انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: اطلاعات و اخبار مربوط به AriOS یا همان mFatOS سابق  (دفعات بازدید: 133656 بار)

0 کاربر و 6 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین iman23

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 391
پاسخ به: انتشار اولین نسخه از mFatOS
« پاسخ #240 : 24 شهریور 1389، 11:21 ب‌ظ »
حل شد .
خراب دانلود شده!!!!!

آفلاین mFat

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 720
    • It's Me
پاسخ به: انتشار نسخه 64 بیت mFatOS
« پاسخ #241 : 24 شهریور 1389، 11:22 ب‌ظ »
فکر کنم آخرین نسخه Murrine رو میخواد ضمن اینکه تم نسخه بعدی اوبونتو یعنی ماوریک هم از طریق یک ppa به mFatOS اضافه شده. خودت باید repo ها رو ببینی.
Download Arios http://arioslinux.org

آفلاین mFat

• ناظر انجمن
  • *
    • It's Me
« پاسخ #242 : 24 شهریور 1389، 11:30 ب‌ظ »
با torrent میتونی داونلودهای خراب رو تعمیر کنی.

آفلاین eMan

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1366
یه سری پیشنهاد داشتم
ببینید بچه ها میشه یه ویزارد اولش گذاشت که طرف از بین برنامه ها برنامه دلخواهش رو برای مثلا پخش موسیقی نمایش عکس مرور وب و ... انتخاب کنه
برای اولین ران از این ویزارد برای پیکر بندی استفاده بشه
اگه بشه جوری نصاب رو تغییر داد که طرف برنامه های دوست داشتنی  و فیور خودش رو فقط نصب کنه خیلی عالی میشه
آیا شدنیه ؟
جهت تماس با بنده یا از طریق فروم آرچ و یا از طریق وبلاگ آرچ بوک و یا از طریق ایمیل با بنده تماس بگیرید

آفلاین mFat

• ناظر انجمن
  • *
    • It's Me
یه سری پیشنهاد داشتم
ببینید بچه ها میشه یه ویزارد اولش گذاشت که طرف از بین برنامه ها برنامه دلخواهش رو برای مثلا پخش موسیقی نمایش عکس مرور وب و ... انتخاب کنه
اگه بشه جوری نصاب رو تغییر داد که طرف برنامه های دوست داشتنی  و فیور خودش رو فقط نصب کنه خیلی عالی میشه
آیا شدنیه ؟

مورد اول در دست تهیه است با زحمات فرود خان.

مورد دوم به نظرم کار سختی میاد. البته تابحال مطالعه نداشتم در موردش.

آفلاین eMan

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1366
برای مورد دوم فکر کنم باید بیخیال دیسک زنده هم بشیم  ;D و یا یه حجم تصاعدی برای سیستم عامل داشته باشیم
نزدیک به 2 برابر حجم فعلی  ;)
جهت تماس با بنده یا از طریق فروم آرچ و یا از طریق وبلاگ آرچ بوک و یا از طریق ایمیل با بنده تماس بگیرید

آفلاین fzerorubigd

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 758
  • گوگل دوست خوبیه، فقط باید ازش بپرسی
    • یادداشتهای بیت نیمسوز
یه سری پیشنهاد داشتم
آیا شدنیه ؟

ویزارده قراره باشه، مثلا واسه بروزر همین چند شب پیش نوشته شته شد خبرش هم داده شد. باقیش یه کم زمان میبره. اما اینکه وقت نصب بشه اینو تنظیم کرد فکر میکنم دردسر زیادی داره :)

آفلاین پیام ابراهیمی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1123
    • پلت ولگ
من که مطمئنم دست بردن توی نصاب اوبونتو از توانایی من خارجه... اما ویزارد فکر خوبیه... برای چند نرم افزار مهم و همچنین بوت لودر... البته با zenity برای گنوم میشه نوشت... فرود جان برای KDE فکری داری؟
http://www.palatvalg.com اینم وبلاگ جدید منه...

آفلاین fzerorubigd

• Hero Member
  • *
    • یادداشتهای بیت نیمسوز
توی kde هم میتونیم از zenity استفاده کنیم هم kdialog
البته طبیعیه که kdialog بهتره برای KDE . متاسفانه اینکه kdialog و zenity یه جور نیستن :(‌ کاش اینها میشستن به صورت استاندارد پارامترها رو یکی میکردن :) منتها اینجا همه با هم دعوا دارن....
اگه zenity نصب باشه روی این، همون ویزارد گنوم رو میشه با یه کم دستکاری استفاده کرد، وگرنه دوباره نوشته میشه.

