انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: Discovery MAC in mactelnet and Winbox  (دفعات بازدید: 1051 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین samtak

• Newbie
  • *
  • ارسال: 1
Discovery MAC in mactelnet and Winbox
« : 28 مهر 1397، 02:28 ب‌ظ »
با سلام خدمت اساتید محترم

من تاره وارد لینوکس شدم البته تا حدودی کار با لینوکس رو بلدم ولی مشکلی دارم.

مشکلم اینه چون کارم شبکه هستش باید با Winbox , MACTelnet کار کنم وقتی تازه لینوکس رو نصب کردم درست کار میکنن و آدرس و مشخصات میکروتیک رو تو نیبور وین باکس نشون میده همچنین تو کامند مک تلنت . اما بعد از یک یا دو روز یا اینکه چند نرم افزار رو نصب میکنم دیگه نشون نمیدن تا حالا چند توزیع لینوکس نصب کردم و برطرف نشد دیگه دارم عصبی میشم و دوست ندارم لینوکس رو بزارم کنار .
اگر کسی میدونه مشکل چیه و چطور میشه حل کرد لطفا راهنمایی کنید

در ضمن برنامه netinstall رو پیغام خطا میده وقتی میخوام با playonlinux یا wine اجرا کنم چظور میشه اجراش کرد ؟

آفلاین ALi.pAkrohk

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1109
  • KDE Plasma 5 + Gnu OS
پاسخ : Discovery MAC in mactelnet and Winbox
« پاسخ #1 : 01 آبان 1397، 09:00 ق‌ظ »
با سلام خدمت اساتید محترم

من تاره وارد لینوکس شدم البته تا حدودی کار با لینوکس رو بلدم ولی مشکلی دارم.

مشکلم اینه چون کارم شبکه هستش باید با Winbox , MACTelnet کار کنم وقتی تازه لینوکس رو نصب کردم درست کار میکنن و آدرس و مشخصات میکروتیک رو تو نیبور وین باکس نشون میده همچنین تو کامند مک تلنت . اما بعد از یک یا دو روز یا اینکه چند نرم افزار رو نصب میکنم دیگه نشون نمیدن تا حالا چند توزیع لینوکس نصب کردم و برطرف نشد دیگه دارم عصبی میشم و دوست ندارم لینوکس رو بزارم کنار .
اگر کسی میدونه مشکل چیه و چطور میشه حل کرد لطفا راهنمایی کنید

در ضمن برنامه netinstall رو پیغام خطا میده وقتی میخوام با playonlinux یا wine اجرا کنم چظور میشه اجراش کرد ؟
https://wiki.ubuntu.ir/wiki/Smart_Questions

دوست من باید تمامی خطا ها و مشکلات رو به صورت کامل شرح دهید.
درضمن هر سوال یک تایپیک(البته که دوستان جواب شما رو خواهند داد ولی به اون شکل اگه باشه برای دوستانی که در آینده به این مشکل می خورن دسترسی راحت تر خواهد بود.)
20 =! 20
با هم بیاموزیم به هم نیاموزیم.
پاک روح.(آپاراک).