انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: پاک کردن اوبونتو 19.04 و نصب 20.04 در کنار ویندوز  (دفعات بازدید: 608 بار)

0 کاربر و 4 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین hssnjfry

• Newbie
  • *
  • ارسال: 15
سلام دوستان من یک اوبونتو 19.04 دارم در کنار ویندوز 10 حالا می خواهم بدون اینکه ویندوز 10 من دچار مشکل بشه اوبونتو 19.04 را پاک کنم و 20.04 را نصب کنم لطفا من را راهنمایی بفرمایید.

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1923
اولم بهتره بنظرم اپدیت کنی به اون نسخه جدید تا حذف نصب کنی

من خودم برای حذف نصب پارتیشن های مربوط به سیستم عامل مورد نظر  حذف میکنم و از نو نصب میکنم به همین سادگی  البته بعضی موقع بوت سیستم عامل قبلی بازم می موندش  که دستی حذف میکردم فولدرش مثلا برا من دبیان debian حذف میکردم البته نمیدونم راه حل بهتری هستش برای حذف توزیع یا نه ولی من این کارو میکردم

آفلاین hssnjfry

• Newbie
  • *
  • ارسال: 15
نمی تونم آپدیت کنم چون نسخه 19.04 هست و به هیچ چیز آپدیت نمی شه.چطوری پارتیشن ها را حذف کنم که به ویندوز 10 اسیب نرسه؟

آفلاین moheb2000

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 297
  • Hello, World
    • mebrahimi.ir
نمی تونم آپدیت کنم چون نسخه 19.04 هست و به هیچ چیز آپدیت نمی شه.چطوری پارتیشن ها را حذف کنم که به ویندوز 10 اسیب نرسه؟
می‌تونی موقع نصب از همین پارتیشن های فعلی اوبونتو استفاده کنی و صرفا در قسمت edit برای اون پارتیشن فرمتش کنی و mount point رو مشخص کنی
...
فرمت پارتیشن های لینوکس ext4 هست ولی ویندوز NTFS
اگه پارتیشن efi داری که نوعش FAT32 یا مشابهش هست مواظب باش فرمتش نکنی به هیچ عنوان
« آخرین ویرایش: 28 امرداد 1399، 11:42 ق‌ظ توسط moheb2000 »