آفلاین toti

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 259
    • LINUX LOVER
تبریک برای این کار زیبا.
لطفا نسخه 32 بیتی را فراموش نکنید.

آفلاین Ubuntu Geek

• Full Member
  • *
  • ارسال: 249
  • I`m Linux
ولی این fatos اسم مسخره ای بود
بیستون هم بد نیس ولی باس یه اسم جالب تر انتخاب کرد
اگه بتونید کار را گسترش بدید بیس های دیگه را هم بیارید تو کار جالب میشه . مث سوزی و سابایون و مخصوصا آرچ که اینستالش حال مارا گرفته

آفلاین fzerorubigd

• Hero Member
  • *
    • یادداشتهای بیت نیمسوز
اگه بتونید کار را گسترش بدید بیس های دیگه را هم بیارید تو کار جالب میشه . مث سوزی و سابایون و مخصوصا آرچ که اینستالش حال مارا گرفته
شما خودت دست به کار شو خوب!!!
از قدیم هم گفتن (دست کم به من) اسم بچه دیگران رو جلوی روشون حتی با لحن بد نگو!!! زحمتشو مهدی میکشه، اسمش هم خودش میدونه و من که حتی اگه بدم هم بیاد اینطوری نمیگم.

آفلاین Ubuntu Geek

• Full Member
  • *
  • ارسال: 249
  • I`m Linux
شما خودت دست به کار شو خوب!!!
از قدیم هم گفتن (دست کم به من) اسم بچه دیگران رو جلوی روشون حتی با لحن بد نگو!!! زحمتشو مهدی میکشه، اسمش هم خودش میدونه و من که حتی اگه بدم هم بیاد اینطوری نمیگم.

lol
تا حالا فکر میکردم جامعه کاربری لینوکس یک جامعه انتقاد پذیر ،  ساده (!) ، رک و بدور از تعارفات مبتذل ه  و این موجب پیشرفت اون بوده
اسمی که برای یک توزیع در نظر گرفته میشه باید اسمی باشه که برای دیگر فرهنگ ها هم قابل هضم باشه.این توزیع هم بر اساس فیدبک هایی که رسیده استعداد جهانی شدن را داره باید روی اسمش بیشتر فکر کرد
« آخرین ویرایش: 27 شهریور 1389، 11:54 ق‌ظ توسط Ubuntu Geek »

آفلاین fzerorubigd

• Hero Member
  • *
    • یادداشتهای بیت نیمسوز
رک؟ انتقاد؟ من ندیدم شما انتقادی بکنی، شما گیر دادی به اسمش، این انتقاد نیست. فکر کنید کسی بیاد درباره شما نظر بده و فقط  بگه اسمتون قشنگ نیست! در مورد کارهایی که انجام شده، برنامه هایی که نصبه، مشکلاتی که براتون به وجود آورده ... اینها میشه انتقاد سازنده.
مثلا شما همین اسم دبیان رو ببین. این که یه نفر اومده این اسم رو از ترکیب اسم خودش و دوست دخترش درست کرده، چه ربطی به کسی داره؟
کلا اینکه شما حتی داری میگی بیستون که یکی از شناخته ترین مکانهای تاریخی ایرانه هم مناسب نیست، بهتره خودت دست به کار بشی و یه دیسترو با اسمی که خودت دوست داری درست کنی و انتشار بدی.
موفق باشی.

آفلاین abdozzahra

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 346
  • شهید عماد مغنیه-استاد آموزش عملیات استشهادی
« پاسخ #254 : 27 شهریور 1389، 04:27 ب‌ظ »
پیشنهاد میکنم یه فکری هم برای bootsplash بکنید
آغاز علم آن است که بفهمی(تاکید میکنم بفهمی!) خدا مخلوق دیگه هم غیر از تو داره! با سلیقه های دیگه. و  آغاز ادب نیز آن است که به نظرات بقیه مخلوقات احترام بذاری

در این دو حالت علم و ادب با هم خوب است

شما مجاز به استفاده از آواتاری نیستید که نذاره شب بچه مردم بخوابه