طراحی شده.
من خودم پیگیر این نسخه هستم که روی لینوکس بالا بیارم ولی تا الان به جواب درست نرسیدم.
در هر حال در نصب شبیه ساز بر روی لینوکس موفق باشید.
درباره. Pubg lite صرفا جهت اطلاع بود.

آفلاین سهراب سپید

• Full Member
  • *
  • ارسال: 207
پاسخ : اجرای بازی پابجی موبایل (PUBG MOBILE) در لینوکس
« پاسخ #18 : 04 فروردین 1398، 09:49 ب‌ظ »
این یه سیستم عامل اندرویدی با معماری های x86 و arm که اینجور که ظاهر قضیه پیداست میشه بازی هارو با دسته، موس و کیبورد کنترل کرد، تصمیم دارم با
ویرچوال باکس روی راسپبری‌پای نصب کنم، هنوز امتحانش نکردم
www.phoenixos.com/phoenixos