انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: انتقال یک پارتیشن از ویندوز به اوبونتو  (دفعات بازدید: 781 بار)

0 کاربر و 5 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین maryamsadat

• Newbie
  • *
  • ارسال: 4
سلام. من مدتی پیش اوبونتو رو به صورت دوال بوت با ویندوز نصب کردم و یک پارتیشن ۶۰ گیگی از ویندوز جدا کردم و ابونتو را روی آن نصب کردم.حالا میخواهم مقدار دیگری از حافظه ssd رو به لینوکس اختصاص بدم. آیا این کار ممکنه یا باید اوبونتو رو حذف کنم و مجددن نصب کنم؟

آفلاین هومان

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1527
  • آرچ + گنوم
پاسخ : انتقال یک پارتیشن از ویندوز به اوبونتو
« پاسخ #1 : 20 اسفند 1398، 12:56 ق‌ظ »
سلام. من مدتی پیش اوبونتو رو به صورت دوال بوت با ویندوز نصب کردم و یک پارتیشن ۶۰ گیگی از ویندوز جدا کردم و ابونتو را روی آن نصب کردم.حالا میخواهم مقدار دیگری از حافظه ssd رو به لینوکس اختصاص بدم. آیا این کار ممکنه یا باید اوبونتو رو حذف کنم و مجددن نصب کنم؟
با دیسک زنده اوبونتو میتونید این کارو بکنید

آفلاین maryamsadat

• Newbie
  • *
  • ارسال: 4
« پاسخ #2 : 20 اسفند 1398، 01:10 ق‌ظ »
با دیسک زنده اوبونتو میتونید این کارو بکنید

میشه بیشتر راهنمایی کنید؟

آفلاین هومان

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1527
  • آرچ + گنوم

آفلاین ###darklinux$$$

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 441
  • ارزان زیستن به معنی حکم شما بر پول است نه تنگدستی
« پاسخ #4 : 20 اسفند 1398، 04:46 ب‌ظ »
با یه دیسک اوبونتو رو لایو بالا بیار و بعدش روی پارتیشن ها هر عملی با نرم افزار gparted میخوای انجام بده