انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مشکل شدید درایور گرافیک nouveau  (دفعات بازدید: 1605 بار)

0 کاربر و 3 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین میمو ☕

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1034
  • mrostd سابق
پاسخ : مشکل شدید درایور گرافیک nouveau
« پاسخ #15 : 08 تیر 1399، 03:47 ب‌ظ »
راستش من زیاد نمیدونم که این xorg  که شما در موردش  حرف می زنید چی درایور انحصاری انویدیا رو نصب کردم دوباره ولی همون مشکل داره برای اجرای بازی های proton ولی بازم از هیچی بهتر خیلی هم ممنون بابت  کمک های شما
میتونید از توزیع هایی مثل اوبونتو، پاپ او اس و یا مینت هم استفاده کنید، سازگاری تقریبا خوبی با انویدیا دارن.
به نظر مینت سینامون 20 قابلیت های پیش گزیده خوبی برای سوئیچ بین کارت های گرافیک ارائه داده.
دقیقا، خیلی به کار کسایی که حوصله سر و کله زدن با نصب و پیکربندی بامبلبی رو ندارن میاد.

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1923
« پاسخ #16 : 08 تیر 1399، 04:00 ب‌ظ »
دم مینت گرم عجب چیزی اورده ولی من از دبیان استفاده میکنم بخاطر نظر شخصی  /: خب به هرحال از تمام دوستانی که همراهی کردن منو ممنون

آفلاین \SmHk/

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 318
  • کاربر کوبونتو بودم
« پاسخ #17 : 08 تیر 1399، 08:06 ب‌ظ »
راستش من زیاد نمیدونم که این xorg  که شما در موردش  حرف می زنید چی درایور انحصاری انویدیا رو نصب کردم دوباره ولی همون مشکل داره برای اجرای بازی های proton ولی بازم از هیچی بهتر خیلی هم ممنون بابت  کمک های شما
میتونید از توزیع هایی مثل اوبونتو، پاپ او اس و یا مینت هم استفاده کنید، سازگاری تقریبا خوبی با انویدیا دارن.
به نظر مینت سینامون 20 قابلیت های پیش گزیده خوبی برای سوئیچ بین کارت های گرافیک ارائه داده.
این هم نیاز به logout داره؟

آفلاین میمو ☕

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1034
  • mrostd سابق
« پاسخ #18 : 08 تیر 1399، 11:16 ب‌ظ »
این هم نیاز به logout داره؟
در مورد اینکه مینت از بامبلبی داره استفاده میکنه یا پرایم اطلاعاتی ندارم متاسفانه.
اما اگه بامبلبی باشه نیازی به لاگ اوت نداره.

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1923
« پاسخ #19 : 27 امرداد 1399، 05:51 ب‌ظ »
سلام  یبار اپدیت کردم  انگار دیگه اون ارور موقع بوت شدن سیستم در مورد nvidia نمیده البته دقیق نمیدونم شاید بعدا باز بده چون زیاد امتحان نکردم و اینکه گفتم بازی استیم که با پروتون هستن اجرا نمیکنه که فهمیدم وقتی زدم بازی هارو با ولکان اجرا نکنه درست شد پس مشکل از ولکان /:
داخل ویندوز هم یه بازی با ولکان میزدم اجرا نمیشد ): احتمالا دیگه درایوری که من دارم دیگه کم کم داره منسوخ میشه و انویدیا دیگه درایور جدید تر هم نمیده برا 820m و فک کنم بی پول هم باشم هم از لحاظ درایوری هم از لحاظ قدرتی یه چیز جدیدتر باید بخرم ولی احساس میکنم یکم  زود پشتیبانیش قطع میکنه یا حداقل برا من که نیمتونم یه جدید بخرم ... زوده  #ممنون-nvidia ):