انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: یه سوال  (دفعات بازدید: 644 بار)

0 کاربر و 5 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین mr.amir138396

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 459
  • شاگرد همیشه مشتاق یادگیری
یه سوال
« : 23 شهریور 1399، 03:08 ب‌ظ »
یه سوال مگه من بد گفتم که باید یه فکری شه چون تعداد تاپیک های مقایسه با ویندوز رفته بالا و جواب های ما قانع کننده نیستن؟؟؟ د من هرچی مینویسم به سرعت پاک میشه دیگه داره خونم به جوش میاد اه ](*,) ](*,) ](*,)
با احترام ! امیرحسین عباسی فاروجی . (;

آفلاین mr.amir138396

• Sr. Member
  • *
پاسخ : یه سوال
« پاسخ #1 : 23 شهریور 1399، 03:10 ب‌ظ »
 کجای این کار آزادیه ؟؟؟ اصن مدیر انجمن کیه من با کی باید حرف بزنم

فقط یاد دارین دم از آزادی بزنین و خودتون سرکوب گر هستین

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1923
« پاسخ #2 : 23 شهریور 1399، 03:29 ب‌ظ »
نمیدونم چیکار کردی که قفل میکنن  ولی  یه موضوع بیست بار باز بشه خب خراب میکنه انجمن منم الان میتونم  یهو 40 تا موضوع وا کنم بگم سلام یعنی اگه قفل کنن بهم بگن چرا این کارو میکنی بگم جلوی آزادی منو گرفتید اگه کامل آزاد باشه انجمن که نمیشه هرکی هم خواست فحش بده و... چطوره ؟
البته این گرفتن جلوی آزادی نیستش  قوانین  که برای یه جای مشترک بنظرم باید باشه چون این جا مثلا لینوکس خودت نیست که هرکاری بخوای توش بکنی اینجا یه جای گروهی که کلی آدم توش هست  و من بیام به همه فحش بدم پس نباید بهم اخطار بدن اگه نظرت اینه که هیچی !

ویرایش : منظورم این نیست تو این کارا رو میکنی منظورم اینه قانون داشتن اینجا نباشه فک کنم خودت بدونی چه مشکلاتی پیش میاد
« آخرین ویرایش: 23 شهریور 1399، 03:32 ب‌ظ توسط aliiririran »

آفلاین mr.amir138396

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #3 : 23 شهریور 1399، 03:52 ب‌ظ »
نمیدونم چیکار کردی که قفل میکنن  ولی  یه موضوع بیست بار باز بشه خب خراب میکنه انجمن منم الان میتونم  یهو 40 تا موضوع وا کنم بگم سلام یعنی اگه قفل کنن بهم بگن چرا این کارو میکنی بگم جلوی آزادی منو گرفتید اگه کامل آزاد باشه انجمن که نمیشه هرکی هم خواست فحش بده و... چطوره ؟
البته این گرفتن جلوی آزادی نیستش  قوانین  که برای یه جای مشترک بنظرم باید باشه چون این جا مثلا لینوکس خودت نیست که هرکاری بخوای توش بکنی اینجا یه جای گروهی که کلی آدم توش هست  و من بیام به همه فحش بدم پس نباید بهم اخطار بدن اگه نظرت اینه که هیچی !

ویرایش : منظورم این نیست تو این کارا رو میکنی منظورم اینه قانون داشتن اینجا نباشه فک کنم خودت بدونی چه مشکلاتی پیش میاد

نه من متوجه شدم که چی کار کنم ولی مثلا گفتم که تعداد تاپیک های مقایسه ویندوزی داره زیاد  میشه و تازه کارا قانع نمیشن رو چرا بستن اینو بگو

آفلاین mohammad kazemi

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 896
  • ... :|
« پاسخ #4 : 23 شهریور 1399، 04:59 ب‌ظ »
یه سوال مگه من بد گفتم که باید یه فکری شه چون تعداد تاپیک های مقایسه با ویندوز رفته بالا و جواب های ما قانع کننده نیستن؟؟؟ د من هرچی مینویسم به سرعت پاک میشه دیگه داره خونم به جوش میاد اه ](*,) ](*,) ](*,)
قبول دارم. ولی خب، خودت رو کنترل کن :)
فراموش نکن همه‌مون همینطوری وارد دنیای لینوکس شدیم. بلاخره دوستانی که وارد انجمن می‌شن هم باید یه طوری شک‌هاشون رو برطرف کنن و نمیشه زیاد سخت گرفت!

آفلاین mr.amir138396

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #5 : 23 شهریور 1399، 05:06 ب‌ظ »
قبول دارم. ولی خب، خودت رو کنترل کن :)
فراموش نکن همه‌مون همینطوری وارد دنیای لینوکس شدیم. بلاخره دوستانی که وارد انجمن می‌شن هم باید یه طوری شک‌هاشون رو برطرف کنن و نمیشه زیاد سخت گرفت!

نه منظور من اینه که باید روی جواب ها کار کنیم که یک جواب متحد و واقعا قانع کننده داشته باشیم

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4866
  • masoft قدیم
« پاسخ #6 : 23 شهریور 1399، 09:12 ب‌ظ »
لطفا قبل از ارسال‌های بعدی، قوانین انجمن رو بخونید.